Ariana Grande już tak nie wygląda. Ścięła włosy! "Wow. Nie wierzę, że to zrobiłaś". Efekt? Świetny!

Ariana Grande

Ariana Grande (Instagram/@arianagrande)

Ariana Grande pozbyła się swoich długich, charakterystycznych dla niej włosów. Skąd ta zmiana?

Ariana Grande od zawsze kojarzona była ze swoimi długimi włosami. Fakt, że teraz niespodziewanie postanowiła się z nimi pożegnać, z pewnością zaskoczył fanów artystki. Ariana zamieściła na swoim Instagramie nowe selfie, na którym możemy zobaczyć, że gwiazda dość drastycznie ścięła swoje włosy. Nie jest to mała zmiana, gdyż teraz sięgają one ramion. Ariana postawiła więc na modny w tym sezonie long bob. 

Ariana Grande ma krótkie włosy - skąd ta nagła zmiana? 

Być może tak odważna metamorfoza spowodowana jest ostatnimi zdarzeniami, jakie mocno dotknęły artystkę. Przypomnijmy, iż całkiem niedawno Ariana była obwiniana przez fanów Maca Millera o jego samobójstwo. Gwiazda bardzo przeżywała wówczas tę tragedię. To jednak nie wszystko. Chwilę później media obiegła informacja, iż Ariana rozstała się ze swoim narzeczonym, Petem Davidsonem. Ten następnie publicznie wyśmiewał się ze śmierci Millera w rozrywkowym show. Ariana była w totalnej rozsypce. Piosenkarka na dłuższy okres wycofała się z życia publicznego, zniknęła nawet z mediów społecznościowych. Teraz powoli jednak odzyskuje chęci i siłę do życia.

Wiele wskazuje na to iż, to właśnie rozstanie z Patem, jak i jego późniejsze zachowanie, miały największy wpływ na metamorfozę Ariany. Gdy kobiety pragną bowiem zakończyć w życiu pewien etap, decydują się na spore zmiany w swoim wyglądzie. Ariana postawiła więc na ostre cięcie. Czy tym samym uda jej się w końcu zapomnieć o wszystkich tragicznych wydarzeniach? My oczywiście trzymamy za artystkę kciuki. 

Jeśli chodzi o fanów artystki, metamorfoza przypadła im do gustu.

Cudoooownie!
Wow. Jak uroczo. 
Ładnemu we wszystkim ładnie. 
Wow. Nie wierzę, że to zrobiłaś. Pięknie! - czytamy w komentarzach.

A wy co myślicie o tej przemianie? My jesteśmy na "tak"!

DH

Test wiedzy o polskich miastach. Jeśli skończyłeś szkołę, powinieneś zdać bez problemu
1/15Rogal świętomarciński to przysmak regionalny:
Zobacz także
 • Ariana Grande, Pete Davidson Ariana Grande zerwała zaręczyny z Petem Davidsonem. "Stwierdzili, że to nie jest dobry czas na rozwijanie relacji"
 • Pete Davidson / Ariana Grande Pete Davidson WYŚMIEWA śmierć Maca Millera. Ariana Grande nie trzyma się najlepiej
 • Ariana Grande, Mac Miller Ariana Grande w końcu skomentowała śmierć Maca Millera. "Tak mi przykro, że nie mogłam ukoić twojego bólu"
Komentarze (14)
Ariana Grande ścięła włosy. W ten sposób chce rozpocząć nowy etap w swoim życiu?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: T

  Oceniono 29 razy 19

  Zdjęła doczepy

 • Gość: edi

  Oceniono 19 razy 9

  Ludzie są dziwni. Ona od lat powtarza,ze nosi doczepy bo własne włosy ma zniszczone a ludzie się podniecają i wierzą,że obcieła.Oj naiwność.

 • Gość: Mucha

  Oceniono 12 razy 4

  Przecież to nigdy nie były jej włosy 😂😂😂😂😂 ludzie, śmieszni jesteście

 • Gość: bebe

  Oceniono 12 razy 4

  Doczepy zdjela i o wiele mlodziej wyglada, bielej tez, juz nie udaje murzynki.

 • Gość: Natalia Sprouse

  Oceniono 7 razy 3

  Łyk łyk pelikanki. To były przecież doczepiane włosy xD

 • Gość: 5trgfd

  Oceniono 3 razy 1

  Na jakiego boba? Tego z Twin Peaks?

 • Gość: chujciwdope

  0

  Miała doczepy, bo po farbowaniu włosów do serialu miała bardzo zniszczone włosy. Ale faktycznie, Ariana teraz obcieła włosy, bo swoje też miała długie, lecz nie aż takie gęste.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzkość idzie w złym kierunku. Twórcy internetu w życiu się nie spodziewali do czego ludzie będą go wykorzystywali: Dogadzanie własnej próżności, jakieś dziecinne nakładki na fotki z króliczymi uszami, chwalenie się swoim życiem przed ludźmi których się nie zna. Itd. Jak możemy coś osiągnąć dla doskonalenia naszego gatunku, skoro ludzie świadomie wybierają marnowanie życia na ogłuianiu się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX