Małgorzata Rozenek poprowadziła galę charytatywną. W sukni opinającej brzuch wyglądała przepięknie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poprowadzili imprezę charytatywną na rzecz fundacji "Porozumienie bez Barier". "Perfekcyjna" wyglądała bardzo ładnie w eleganckiej sukni wieczorowej, która opinała jej brzuch.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w sobotę poprowadzili imprezę charytatywną, z której dochód został przeznaczony na niepełnosprawnego Damiana, podopiecznego fundacji "Porozumienie bez Barier". Dzięki hojności darczyńców udało się zebrać aż 200 tys. złotych, o czym Rozenek poinformowała na Instagramie:

To był wspaniały wieczór. Dzięki szczodrości przyjaciół rodziny Lubicz, udało się zebrać prawie 200 tys. na potrzeby niepełnosprawnego Damiana, podopiecznego @fundacjaporozumieniebezbarier Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej. Okazaliście wielkie serce. Dziękujemy, że mogliśmy z Wami spędzić ten czas.

Małgorzata Rozenek wyglądała pięknie w błękitnej sukni wieczorowej projektu Violi Piekut i w swojej nowej, krótkiej fryzurze.

MAŁGORZATA ROZENEK W SUKNI VIOLI PIEKUT - WIĘCEJ ZDJĘĆ>>>

Pani Małgosiu, jak zwykle klasa. A w tej fryzurze wygląda Pani noooo petarda! - zachwycają się fani.
Bardzo do twarzy Pani w tej długości włosów. Jest elegancko i seksownie.
Wyglądała Pani szałowo!

Kreacja opinała płaski brzuch "Perfekcyjnej". Tym samym można było się przekonać, że Rozenek nie jest w ciąży, chyba że w bardzo wczesnej. W końcu jakiś czas temu ogłosiła, że "jest w takim momencie życia, w którym lekarz zabronił jej wysiłku fizycznego". Później została sfotografowana pod kliniką leczenia niepłodności. Nie ulega więc wątpliwości, że Majdanowie starają się o potomka i być może już niedługo ogłoszą szczęśliwą dla nich nowinę.

WJ

Więcej o:
Komentarze (135)
Małgorzata Rozenek poprowadziła galę charytatywną. W sukni opinającej brzuch wyglądała przepięknie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 20

  Ciążę ma w łokciu chyba

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 17

  Przestańcie pisać ze ta sztuczna lala jest piękna żałosne , piękne to są naturalne i szczere kobiety nie to sztuczne odmłodzone i zakłamane babsko dość jej w mediach !

 • Gość: As

  Oceniono 24 razy 16

  Zasuszone bezguście.

 • Gość: bb

  Oceniono 20 razy 10

  jakim cudem prawie 50 letnie stare pudło ma być w ciąży ?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Plotek, jak wygląda przepięknie!!! Sztuczna baba może tak wyglądać jak opisujesz, to co powiesz o, naturalnej pieknosci ,ona to manekin zrobiony!!!

 • Gość: elka

  Oceniono 14 razy 8

  Pajace ta broszki chanel to odpina przypina juz wszedzie co za baba to juz chore

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX