"Rolnik szuka żony". Marek obraził się i wyszedł z randki. Widzowie krytykują jego zachowanie. "Beton"

"Rolnik szuka żony". W przedostatnim odcinku doszło do poważnej rozmowy pomiędzy Markiem a Olą. Rolnik zaprezentował się z fatalnej strony, a widzowie go ostro skrytykowali.

Od momentu wyboru partnerek widzowie programu "Rolnik szuka żony" z zainteresowaniem obserwowali Marka, który ku ich zaskoczeniu wybrał Olę. Kobieta zupełnie do niego nie pasowała, różniło ich prawie wszystko. Mimo to zdecydowali się dać sobie szansę. Jednak w ostatnim odcinku doszło do ich rozstania w niezbyt miłej atmosferze.

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Widzowie zszokowani wyborem Marka: No nie wierzę

"Rolnik szuka żony". Marek rozstał się z Olą

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Ola wreszcie postawiła sprawę jasno i postanowiła przeprowadzić z Markiem poważną rozmowę. Mężczyzna w ogóle nie widział takiej potrzeby i myślał, że "wszystko mają już ustalone".

Jeżeli cię coś męczy, to cóż... Nie przejmuj się, Ola - zwrócił się do swojej wybranki.
Czym? - zapytała go z rezygnacją w głosie.

Kobieta nie ukrywała, że jest załamana postawą rolnika, który nie dostrzegał problemu i nie rozumiał, o co chodzi. Przy tym bagatelizował sprawę i co gorsza, zrzucił całą winę na nią. Ola próbowała mu tłumaczyć, że "ich światy się trochę mijają". Chciała uświadomić Markowi, że on w ogóle nie chce się niczego o niej dowiedzieć.

Kolejna obłuda, tak? - podsumował, nie rozumiejąc, co Ola do niego mówi.

Gdy wybranka Marka przedstawiała mu wizję ich wspólnej przyszłości i wyznała, że będzie musiała ze wszystkiego zrezygnować, rolnik obraził się.

Ola, powiem tak. Od tego momentu już się nie odezwę. Możesz sobie mówić, co chcesz. Mijasz się z prawdą. Od tej pory będę milczał. Życzę powodzenia, bye, bye - powiedział i zakończył randkę.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marek skrytykowany przez widzów

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pod nagraniem z ich spotkania pojawiło się ponad dwa tysiące komentarzy. Widzowie nie ukrywają, że Marek ich niemiło zaskoczył i nie spodziewali się, że zachowa się w tak mało dżentelmeński sposób.

Beton, po prostu beton. Jeszcze takiego faceta nie widziałam. Masakra. A ty Olu, uciekaj jak najszybciej.
Marek to raczej pomylił programy. Bardziej się nadaje do 'Chłopaków do wzięcia'. Kultury to mu brak... Tak po prostu zwiał z randki.
Normalnie nie mogę słuchać jak koleś ją cały czas obraża, podczas gdy sam nie ma nic kompletnie do powiedzenia - krytykują widzowie.

Jednak nie ukrywają przy tym, że cieszą się, że ich związek się nie udał. Uważają, że Marek nie zasługiwał na Olę, a ich rozstanie było kwestią czasu. Niektórzy są także oburzeni tym, że przez taki jeden przypadek rolnika, kształtowany jest negatywny obraz polskiej wsi i jej mieszkańców wśród społeczeństwa.

Oglądaliście? Co myślicie o zachowaniu Marka? Podzielcie się też swoim ulubionym cytatem rolnika. Naszym zdaniem niewątpliwie wygrywa "mur to jest mur, beton to beton, asfalt to asfalt".

AW

Więcej o:
Komentarze (338)
"Rolnik szuka żony". Marek obraził się i wyszedł z randki. Widzowie krytykują jego zachowanie. "Beton"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Blondie

  Oceniono 150 razy 144

  Rozpacz. To czlowiek, ktory nie umie rozmawiac i nie rozumie zdan dluzszych niz 2 wyrazy. Koszmarnie sluchalo sie ich rozmowy: skrepowana zawstydzona na skraju placzu Ola i wiejski medrek, ktory nie rozumie, o czym sie mowi do niego, madrzacy sie i obrazajacy ja poprzez zarzucanie jej obludy. Ten czlowiek nie wie, co to znaczy! I ta maniera odpowiadania pytaniem na pytanie! Po prostu widac jak daje sobie czas, zeby zrozumiec krotkie pytani skierowane do niego. Ten facet nigdy przenigdy nie powinnien miec zony ani zakladac rodziny. To klasyczny socjopata, na dodatek nieinteligentny.

 • Gość: Ala

  Oceniono 112 razy 104

  Od takiego faceta to tylko uciekać .....najlepsze :powiedz coś o sobie
  Wszystko jest w moim cv......śmiech na sali Olu jesteś śliczna inteligentna kobieta znajdź sobie faceta na poziomie

 • Gość: klara

  Oceniono 90 razy 84

  On raczej się nie ożeni. No chyba że znajdzie równie dziwną jak On sam. Za długo był sam, nie umie z kobietą rozmawiać ani jakoś ją zachęcić. Beton to mało powiedziane. Żelbeton którego nic już nie przebije 😕😕😕

 • Gość: Xsawery

  Oceniono 81 razy 71

  Totalny gbur,zakuty wieśniak nadający się tylko do obory,w ogóle nic nie dociera do się do niego mówi,i jeszcze na dodatek obwinia Olę za to.........to totalna świnia

 • anbale

  Oceniono 78 razy 70

  Trudno wyobrazić sobie bardziej niedobraną parę. Ola chyba nie zdaje sprawy co to oznacza bycie "żoną rolnika", że to nie żadne wzajemne poznawanie siebie i podróże po świecie, tylko robota od świtu do nocy. Marek to typowy chłop dla którego żona to coś w rodzaju inwentarza domowego, ktora zobowiązana jest do podporządkowania się jego zasadom bez zbędnej dyskusji, a nie jakaś tam partnerka do rozmów o zyciu i poznawania siebie i świata. Po prostu ludzie z diametralnie odmiennych baniek i to drastycznie wyszło przy tej nieszczęsnej kolacji.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 73 razy 63

  Typowy ćwok. Nawet nie zapytał gdzie pracuje. Ważne było,ze w CV-cytując Pana ,napisała,że nie boi się ciężkiej pracy. Szukał osła do orania ,nie żony.

 • stanley1973

  Oceniono 67 razy 61

  W "Chłopakach do wzięcia" tamci faceci są po prostu niewykształceni, zacofani i biedni, wychowywani w domach które nie dały im dobrego startu, bez szans na lepszą perspektywę życiową, nie ubliżajmy im porównując ich Z tym prostakiem i gburem.
  Jedno trzeba Markowi przyznać, jest świetnym aktorem, nabrał wszystkich.

 • Gość: Ala

  Oceniono 61 razy 57

  zwykły prostak i cham,nawet w programie ,,chłopaki do wzięcia,, mają wiecej kultury i umieją rozmawiać,a to że są biedniejsi o niczym nie świadczy ,zwykły nadety budon!!!!!!

 • Gość: Bietka

  Oceniono 62 razy 54

  Czy naprawdę nie widzicie że ten człowiek ma wielkie problemy psychiczne i tyle po co analizować jego zachowanie. Tutaj potrzebny jest lekarz.Tylko szkoda że tacy ludzie zajmują miejsce innym w programie, no ale cóż potrafią świetnie się kamuflować ja to wiem. Nie wazne czy to była ola czy Aneta finał byłby identyczny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX