"Rolnik szuka żony". Widzowie są pewni, że Agata jest w ciąży. Dowodem ma być szczegół z ostatniego odcinka

"Rolnik szuka żony". Od pewnego czasu w mediach krąży informacja, że Agata już wcześniej znała się z Łukaszem i jest z nim w ciąży. Jej zachowanie w ostatnim odcinku podkręciło tylko te plotki.

Emocje wokół związku Agaty i Łukasza nie opadają. Rolnik już od pierwszego spotkania w programie "Rolnik szuka żony" wiedział, że ją wybierze i nie ukrywał, że się w niej zakochał. Ich relacja rozwijała się w szalonym tempie, co zrodziło wśród widzów teorię, że  znali się już wcześniej.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Łukasz oświadczył się Agacie w gondoli. "Jesteś tego pewien?"

"Rolnik szuka żony". Agata jednak jest w ciąży?

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Internauci pod każdym postem, który dotyczy Łukasza i Agaty, piszą, że mają dosyć tej "szopki". Nie wierzą, że w ciągu kilku dni nagrań mogła między nimi narodzić się tak silna więź i pojawić uczucie miłości - o czym tak chętnie mówią.

Szopka nie z tej ziemi. Wszystko ustawione.
Słaba gra aktorska. Najgorsza para ze wszystkich edycji - piszą na profilach programu w mediach społecznościowych.

W internecie pojawiły się także informacje, że Agata już w programie była w ciąży. Te domysły przybierały na sile, bo zakochani bardzo szybko zaczęli rozmawiać o dzieciach i mówili, że marzą o tym, by zostać rodzicami. W ostatnim odcinku kobieta nawiązała do ciąży i pytała się rolnika, czy będzie ją karmił, gdy będzie miała ciążowe zachcianki. Poza tym widzowie zwrócili uwagę, że gdy popijali szampana z okazji swoich zaręczyn, Agata jedynie zwilżyła usta i z jej lampki nic nie ubywało. My także zwróciliśmy na ten szczegół uwagę.

Nawet łyka z tego kieliszka nie wzięła! Alkohole w ciąży szkodzą!
Czy ktoś z was zauważył, że za każdym razem, gdy Agata piła szampana, to albo ją kamerowali tyłem, albo w oddali i nic z tego szampana nie ubywało? - zwracają uwagę.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Przypuszczają też, że w następnym odcinku zakochani ogłoszą informację o tym, że spodziewają się dziecka. Myślicie, że rzeczywiście Agata już w trakcie programu była w ciąży? Jakie macie odczucia?

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
"Rolnik szuka żony". Widzowie są pewni, że Agata jest w ciąży. Zwrócili uwagę na jeden szczegół
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Asix

  Oceniono 32 razy 30

  Bardzo słabi z nich aktorzy .. zwlaszcza on. Widać, ze coś kręcą. Na 100 ona jest w ciąży! Ich zachowanie jest bardzo nienaturalnie.
  Nie lubię ich oglądać.
  Facet sapie, zachowuje się często jak dziecko. Tragiczny gość. Ona nie w moim typie ale o tym się nie dyskutuje. W każdym razie nie będzie mieć miodu z tym panem .. kłamczuch i lawirant! Do tego wygląd fatalny 👎🏼👎🏼👎🏼 Ogólnie para beznadziejna!!!

 • Gość: Rema

  Oceniono 23 razy 21

  To jest prawdziwa wieśniaczka. Widać,, ze chciała złapać gościa na kasę. Jakby mogła to pierwszego dnia wprowadziłaby się do jego domu. Swoją droga chyb ajako jedyna nie pokazała rodziny, ciekaw dlaczego?

 • Gość: lola

  Oceniono 25 razy 21

  Okropny, dwulicowy, zakłamany, wredny i bezwstydny hipokryta. Szkoda tej kobity - jeszcze będzie przez niego płakać.

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 15

  on rozwiedziony czy kawaler z dziećmi, bo jakoś o tym się nie mówi, a tu z tą piękną już też o dzieciach mówi...jakoś dziwne to wszystko, ona też go o nic nie pyta, przeszlość partnera to jednak ważna rzecz.. i taka miłość na nich raptem padła nagle...co nagle to po diable --- tak mówią

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 14

  najgorszym prostakiem i chamem jest marek z żydowa....- on jest psychiczny i czemu telewizja wzięła wariata do programu????on musi sie leczyc psychiatrycznie a CV niech da do czytania krowom ..hahahaha

 • Gość: Rolling w tel

  Oceniono 14 razy 14

  Marek to psychol. Ola jest super, szkoda, ze nie

  zrezygnowala wczsniej.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 9 razy 9

  Agata nie zostala na urlopie u Lukasza ona tam po prostu juz mieszka od pewnego czasu. Nikt z jego rodziny nie przyszedl na przyjecie bo nie chcieli sie osmieszac.

 • Gość: Sesil

  Oceniono 11 razy 9

  Rolnicy w tej edycji to faceci bez klasy, troche zal mi kobiet, ktore byly w programie.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 8 razy 8

  Stara panna cieszy sie jak glupia, ze wyjdzie za maz, jakby wychodzila za kawalera.Dlaczego nie wspominaja o synu ktory mieszka z Lukadzem, chyba on tez powinien sie znalexc w ich planach na przyszlosc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX