Godlewska znów zaatakowała Hyży. Nie wytrzymała już nawet jej siostra. Magda Godlewska broni prezenterki. "Jesteś niepoważna!"

Monika "Esmeralda" Godlewska kolejny raz zaatakowała Agnieszkę Hyży, przy okazji przyznając, że razem z siostrą nie zaśpiewała hymnu najlepiej. Do dyskusji niespodziewanie włączyła się Magdalena Godlewska, która poprosiła siostrę o rozwagę.

Od kilku dni Monika "Esmeralda" Godlewska oraz Małgorzata Godlewska są na ustach niemal wszystkich. Wiele osób uważa, że celebrytki sprofanowały hymn Polski. Podobne zdanie miała również Agnieszka Hyży, którą po tym, jak wyraziła własną opinię, została zaatakowana przez siostry Godlewskie. Teraz do tej dyskusji włączyła się trzecia z sióstr - Magdalena Godlewska. 

Monika "Esmeralda" Godlewska znów atakuje

Rozwścieczona komentarzami ze strony Agnieszki Hyży Esmeralda Godlewska postanowiła zamieścić na swoim Instagramie kolejny post, w którym obśmiewa swoja rywalkę, zarzucając jednocześnie dziennikarce, że ta dzięki konfliktowi chce zyskać popularność. 

Pani Agnieszka Hyży ewidentnie na siłę szuka sensacji. Czyżby starała się o angaż w jakimś nowym programie? Skąd aż tak duże zainteresowanie moją osobą. Może i pieśń, którą wykonałyśmy, nie była wspaniała, ale my w przeciwieństwie do naszych celebrytek, nie staramy się wybić na plecach innych, zasłaniając się przy tym tak ogromnym patriotyzmem - czytamy na Instagramie Esmeraldy Godlewskiej. 

Magdalena Godlewska upomina Esmeraldę Godlewską

Niespodziewanie do dyskusji włączyła się Magdalena Godlewska, która ewidentnie uznała zachowanie siostry za niestosowne i w komentarzu pod postem apelowała, by usunąć obraźliwy wpis. 

Komentarz Moniki GodlewskiejKomentarz Moniki Godlewskiej Fot. esmeralda_godlewska/Instagram

Prośba najstarszej z sióstr Godlewskich spotkała się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy również uznali, że Esmeralda Godlewska przekroczyła pewną granicę. 

Popieram. 
Wydaje mi się, że to niestety nie pomoże. 
Chyba to nie pomoże, ale ty przynajmniej jesteś inna - pisali.

Internauci niestety mieli rację i Esmeralda Godlewska nie wzięła sobie rady starszej siostry do serca. Jesteśmy jednak ciekawi, jak cała sytuacja się rozwinie. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (12)
Esmeralda Godlewska znów zaatakowała Hyży. Nie wytrzymała już nawet jej siostra. Magda Godlewska broni prezenterki. "Jesteś niepoważna!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: yan

  Oceniono 15 razy 15

  Znowu te larwy ???

 • Gość: zw1

  Oceniono 14 razy 12

  "Ezdżę polskom, nie zgineeełał, kjedy my zjejemy, co nam owca przetem wzjeeeeea z ablą od bjazey". O co chodzi w tej ich piosence?

 • Gość: Aaa

  Oceniono 11 razy 11

  Ta Magda tez jest zrobiona (to jej sprawa), ale przynajmniej intelektualnie prezentuje dużo wyższy poziom niż Monika i Małgośka. Parcie na szkło level F.Hajzer czy lewa.

 • Gość: Lola

  Oceniono 9 razy 9

  Kto pokazuje takie paszkwile ? Jesteście niepoważni !

 • Gość: kobieta4

  Oceniono 8 razy 8

  Dlaczego to jest na pierwszej stronie Gazeta.pl wstyd, że lansujecie coś tak obrzydliwego.A galeria żałosna, powinna być na stronie eroty a nie, wydawałoby się poważnego portalu informacyjnego!

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  Prosiaki przy korycie gryzą się o ostatniego zgniłego kartofla.

 • Gość: tim

  Oceniono 4 razy 2

  te ich wary nadają się do obciągania końskiego zwisa

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  największą karą dla tych bab byłoby je zignorować i nie pokazywać w mediach, ale durne media mają ten sam cel: na byle czym aby zarobić

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  tragedia i dno... wstyd, że mamy takich durnych "patriotów" , ale chęć zrobienia kariery i zarobienia trochę kasy uruchomiła takie talenty jakie te panie posiadają czyli totalny pustostan, cóż... nawet śmiać się z tego nie chce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX