To pierwszy tak osobisty wywiad Lewandowskiego. Jest też sesja z Klarą. Anna komentuje: Jestem totalnie wzruszona

Robert Lewandowski udzielił wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak czuje się w roli ojca i jak dzisiaj wygląda jego relacja z Anią.

Na blogu Anny Lewandowskiej "Babybyann" pojawiają się wyjątkowe wywiady z rodzicami. Najnowsza rozmowa wywoła z pewnością ogromne poruszenie. O swoim doświadczeniu z bycia ojcem opowiedział sam Robert Lewandowski. To pierwszy tak osobisty wywiad piłkarza.

Robert Lewandowski opowiedział o byciu tatą

W trakcie rozmowy sportowiec wyznał, jak dowiedział się, że zostanie tatą. Okazuje się, że Ania przekazała mu tę informację w wyjątkowy sposób.

To było przed wyjazdem na mecz. Ania przyjechała, żeby zawieźć mnie na zbiórkę i dała mi prezent. Otworzyłem: w środku było coś, co było informacją dla mnie, że jest w ciąży.

Robert opowiedział też o trudnym porodzie. Okazuje się, że Ania wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej.

Rzeczywiście, poród był bardzo trudny, dla mnie to było wyczerpujące, a co dopiero dla Ani… Oczywiście wspierałem Anię, cały czas do niej mówiłem, ale widząc, ile ją to kosztuje, ile wysiłku i bólu, ogarniała mnie niemoc. Chciałem pomóc, a nie wiedziałem, czy mi się udaje, czy dobrze robię, próbowałem wszystkiego, więcej nie mogłem, nie byłem w stanie, to mnie jakoś zamykało – chciałem coś więcej, coś jeszcze dla niej zrobić. Sytuacja była trudna: bezpośrednio po porodzie Ania wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej, żeby można było stwierdzić, że wszystko jest ok.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dzisiaj Klara jest uroczą, półtoraroczną dziewczynką, w dodatku bardzo muzykalną - kocha tańczyć i słuchać muzyki. Jej ulubionymi piosenkami są "Candy" i "Tamta dziewczyna" Sylwii Grzeszczak. Jej zamiłowanie do muzyki ma swoje wytłumaczenie. Piłkarz powiedział, że Klara narodziła się przy muzyce.

Było już naprawdę ciężko, więc próbowałem w ten sposób pomóc. Jak była w brzuchu, Ania puszczała jej muzykę klasyczną, a ja – rozrywkową, najczęściej pop. I rzeczywiście później w cięższych momentach muzyka ją uspokajała

Robert wyznał, że zawsze marzył o tym, aby być dobrym ojcem i autorytetem dla swojej małej pociechy. Do roli ojca podchodzi tak jak do sportu - ambicjonalnie

Świadomość, że czegoś bym nie wiedział, powodowałaby, że czułbym się źle i głupio.

Sportowiec został też zapytany o to, jak zmieniła się jego relacja z Anią, kiedy na świecie pojawiła się Klara. Robert przyznał, że różnica jest, jednak razem z żoną pracują nad tym, aby poświęcać sobie wciąż tyle samo uwagi.

Wiadomo, że idealnie wszystkiego nie robimy i popełniamy błędy. Cóż… jesteśmy ludźmi

Całą rozmowę możecie przeczytać TUTAJ. Ania pochwaliła się wywiadem na swoim Instagramie. Krótko napisała, że jest dumna z męża i wzruszona.

Sama czytam ten wywiad już któryś raz... jestem dumna i totalnie wzruszona. Taki jest właśnie mój mąż. Kocham.

KS

Więcej o:
Komentarze (57)
To pierwszy tak osobisty wywiad Lewandowskiego. Jest też sesja z Klarą. Anna komentuje: Jestem totalnie wzruszona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bea

  Oceniono 32 razy 24

  News do przewidzenia po ostatnio pojawiających się komentarzach na temat ich związku. Trzeba ratować wizerunek tej wielkiej "firmy"

 • Gość: gość

  Oceniono 34 razy 22

  Czy oni nie czują że się kompromitują? widać że wychowali się w patologii, gdzie o kulturze osobistej nie było mówione

 • Gość: as

  Oceniono 28 razy 20

  wszystko na sprzedaż, pajace i prymitywy z nich.

 • Gość: jan

  Oceniono 24 razy 18

  Taki los, kariera podupada, 5 minut lewusa się kończy więc trzeba się jakos ratować, choćby opowieścią o waginie żony. Ech co za prymitywne i chamskie czasy nastały....

 • dank-a11

  Oceniono 19 razy 15

  No i znowu sie zaczyna.Ratowac trzeba to co zostalo. A zostalo niewiele.

 • Gość: Rrr

  Oceniono 14 razy 14

  Ania takinokaz zdrowia, siły, witalności wymagała specjalnej hospitalizacji...cóż...ocieplanie wizerunku po plotkach o rzekomym skku w bok Roberta. PR działa jak u wieniawy i królika

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 11

  śmieszen przygłupy z nich. a podacie nam tez mikrobiologicny skład waszeg ostolca.? Bo teraz już tylko tego brakuje. a i jeszcze brakuje ile rozwarcia miała byann.

 • dank-a11

  Oceniono 10 razy 10

  "jestem totalnie wzruszona" WOW, to wiele mowi.Lewa blysnela intelektem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX