Piotr Żyła i Justyna Żyła już po rozwodzie! Wiadomo, jak podzielili się majątkiem

Piotr Żyła i Justyna Żyła już są po rozwodzie. O tym, że Piotr Żyła złożył do sądu papiery rozwodowe mówiło się od miesięcy. Teraz w końcu podzielili majątek i dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi.

Justyna Żyła i Piotr Żyła od dawna nie żyli w dobrych stosunkach, czego najlepszym dowodem były burze, które rozpętywała Justyna na swoim Instagramie. Na szczęście te już prawdopodobnie nigdy się nie powtórzą, bo Żyłowie w końcu sfinalizowali rozwód i wygląda na to, że... zostali przyjaciółmi. 

Piotr Żyła i Justyna Żyła po rozwodzie podzielili majątek

Na początku listopada Piotr i Justyna Żyłowie otrzymali rozwód za porozumieniem stron, bez orzekania o winie. W związku z tym skoczek i jego już eksżona ustalili, jak będą opiekować się dziećmi i sprawiedliwie podzielili się majątkiem.

Jak donosi portal Party.pl dom w Wiśle trafił w ręce Justyny Żyły. Pod jej opieką zostały również dzieci. Jednak sportowiec ma prawo zabierać je do siebie w co drugi weekend (jeśli nie wyjeżdża wtedy na zawody) i dwa razy w tygodniu. 

Justyna Żyła przebaczyła byłemu mężowi?

Justyna Żyła zarzucała między inny Piotrowi Żyle, że ten ją zdradza. Z nieukrywanym żalem pisała na swoim Instagramie, że ukochany wyniósł się z domu.Teraz na koncie Justyny Żyły można znaleźć zupełnie inne wyznania.

Była żona sportowca pokazała ostatnio, jak jej córka kibicuje tacie. Wtedy też przyznała, że czas na to, by zapomnieć o dawnych urazach. 

Przychodzi taki moment, gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje - czytamy na jej Instagramie. 

Post Justyny ŻyłyPost Justyny Żyły Fot. justynazyla/Instagram

AG

Więcej o:
Komentarze (102)
Piotr Żyła i Justyna Żyła już po rozwodzie! Wiadomo, jak podzielili się majątkiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 135 razy 71

  Dostała dom i kasę to naraz i dobre relacje powstały ,żenada ta panienka -serio -żenada !!!

 • justas32

  Oceniono 101 razy 43

  Kobieta jak dostanie kasę to się od razu uspokaja. I zostaje jej tylko nienawiść ...

 • gapcio2010

  Oceniono 70 razy 24

  Teraz taki dom trzeba utrzymac, a paniusia raczej malo uczona, nieskora do pracy a i uroda raczej nie zarobi .............

 • Gość: gol

  Oceniono 37 razy 19

  Przyjaźń, jaka przyjaźń! Nie wyobrażam sobie przyjaźni z kimś, kto przez miesiące publicznie mnie szmacił, a przestał, jak dostał kasę!
  Zakładam, że ta "przyjacielskie" wpisy byłej żony, są zwiazane z umową rozowdową, że Żyła jej wszystko zostawi, ale ma przestać o nim pisac i sie wypowiadać, bo w innym przypadku będzie musiała go spłacić. Przypominam, ze straszyła książką o swoim małżeństwie.
  Wolał oddać wszystko, byle się wreszcie od niej uwolnić i jak tylko się to udało, zdobywa medal za medalem.
  Brawo Piotrek!!!

 • pollion1

  Oceniono 31 razy 19

  dostała dom on narty i szczęście nie zna granic , nareszcie może sobie poskakać

 • Gość: alik_rozpruwacz_

  Oceniono 23 razy 17

  Aby hodowla świń osiągnęła sukces należy nieustannie koncentrować się na jak najlepszych rezultatach przy ciągłym minimalizowaniu kosztów. Do stworzenia wysokiej jakości żywca potrzebna jest odpowiednia pasza dla świń, którą cechuje właściwy skład oraz przystępna cena, pozwalająca podtrzymać dochodowość hodowli

  Aby skład paszy dla świń utrzymywany był na najwyższym poziomie dbamy m.in. o jakość surowców, z których produkujemy pasze. Podczas przyjęcia surowca sprawdzane są między innymi takie parametry jak zapach, poziom fosforowodoru (PH3), zawartość zanieczyszczeń użytecznych i nieużytecznych, wilgotność. Tylko surowce spełniające określone normy zostaną użyte do produkcji.
  Odpowiednia cena i skład paszy dla świń zapewnia żywienie na wysokim poziomie. Jest to jeden z głównych aspektów wpływających na rozwój hodowli.

 • Gość: Tomasz.

  Oceniono 34 razy 14

  Braknie kasy to można zrobić to Joanna Schmidt. I żalić się w mediach jak Weronika Rosati.
  Ach te baby biorą naiwnych na litość i łzy.

 • kary077

  Oceniono 15 razy 13

  Skąd wiecie,że podział majątku był sprawiedliwy ? Widzieliście zeznania podatkowe czy co ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX