Książę Harry i Meghan Markle nie chcą dłużej mieszkać obok Williama i Kate. "Między braćmi doszło do spięć"

Książę i Księżna Sussex zdecydowali, że nie chcą już mieszkać w Pałacu Kensington w sąsiedztwie Williama i Kate. Przeprowadzają się do Windsoru.

Książę William i jego młodszy brat książę Harry od zawsze byli ze sobą bardzo blisko. Do czasu. Jak donoszą brytyjskie media, między braćmi doszło do kłótni, w efekcie Harry i jego niedawno poślubiona żona Meghan Markle podjęli decyzję o wyprowadzce z Pałacu Kensington. Pomogła im w tym babcia księcia.

Książe Harry i Meghan Markle wyprowadzają się od Williama i Kate

Królowa Elżbieta II podarowała wnukowi i jego małżonce posiadłość na terenie należącym do zamku Windsor. W nowej rezydencji książęca para będzie miała aż 10 sypialni. Nie zabraknie również siłowni oraz studia do uprawiania yogi.

Przez ostatnia lata w Frogmore Cottage, bo tak nazywa się posiadłość, mieszkali pracownicy pałacu królewskiego. Obecnie trwają prace budowlane, które mają przywrócić rezydencję do poprzedniego stanu, czyli luksusowego domu rodzinnego. Koszty remontu zostaną pokryte z podatków Brytyjczyków.

Konflikt między braćmi

Osoba z otoczenia królewskiej rodziny donosi, że przyczyną nagłej wyprowadzki mógł być konflikt braci, Harry'ego i Williama.

Początkowy plan zakładał, że Harry i Meghan przeprowadzą się z posiadłości na terenie Pałacu Kensington do jednego z głównych apartamentów, ale między braćmi doszło do spięć - wyznaje informator w rozmowie z "The Sun".

Nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego jest obecnie w remoncie. Książęca para ma się do niego wprowadzić dopiero w nowym roku.

Więcej o:
Komentarze (60)
Książę Harry i Meghan wyporwadzają się z Kensington. "Doszło do spięć"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jerzytop

  Oceniono 18 razy 16

  Czy naprawde gazety w Polsce nie mają innych tematów . Pseudo redaktorzy . księżna to druga tamto . królowa tak I tak w kółko do tego dochodza ich dzieci . Młotek gumowy i tak w te głupie łby

 • student_zebrak

  Oceniono 11 razy 11

  mnie sie ten domek w Windsor bardzo podoba, ladny ogrod, ciche miasteczko. Tylko te p...ne samoloty startujace z Heathrow na zachod.

 • Gość: Art

  Oceniono 33 razy 9

  Już dawno media donosiły, że naburmuszona "królewna" Kate ma pretensje, że Meghan i Harry dostaną lepsze i większe apartamenty niż ona. Natomiast William był szczęśliwy, że mieszka tam, gdzie spędził dzieciństwo z Dianą, swoją matką.
  No i Kate wyjdzie na tym, jak przysłowiowy "Zabłocki na mydle". Będzie mieszkać w pałacu razem z Eugenią i prawdopodobnie Beatrycze. A obie księżniczki nie znoszą Kate. I może jeszcze będzie musiała przed nimi dygać.
  A dla Harrego i Meghan to wielka nobilitacja mieszkać w posiadłości królowej.
  Zresztą sądzę, że Elżbieta musi czuć się bardzo samotnie pomiędzy służbą, krzyżówkami i Agatą Chrystie. (Filip mieszka na wsi). Więc jej najukochańszy wnuk Harry z żywiołową i aktywną żoną mogą jej bardzo odpowiadać, gdy zamieszkają obok.

 • six_a

  Oceniono 7 razy 7

  biedaki, wszyscy się gnieżdżą na kupie w jednym pałacu.

 • lia.13

  Oceniono 7 razy 5

  Ale zaskoczenie. Dorosły facet się ożenił, niedługo będą mieli z żoną dziecko i chcą zamieszkać sami. No kurcze, jak oni śmią. Przecież powinni przez kolejne 10 lat mieszkać kątem u rodziny.

 • herr7

  Oceniono 9 razy 5

  Dzień bez Megan i Lewandowskiej to dzień stracony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX