Pół roku po śmierci Anthony'ego Bourdaina wyemitowano ostatnią scenę z jego udziałem. Odcinek nakręcono w szczególnym miejscu

W niedzielę wyemitowano specjalny odcinek "Parts Unknown". Pokazano najlepsze momenty programu kulinarnego i ostatnią scenę Anthony'ego Bourdaina.

W czerwcu zmarł Anthony Bourdain. Prawie pół roku po jego odejściu pojawiła się ostatnia scena z jego udziałem w "Parts Unknown". To program kulinarny, w którym Bourdain podróżował po świecie, odkrywając mniej znane miejsca, ich kulturę i kuchnię.

Anthony Bourdain - ostatnia scena w "Parts Unknown"

W niedzielę wyemitowano pośmiertny odcinek, w którym Bourdain odwiedził dzielnicę  Lower East Side w Nowym Jorku, a tym samym miejsce jego urodzenia. Spotkał się z muzykami i artystami, a także ze swoim przyjacielem, Johnem Lurie, który zaserwował mu jajka na twardo.

Jestem wdzięczny i zaszczycony. Jajka, idealne jedzenie - cieszył się Bourdain.
To show o wyjątkowym miejscu. Bardzo szczególnym czasie. I bardzo wyjątkowych ludziach. Tak wiele się wydarzyło - tutaj się zaczęło - na Lower East Side w Nowym Jorku - mówił.

Anthony BourdainAnthony Bourdain cnn

W godzinnym, wyjątkowym odcinku poruszono też wątek nałogu Bourdaina. Program, który był emitowany w CNN od 2013 roku zakończył się montażem najlepszych momentów z produkcji.

Anthony Bourdain - samobójstwo

8 czerwca 61-letni Anthony Bourdain popełnił samobójstwo. Został znaleziony w pokoju hotelowym we Francji, gdzie w ostatnich dniach przed śmiercią nagrywał tam kolejne odcinki programu "Parts Unknown". Szef kuchni powiesił się w hotelowej łazience. Miał użyć do tego paska od szlafroka. Według wyników badań toksykologicznych nie znaleziono śladów narkotyków ani substancji psychoaktywnych. Wiadomo natomiast, że Bourdain przed śmiercią spożywał alkohol.

MT

Więcej o:
Komentarze (16)
Anthony Bourdain w ostatniej swojej scenie w "Parts Unknown". Odcinek nakręcono w szczególnym miejscu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • matigielda

  Oceniono 30 razy 24

  To był debeściak. Fajnie się go słuchało, zero przemocy. Odszedł bo chciał i miał do tego prawo.

 • olokas

  Oceniono 16 razy 12

  alkohol to właśnie środek psychoaktywny,więc znaleziono czy nie znaleziono ślady?
  szkoda gościa-fajny był

 • Oceniono 8 razy 8

  Uwielbiam na niego patrzeć. Uwielbiam ten typ meżczyn. Wyluzowany, uśmiechnięty, opanowany. Z jakąś tajemnicą w sobie. Teraz, niestety, wiem już co to za tajemnica była. Zakochałam się w nim od pierwszego oglądania. Myślałam zawsze, że kiedyś może wreszcie przyjedzie do Polski i pojadę go zobaczyć i powrzeszczeć, że uwielbiam, jak głupia nastolatka... A teraz... Ta wiadomość była dla mnie ciosem. Jakby zmarł mi ktoś bliski...

 • Gość: Malgosia

  Oceniono 5 razy 5

  Szkoda wielka szkoda

 • Gość: kochamMarriot

  Oceniono 7 razy 3

  Oglądam go codziennie na kanale kuchnia+ robiłem w gastronomi 15 lat i swoje widziałem ale jego program jest inny,czuje się człowiek jakby z Nim tam był.Samobujstwo to oznaka słabości a On był twardzielem chociaż na stare lata przy niewłaściwej babie to wszystko możliwe

 • Gość: rob

  Oceniono 3 razy 3

  sami abstynenci sie odezwali

 • Gość: Veronica

  Oceniono 8 razy 0

  Jak to nieznaleziono narkotykow??????!!!!!!!! A alkohol to co??????????!!!!!!!!!

 • Gość: amp

  Oceniono 17 razy -13

  Mam to gdzies, juz bokiem wychodza mi wszelkiego rodzaju porady ekspertow TV show tudziez gazecianych ekspertow. Pora zejsc na ziemie i zyc a nie sluchac rad

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX