Komentarze (49)
Kasia Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model". Co o niej wiemy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 6 razy -4

  To prawda, jest piękna i zgrabna. Ale jest też nudna. W jej twarzy jest mało różnorodności. Prawie zawsze taki sam wyraz twarzy. Obawiał się, że wielkiej kariery nie zrobi. Inni uczestnicy nie są tak piękni, ale ich twarze wyrażają znacznie więcej emocji i nastroju. Powinna wygrać, ale jakiś konkurs Miss.

 • Gość: Lukson

  Oceniono 8 razy -4

  Szejkowie już zacierają ręce i zwierają pośladki :)

 • Gość: znawca kobiecego ciała

  Oceniono 14 razy -4

  Nowa gwiazda telewizji, ładna jest, ale też bez przesady, na dziewczyna pewno nie będzie natchnieniem malarzy, rzeźbiarzy czy poetów. To nie ten typ urody, który ujmuje i wzrusza, to raczej medialne zapotrzebowanie i niestety ale jednak w plastikowym opakowaniu. Piszę o tym, nie po to aby kogoś obrazić, ale przede wszystkim w obronie kobiecej piękności, która jednak zdarza się bardzo rzadko. Idealne proporcje ciała, a w tym czaszki decydują o tym, że kogoś uznaje się za Wenus. A ta pani to tylko plastikowa telewizyjna prezentacja, to medialny znak czasu, tj. gdy nie ma ideału to wybiera się to co jest. Ta pani to tylko bardzo popularny wygląd typowej rodzimej blondynki. Typowy uśmiech, sposób bycia, gesty itp. Mnie nie oczarowała. Takich dziewczyn widzę dziesiątki na ulicach każdego dnia. I co z tego, skoro o prawdziwą piękność jest bardzo trudno!

 • Gość: Kaligula

  Oceniono 6 razy -4

  TOP model - igrzyska dla ludu, zamiast chleba i rozumu.

 • Gość: hk

  Oceniono 18 razy -4

  straszna okładka, niczym z magazynu ''pani domu''.... wygrała najgorsza osoba z tej trójki

 • theorema

  Oceniono 8 razy -4

  Dość staro wygląda jak na modelkę...ma takie mocno zarysowane bruzdy przynosowe i wokół ust. mało czasu na karierę zostało. I na pewno każą jej schudnąć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy -4

  To jest nieporozumienie!

 • Gość: Normalna

  Oceniono 7 razy -7

  No, jeżeli self-lanserka Martyna W. jest dla niej wzorem do naśladowania, to cóż wymagać. Głuptak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX