"Big Brother" wiosną wróci na antenę. Są już przypuszczenia, że prowadzącą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak

"Big Brother" wraca! Nowy sezon programu pojawi się już wiosną. Są spekulacje, że prowadzącą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że na antenę wraca kultowe reality show. Stacja TVN7 na wiosnę wyemituje program "Big Brother". Już są pierwsze przypuszczenia, kto poprowadzi show.

"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi program?

Jak podaje "Pudelek", krążą już plotki, że prowadzącą ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak. Ani stacja, ani dziennikarka nie potwierdzają tych doniesień. 

Przypomnijmy, że po głośnej aferze z molestowaniem seksualnym w "Ameryce Express" Woźniak-Starak, która prowadzi program, dodała wpis, w którym zastanawiała się, czy nadal chce swoją twarzą promować show i być prowadzącą kolejnej edycji. Być może faktycznie zrezygnuje, a w zamian za to będzie związana z "Big Brotherem"?

"Big Brother": o programie

"Big Brother" to program typu reality-show. Format został wymyślony w Holandii w 1997 roku, gdzie wystartowała jego pierwsza edycja. W Polsce program zagościł na ekranach widzów stacji TVN w 2001 roku.

Program prowadziła Martyna Wojciechowska oraz Grzegorz Miecugow. Dom Wielkiego Brata zlokalizowany był w Sękocinie pod Warszawą. W programie udział wzięli: Janusz Dzięcioł, Anna Baranowska, Manuela Michalak, Monika Sewioło, Małgorzata Maier, Sebastian Florek, Alicja Walczak, Piotr Lato, Klaudiusz Sevkovic, Piotr Gulczyński, Karolina Pachniewicz i Patrycja Strzemiecka.

Zwycięzcą programu został Janusz Dzięcioł, a drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio Manuela Michalak i Małgorzata Maier. Łącznie w Polsce odbyło się pięć edycji programu. Pierwsze trzy były transmitowane przez TVN, a czwarta oraz piąta przez TV4.

Będziecie oglądać?

MT

Więcej o:
Komentarze (28)
"Big Brother" wraca na antenę. Kto poprowadzi program? Są pewnie przypuszczenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Van der Seck

  Oceniono 3 razy 3

  Idealnie dopasowany poziom intelektualny prowadzacej do programu. Wyrazy uznania.
  Siadzie sobie ta "pinda przy kwiatku" (wlasne slowa dziuni Wozniak-Starak o prezenterkach tv z dawnych czasow) i bedzie pieprzyc androny do wystepujacych.
  Przy tym dnie dawne prezenterki to szczyty intelektualne i klasa z najwyzszej polki. Pani W-S nie doskoczy nigdy. :)

 • Gość: 13f

  Oceniono 3 razy 3

  Miejsce glonojada SzulimBadziakWoźniakStarak jest raczej na wysypisku albo w spalarni śmieci.

 • tkslazek

  Oceniono 5 razy 3

  "Big Brother" wiosną wróci na antenę.
  Troglodyci są w siódmym niebie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Szulim będzie prowadząca a Rozenek wprowadzającą do domu Wielkiego Brata , ona się nadaje ,tak niedawno prawniczka sprzątała ,a teraz będzie wprowadzała, dwa aniołki Miszczaka, beztalencia, hahaha!!!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Wożniak STARAK URWAła się chyba z choinki.

 • Gość: Wunder Waffel

  Oceniono 2 razy 2

  Ma ktoś sprawdzony przepis na tort wafelkowy? Będę zobowiązany.

 • Gość: Waffel SS

  Oceniono 2 razy 2

  Wafelki były na wagę, czy w opakowaniach?

 • jorn

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy w tym uczestniczą, bo tam jakieś pieniądze można za to dostać. Ale jakim debilem trzeba być, żeby to gó... oglądać?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Haha haha haha dyrektor się starzeje, może botoks???? ale rozumu nie poprawi !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX