Komentarze (60)
Książę Harry i Meghan wyporwadzają się z Kensington. "Doszło do spięć"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: hybryda

  Oceniono 6 razy -2

  Takie bzdury, że i tak za chwilę nie będę tego pamiętać :-P

 • rikol

  Oceniono 3 razy -3

  Frogmore cottage to nazwa budynku, a nie posiadłości. Cottage oznacza domek.

 • Gość: Aaa

  Oceniono 13 razy -3

  Z podatków Brytyjczyków ?? Królową nie stać z własnej kieszeni na remont?? xd

 • Gość: Izydor

  Oceniono 28 razy -6

  Megan robi sobie co chce z Harrym. A ten głupi się na to zgadza. Olewa sobie wszystko jak leci. W końcu ludziom się to ich zachowanie nudzić. No i nie może w tym zamku rządzić, bo jest tylko bratową przyszłego króla.

 • Gość: gosc

  Oceniono 42 razy -6

  Można się spodziewać że stara Meg będzie starała się skrócić Harry'ego z rodziną. Tak aby jak najmniej osób miało okazję przemówić mu do rozumu w kwestii tego godnego pozalowania małżeństwa

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy -8

  Ale się Brytyjczykom trafiła "ksiezna , stara, paskudna, wyrachowana. A do tego rodem z patologii i pół bawełny

 • mjwpu

  Oceniono 12 razy -8

  W Platformie Obywatelskiej trwa partyjna dintojra. Kolejni politycy są wyrzucani za próby wchodzenia w samorządowe koalicje z PiS – informuje portal wp.pl.

  Litości nie będzie, wylecą jeden po drugim

  — powiedział jeden z informatorów portalu.

  Lokalni politycy, którzy weszli w samorządowe porozumienia z PiS będą wyrzuceni z partii lub sami z niej wystąpią, żeby uniknąć wykluczenia. Wirtualna Polska twierdzi, że konsekwencje dotkną nie tylko działaczy samorządowych, ale i ich parlamentarnych patronów.

  W partii wrze

  — informuje wp.pl.

  Koalicja PO z PiS i to od ośmiu lat jest w Gorzowie Wielkopolskim. Patronem sojuszu według portalu jest senator Władysław Komarnicki. On i inni parlamentarzyści, którzy zgodzili się na takie sojusze będą tłumaczyć się kierownictwu partii.

  Pod pręgierzem znaleźli się także parlamentarzyści PO pochodzący z regionów, powiatów, gmin, w których działacze Platformy zawierali i zawierają sojusze z PiS

  — pisze wp.pl.

  W PO są rozczarowani działaniami kierownictwa partii. Rosną pretensje wobec Grzegorza Schetyny, którego niektórzy politycy PO oskarżają o utratę władzy w sejmiku dolnośląskim. Wiąże się to ze znacznymi stratami finansowymi.

  Platforma straci tam mnóstwo kasy, już zresztą straciła

  — mówi działacz Platformy w rozmowie z wp.pl.

 • Gość: Florentyna

  Oceniono 16 razy -10

  To było do przewidzenia ,żona Harrego jest murzynka, i zrobi jazdę z całym tym majestatem królewskim ,a Harry ,jest inteligentny i dobrze wie ,komu zawdzięcza to że został sierota ,jak i również wie ,że nie jest synem biologicznym starego księcia ,który zdradzał jego matkę z tą tam tego!! Trzymam kciuki za Megan ,daj im do wiwatu !! Zobaczysz ,czy mają błękitna krew ,czy czerwoną , a może czarna ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX