"Rolnik szuka żony". Grzegorz i Dorota jednak się rozstali? Widzowie mają swoje teorie. "Nie są razem, nie ma co kibicować"

"Rolnik szuka żony". Dorota i Grzegorz jednak się rozstali? Sugerują to komentarze internautów.

"Rolnik szuka żony". Jedną z najbardziej kontrowersyjnych par obecnej edycji jest Grzegorz i Dorota. Niektórzy widzowie uważają, że rolnik podjął właściwą decyzję wybierając właśnie tę kobietę, a inni są zdania, że uczestniczka jest "płytka" i "podała mu się na tacy". Niezależnie od opinii widzów, ta para wydaje się być ze sobą szczęśliwa. Przynajmniej w programie.

Grzegorz i Dorota rozstali się po programie?

Wydawać by się mogło, że Dorota to idealny materiał na żonę dla Grześka. W końcu wychowała się w góralskiej rodzinie i doskonale wie, co to praca na gospodarstwie. Poza tym kobieta tak zawróciła w głowie rolnikowi, że ten zasugerował jej nawet zaręczyny.

Myślę, że jest potencjał między nami. Oby to poszło w dobrą stronę. Kiedyś coś byśmy na ten paluszek włożyli... - mówił w programie.

Tymczasem okazuje się, że prawdopodobnie nic z tego nie wyszło. Fani show piszą na oficjalnym profilu "Rolnika..." na Facebooku, że ta dwójka rozstała się.

A ja jestem ciekawa czy Dorotka i Grzegorz przetrwali, bo ktoś, kto ma znać Grzegorza pisał, że nie... No ale czy ten ktoś pisał prawdę?
Nie są razem, nie ma co kibicować. Nie pytajcie skąd wiem, bo naprawdę oni żyją wśród ludzi i takie rzeczy się wie, jak się bywa w okolicach jednego z nich - dodał ktoś inny.

Skąd internauci mają takie informacje? Tego nie wiemy. Nie od dziś mówi się jednak, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy... A jaka będzie prawda, dowiemy się, oglądając kolejny odcinek "Rolnika". Jesteście ciekawi, co dalej z Grzegorzem i Dorotą?

KS

Więcej o:
Komentarze (16)
"Rolnik szuka żony". Grzegorz i Dorota jednak się rozstali? Widzowie mają swoje teorie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Szafka

  Oceniono 15 razy 13

  Narobiła mu nadziei na tym statku, myślał że pójdzie łatwo a tu na rewizycie on się dowiaduję że po ślubie dopiero się dobierze no i zonk. Jej były chłopak też nie dotrzymał

 • Gość: jolka

  Oceniono 11 razy 9

  no coz... on chcial miec kogos na sex... ona powiedziala,ze dopiero po slubie... wiec sie rozmyslil

 • Gość: Wiesław że Cedyni

  Oceniono 9 razy 7

  Ja jestem tak ciekawy co się stanie że wyrzuciłem z domu dzieci i żonę żeby mi nie przeszkadzali oglądać tej fascynującej transmisji rolniczej

 • Gość: mietek myślący

  Oceniono 13 razy 5

  Po pierwsze- kibicuję Dorotce i Grzegorzowi, zwłaszcza Jej. Po drugie- współczuję: dwóm paniom, tj. Pani Oli /wykształconej chemiczce, wyższe studia na Politechnice/ ale i młodziutkiej blondynce z Lublina., bo: Pani Ola trafiła na psychopatę, zakompleksionego, nieokrzesanego a zarozumiałego chłopka roztropka( !) , zaś ta druga Panienka młodziutka , prostolinijna i szczera trafiła na / bez zamiaru obrazy!/ młodzika , świeżynkę zupełnie niegotowego do poważnych relacji z kobietami ! No i Jeszce ta panienka "z Hagi", nad którą tylu wylewało krokodyle łzy; wg mego oglądu niby atrakcyjna, rzeczowa itp. a faktycznie awanturnica, która żąda /aby ją kochano , Ją i Tylko Ją i to już po kilku dniach , w sumie wielce niemądra pannica !- I na koniec, mam pretensje do Pani Manowskiej, że ten odcinek serialu zwyczajnie zawaliła, dopuściła aby kamerzyści maltretowali uczestników programu; nie potrafiła rozładować drętwej lub przykrej dla niektórych Pań- sytuacji. I jeszcze jedno: kolejny raz leciwi panowie zachowują się w sposób zenujący "szukając miłości" - zamiast opiekunki na stare lata !? Dotyczy to m.in. pana Jana jak i innych starczysz panów z poprzednich odcinków, Zgadzam się z forumowiczowi, którzy nie cenią sobie tego , "spadającego na psy" programu: Rolnik szuka żony"

 • Gość: Magda_86

  Oceniono 3 razy 3

  Ja czytalam ze sie rozstali......po kreceniu odcinków....ale....jednak znowu sie zeszli I nawet Dorotka sie przeprowadziła do niego :-)

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 3 razy 3

  Fajna para. 3mam kciuki niech im się uda

 • Gość: fanka

  Oceniono 4 razy 2

  Wspaniała i bardzo sympatyczna para

 • Gość: Erates

  Oceniono 2 razy 2

  Machnie jej dzieciora?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX