Meghan Markle jest utrapieniem dla pracowników pałacu. Wymaga, żeby obsługa była na każde jej zawołanie. "Rozpiera ją energia"

Księżna Meghan podpadła obsłudze Pałacu Kensington. Pracownicy skarżą się, że zbyt wcześnie wstaje, a dodatkowo nie zna zasad etykiety.

Meghan Markle dopiero od kilku miesięcy jest księżną i jeszcze nie zdążyła całkowicie zmienić swoich dotychczasowych nawyków. Jednak ta krótka obecność w pałacu dała jej wystarczająco dużo pewności siebie.

Meghan Markle denerwuje obsługę Pałacu Kensington

"Vanity Fair" donosi, że zachowanie Meghan, która postępuje inaczej niż reszta rodziny królewskiej, oburza obsługę Pałacu Kensington. Jednym z aspektów, który drażni pracowników pałacu to fakt, że Meghan wstaje o 5 rano i wymaga, żeby od tego momentu obsługa była na jej zawołanie. 

Meghan MarkleMeghan Markle Joel Carrett / AP

Pracownicy Pałacu Kensington nie lubią Meghan

Obsługa jest też zaskoczona etyką pracy Meghan i ciągłymi pomysłami na to, jak ukształtować jej rolę. Dodatkowo pracownicy są nieco zniesmaczeni tym, że Meghan nie przyswoiła jeszcze wszystkich zasad protokołu. Są przyzwyczajeni, że członkowie rodziny królewskiej znają te zasady i traktują ich bardzo formalnie. Niestety, z młodą księżną jest inaczej.

To nie jest też tak, że Meghan jest zołzą. Po prostu przez niektórych jej styl bycia jest opisywany, jako szczególnie energiczny. Być może właśnie energia sprawia, że ma na siebie wiele pomysłów, a niekoniecznie to, że szuka na siłę atencji w pałacu. 

Przypomnijmy, że niedawno asystentka Meghan Markle zdecydowała się zrezygnować z pracy z księżną. Być może faktycznie zachowanie księżnej jest bardzo kapryśne?

MT

Więcej o:
Komentarze (76)
Meghan Markle jest utrapieniem dla pracowników pałacu. Wymaga, żeby obsługa była na każde jej zawołanie
Zaloguj się
 • Gość: Art

  Oceniono 22 razy 18

  Ile razy będziecie jeszcze pisać te bzdury? Asystentką Meghan jest NIEUSTANNIE od stycznia Amy Pickerill, nawet na filmie z ostatniej gali można ją zobaczyć.
  Odeszła sekretarz królowej, oraz odszedł sekretarz Harrego i jeszcze jakaś dziewczyna, która postanowiła założyć własną firmę. Nie potraficie trochę poczytać, tylko bezmyślnie kopiujecie od głupszych?
  A służba jest od wypełniania obowiązków A nie uczenia etykiety swojego pracodawcę. Pismaki trochę za bardzo naduzywają pojęć : "protokół " i "etykieta", nie mając zielonego pojęcia, co one zawierają i kiedy obowiązują.

 • maciek7783

  Oceniono 23 razy 17

  Mąż Meghan już jako dziecko był niegłupi !!!

  W wieku lat 7 powiedział starszemu bratu:
  Ponieważ nigdy nie będę królem to mogę robić co mi się podoba !!!!

  I za to go lubię !!!

 • maciek7783

  Oceniono 17 razy 13

  To chyba dobrze , że rano wstaje !!!

  Był taki jeden co 13 grudnia SPAŁDO POŁUDNIA !!!

  i co ???

  ŹLE SKOŃCZY !!!!!!!!!!!!!!

 • student_zebrak

  Oceniono 22 razy 8

  wyluzowana Amerykanka przeciw sztywniakom z poczuciem wyzszosci
  angole tak maja, co kazdego dnia widac przy komentarzach na temat brexitu
  oni nadal sadza, ze sa mocarstwem i maja niskie mniemanie o innych narodach, zwlaszcza Francuzach, a Niemcow sie po cichu boja :D

 • Gość: Izydor

  Oceniono 19 razy 7

  Wysłać ją do jakiejś brytyjskiej kolonii. W domu położonego z dala od cywilizacji pod opieką jednej osoby czy dwóch osób i będzie spokój. Przecież angielska rodzina królewska takie wyczyny ma na koncie !

 • Gość: Lilly

  Oceniono 40 razy 6

  Bo to jest amerykanka a nie angielka i w dodatku aktorka. No kurde to chyba dobrze ze ma pomysly na siebie i wstaje o swicie a nie leniuchuje do poludnia. Dajcie zyc. Come on!

 • Gość: Sssss

  Oceniono 17 razy 3

  To jest diablica widać po jej oczach nie rusza ja nic xDDD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX