Stanisława Celińska ma problemy zdrowotne. Ból nóg nie pozwala jej na chodzenie. Aktorka zrezygnowała nawet z roli w "Koglu-moglu"

Stanisława Celińska z powodu problemów zdrowotnych musiała zrezygnować z udziału "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Pojawił się też problem przy nagrywaniu "Barw szczęścia".

Jak podaje "Super Express", Stanisława Celińska ma problemy z nogami. Z powodu choroby musiała zrezygnować z udziału w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Aktorka z występu w najnowszej komedii wycofała się niemalże w ostatniej chwili. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć poinformowała, że obawia się, że mimo chęci nie da rady wytrzymać do końca nagrań. 

Bardzo chciała zagrać, ale względy osobiste, zdrowotne nie pozwoliły jej na to. Powiedziała: Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca. Wcześniej ustalaliśmy już terminy, a jednak mimo wszystko musiała zrezygnować - powiedziała scenarzystka Ilona Łepkowska.

Stanisława Celińska ma problemy z nogami

Problem pojawił się także przy kręceniu "Barw szczęścia", w których gra Celińska. W tym momencie opóźniane są zdjęcia do serialu. Według ustaleń tabloidu, ból nie pozwala aktorce na chodzenie i zbyt długie przebywanie w pozycji stojącej.

Z powodu problemów zdrowotnych pani Stanisławy zdarzają się opóźnienia w realizacji zdjęć do "Barw szczęścia" - zdradziła tabloidowi osoba z Telewizji Polskiej.

Zdrowie na szczęście pozwala jej na występy w swoich recitalach. Tam aktorka większość czasu spędza na siedząco.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (12)
Stanisława Celińska ma problemy zdrowotne. Ból nie pozwala aktorce na chodzenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  Szkoda, w dużej mierze właśnie dla Pani Celinskiej oglądam Barwy szczęścia. Uwielbiam tę wspaniałą artystkę.

 • Gość: mam innego nicka

  Oceniono 11 razy 11

  Uwielbiam panią Stanisławę za całokształt jej ról i życzę powrotu do zdrowia

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 8 razy 6

  Pani Stanisławo współczuje pani bardzo, mamy ten sam problem ,te same gabaryty, małe, grubiutkie z tego a nie innego powodu problemy z krążeniem .O sobie mogę śmiało powiedzieć ,że na wszystko sobie zapracowałam .Dotarło do mnie ale trochę z opóźnieniem..

 • Gość: Mycha

  Oceniono 1 raz 1

  Świetną rólkę zagrała w poprzedniej części...

 • Gość: Sylwia

  0

  Bardzo lubię Panią Stanisławę, za osobowość oraz rolę w Barwach Szczęścia i śpiew. Głównie dla Pani Celińskiej oglądam ten serial! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

 • Gość: lulajka

  Oceniono 19 razy -1

  Pani Stanislawo ... masaze stop codziennie a jak ustepuje ból to co drugi dzien . Kazdy palec , kazdy centymetr kwadratowy delikatnie rozmasowany , ucisniety , pieta wrecz ,,ugnieciona,, i delikatnie lydki odbarczajaco ku gorze . Moje bóle nie pozwalaly mi funkcjonaowac w dzien a w nocy ból niemilosierny . Pomoglo . Dzieki uporowi mojego mezusia bo nie odpuszczal tylko walczyl tez i z moim uporem bo nie wierzylam, ze to cos da . Ale warunek .. nie mam zylaków , sine powrózki mnie nie dopadly . Pozdrawiam i zycze powodzenia .

 • Gość: Blanca

  Oceniono 7 razy -5

  Pijaństwo i złe prowadzenie , do tego doprowadziło.

 • kato-rznik

  Oceniono 14 razy -10

  A mnie ból du*y nie pozwala na strollowanie tego posta!
  Amen.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX