Pippa Middleton wybrała imię dla swojego dziecka. Siostra księżnej Kate oddała w ten sposób hołd bliskim

Pippa Middleton wybrała imię dla dziecka. Za wyborem kryje się wzruszająca historia rodzinna

Pippa Middleton i James Matthews w połowie października powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Do tej pory znana była tylko płeć dziecka - siostra księżnej Kate urodziła syna. Dość długo nie wiadomo było, jakie imię otrzymał nowy członek rodziny. Teraz już wszystko jasne.

Pippa Middleton i James Matthews nadali dziecku imię

Jak donoszą brytyjskie media, syn Pippy i Jamesa otrzymał imię hebrajskiego pochodzenia - Michael. Wybór ten nie jest przypadkowy. W ten sposób para oddała hołd szczególnym dla nich osobom. 

Nie tylko jest to imię ojca Pippy, ale ma także duże znaczenie dla jej męża. Starszy brat Jamesa miał na imię Michael. Zginął w 1999 roku podczas próby zdobycia Mount Everest w wieku zaledwie 22 lat - wyznała brytyjskiemu tabloidowi osoba z bliskiego otoczenia pary.

Ze względu na bliskie relacje Pippy Middleton z rodziną królewską być może już wkrótce zobaczymy Michaela w towarzystwie dzieci Kate i Williama, albo i nawet samej królowej Elżbiety II.

Pippa Middleton i James Matthews

Siostra księżnej Kate poznała swojego przyszłego męża w 2012 roku. Na początku niewiele wskazywało, że Pippa i James będą razem, większe uczucie pomiędzy nimi narodziło się dopiero po kilku latach. Ślub pary odbył się 20 maja 2017 roku w kościele Świętego Marka w Englefield. Wybranek Pippy jest milionerem, a jego majątek wyceniony został na ponad 2 miliardy funtów.

DH

Więcej o:
Komentarze (9)
Pippa Middleton wybrała imie dla dziecka! Ten wybór nie jest przypadkowy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 3-kuleczka

  Oceniono 19 razy 7

  dla was obszczymurki z gazety pani Philippa a nie żadna Pippa
  za co wam płacą?
  Co do imienia - połowa imion ma pochodzenie hebrajskie, po co to zaznaczacie ?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 1

  Michał.
  ... Jaki Michał?

 • Gość: mam innego nicka

  0

  a wczesniej było, że ARTUR, to jak w koncu?

 • wesslingharald

  Oceniono 5 razy -1

  Nareszcie! Czekałem na te wiadomość! Nie wiedziałem jednak, ze będzie aż tak poruszająca. Porzygałem się ze wzruszenia. Matko! A czy pipa będzie karmiła piersią? Dacie rade to ustalić...? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!

 • madera123

  Oceniono 7 razy -3

  Nie powtarza się w rodzinie imion jej członków młodo zmarłych.To przyniesie im pecha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX