Robert Lewandowski pierwszy raz mówi o trudnym porodzie Ani. "Wymagała dłuższej opieki. Ogarniała mnie niemoc"

Robert Lewandowski w pierwszym, tak szczerym wywiadzie opowiedział o trudnych narodzinach córki. Anna Lewandowska wymagała w czasie porodu szczególnej opieki.

W niedzielę na blogu Anny Lewandowskiej pojawił się wyjątkowy wywiad z jej mężem. Robert po raz pierwszy powiedział tak wiele o swojej córce, o tym ile daje mu ojcostwo, jak to jest być ojcem i jak zmieniła się jego relacja z żoną po narodzinach pociechy. Piłkarz został też zapytany o narodziny Klary. Okazuje się, że poród był wyjątkowo trudny.

Robert Lewandowski o narodzinach Klary

Podczas wywiadu Robert Lewandowski wyznał, że sam poród był trudny, a po narodzinach Klary, Ania jeszcze długo wymagała opieki lekarskiej. Choć było to dla nich niełatwe przeżycie, sportowiec robił wszystko, aby wesprzeć ukochaną.

Rzeczywiście, poród był bardzo trudny, dla mnie to było wyczerpujące, a co dopiero dla Ani… Oczywiście wspierałem Anię, cały czas do niej mówiłem, ale widząc, ile ją to kosztuje, ile wysiłku i bólu, ogarniała mnie niemoc. Chciałem pomóc, a nie wiedziałem, czy mi się udaje, czy dobrze robię, próbowałem wszystkiego, więcej nie mogłem, nie byłem w stanie, to mnie jakoś zamykało – chciałem coś więcej, coś jeszcze dla niej zrobić. Sytuacja była trudna: bezpośrednio po porodzie Ania wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej, żeby można było stwierdzić, że wszystko jest ok.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Dzisiaj Klara jest uroczą, niemalże dwuletnią dziewczynką. Robert wyznał, że kiedy Ania była w ciąży i było już naprawdę trudno, próbowali uspokoić siebie i małą poprzez muzykę.

Było już naprawdę ciężko, więc próbowałem w ten sposób pomóc. Jak była w brzuchu, Ania puszczała jej muzykę klasyczną, a ja – rozrywkową, najczęściej pop. I rzeczywiście później w cięższych momentach muzyka ją uspokajała.

To pewnie dlatego Klara tak bardzo lubi tańczyć i słuchać muzyki. Ponoć jej ulubionym kawałkiem jest obecnie "Tamta dziewczyna" Sylwii Grzeszczak.

Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (32)
Robert Lewandowski o trudnym porodzie Anny. "Wymagała dłuższej opieki. Ogarniała mnie niemoc"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: janek

  Oceniono 27 razy 25

  a podobno wszystko poszlo dobrze, udawala zeby pokazac jaka jest twardzielka, ale po co? Nie warto im wierzyc bo klamia na kazdym kroku

 • j-a-ga

  Oceniono 23 razy 23

  Lewandowski był chyba przy innym porodzie bo by Ann opowiadała jak to łatwy miała poród dzięki ćwiczeniom.

 • Gość: Inocenty z Węgrzychowa

  Oceniono 17 razy 17

  A miało być po tych jrj dietach, ćwiczeniach tak idealnie 😫

 • Gość: olo

  Oceniono 22 razy 16

  No i jak ich lubic?????????? No nie da sie

 • Gość: Ww

  Oceniono 15 razy 15

  Lewandowscy jak nie skłania to prawdy nie powiedzą. Lewa wiecznie pisała i mowila ze człowiek powinien mic pokorę i zachować umiar. NO Ale chyba Lewa nie wie co to znaczy te słowo pokora i umiar. WSZĘDZIE OPISYWAŁA JAK TO PORÓD PRZEBIEGŁ LEKKO BEZ PROBLEMU BO DUŻO CWICZYLA BĘDĄC W CIĄŻY A tu Lewandowski zupełnie co innego mówi w wywiadzie. CZYLI KTÓREŚ Z NICH KŁAMIE ALBO OBOJE TYLKO DLA KASY

 • Gość: ewka

  Oceniono 19 razy 15

  nie ona jedna miała trudny poród...i po co o swoich sprawach intymnych opowiadać ludziom.trzeba coś zachować dla siebie

 • Gość: Yosuf

  Oceniono 11 razy 11

  Jak zwykle pustaki próbują zrobić szum wokół siebie

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Ch.. mnie obchodzi ona i jej poród

 • Gość: Cloe

  Oceniono 10 razy 10

  Teraz mu się wspomniało! hahaha Ta para jest żenująca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX