Miss Polonia 2018. Jury wybrało Milenę Sadowską, ale jeden z jurorów miał inną faworytkę. "Milena nie była numerem jeden"

Miss Polonia 2018. 40. gala konkursu zakończyła się zwycięstwem Mileny Sadowskiej. Jurorzy niemal zgodnie uznali, że od początku była ich faworytką.

Milena Sadowska pokonała dwadzieścia innych kandydatek do tytułu "najpiękniejszej Polki" i zdobyła tytuł Miss Polonia 2018. 19-latka z Babic urzekła jurorów już na samym początku. Docenili w niej naturalność i swobodę bycia na scenie.

Zwróciła moją uwagę już rano, kiedy zobaczyłam ją bez makijażu na próbach - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Ewa Wachowicz. Wybijała się urokiem, uśmiechem i gracją, którą prezentowała na scenie.

Tak samo zachwycony Mileną byli pozostali jurorzy: Tomasz Ciachorowski, Stefano Terazzino oraz Michał Mikołajczyk. Ten ostatni wyznał jednak, że faworytkę miał inną.

Milena była w gronie moich kandydatek, jednak nie była moim "number one".

Więcej dowiecie się, oglądając nasze wideo.

Miss Polonia 2018

Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2018 odbyła się 10 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa. Zdobywczyni tytułu, która otrzymała bursztynową koronę Miss Polonia wartą ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe czy Miss Grand International.

WJ

Więcej o:
Komentarze (25)
Miss Polonia 2018. Jury wybrało Milenę Sadowską, ale jeden z jurorów miał inną faworytkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: asha

  Oceniono 16 razy 12

  Na konkursie międzynarodowym wróżę jakieś drugie miejsce. Od końca.

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 10

  Babka na pewno niebrzydka, ale miss polonia? Żart?

 • Gość: ad

  Oceniono 8 razy 6

  "Wybijała się urokiem, uśmiechem i gracją, którą prezentowała na scenie". XXI wiek, duże europejskie państwo, a to największe atuty kobiety...

 • Gość: Zniesmaczona

  Oceniono 7 razy 5

  Sponsorem wyborów Miss był tatuś wybranej zwyciężczyni... 😂 wszystko jasne... Szkoda że tak nie uczciwa rywalizacja. Współczuję pozostałym pięknym finalistką które od samego początku nie miały szans na uczciwą rywalizację...

 • Gość: AKE

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedyś kupowano tytuły szlacheckie..co kupującego nie czyniło szlachcicem..

 • Gość: Wie

  Oceniono 5 razy 3

  Niestety MISS została wybrana nieuczciwie, tylko dzięki partnerowi sponsorowii gminie Babice. Zobaczcie nazwisko Sadowski na www gminy. Dziewczyny startujące w Miss zostały nieładnie wykorzystane 2 tygodniową fikcją zgrupowania i wyborów. Od początku to był blef i ustawka. To nie były uczciwe wybory niestety. Szkoda. Należy mówić i pisać o tym otwarcie. Miss jest ładna ale ..... tak się nie robi. Nieuczciwie wygrała i tyle, i jaka to duma i radość ? Żadna.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  Jak dla mnie, to za mało naturalna. Mniej sztuczności, a będzie lepiej.

 • Gość: Igii

  Oceniono 2 razy 2

  Jest zgrabna jak na miss przystało ale urody brak.
  Dlaczego dopuszczają do takich sytuacji?

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Na 13-tym zdjęciu ta druga od lewej, to jakiś horror. Zero wcięcia i jakaś tak zdeformowana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX