Brad Pitt i Charlize Theron mają romans? Amerykański tabloid nie ma wątpliwości. "Umawiają się na seks"

Brad Pitt i Charlize Theron są parą? Tabloid "OK!" donosi, że kochankowie potajemnie spotykają się w rożnych częściach świata. Wszystko po to, by utrzymać swoją relację w sekrecie.

Brad Pitt i Angelina Jolie jeszcze się nie rozwiedli i nadal toczą spór o dzieci. Jednak oboje żyją już własnym życiem i szukają nowych partnerów. Jak donoszą media, Jolie podobno spotyka się z byłym mężem Jennifer Aniston, Justinem Theroux.

Brad Pitt ponoć również znalazł pocieszenie u boku innej kobiety. Gwiazdor, według tabloidu "OK!", spotyka się z Charlize Theron.

Brad Pitt i Charlize Theron mają romans?Brad Pitt i Charlize Theron mają romans? Screen okładki magazynu 'OK'

Brad Pitt i Charlize Theron są parą?

Brad Pitt i Charlize Theron podobno umawiają się już od dłuższego czasu, a między nimi czuć chemię - podaje zagraniczne źródło.

Umawiają się na seks i spotykają w luksusowych hotelach rozsianych na całym świecie – Londyn, Paryż, Beverly Hills. To daje im czas, by mogli się poznać się, nim trafią w światło reflektorów - podaje informator tabloidu. 

Zarówno Brad Pitt, jak i Charlize Theron chcą, by relacja pozostała sekretem. Aktorzy nie chcą się afiszować ze swoim związkiem m.in. ze względu na to, że informacja może zostać użyta przeciwko Pittowi w sądzie, podczas procesu o prawa rodzicielskie. 

Brad Pitt próbuje trzymać wszystko w tajemnicy tak długo, jak to możliwe. Nie jest mu łatwo, bo jest zadowolony i chciałby, żeby świat o tym usłyszał – czytamy w "OK!". 

Myślicie, że w końcu jednak pojawią się razem na czerwonym dywanie?

Brad Pitt i Angelina Jolie są w trakcie rozwodu

Brad Pitt i Angelina Jolie wciąż jeszcze nie zakończyli sprawy rozwodowej. Nie przeszkadza im to jednak wiązać się z nowymi partnerami. Brad Pitt w ostatnich miesiącach podobno miał przynajmniej kilka romansów, z czego jeden ponoć z Jennifer Aniston. Czy to z Charlize Theron stworzy w końcu szczęśliwy związek? Czas pokaże.

AG 

Więcej o:
Komentarze (14)
Brad Pitt i Charlize Theron mają romans? Zagraniczne media nie mają wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ubrana_prawda

  Oceniono 35 razy 33

  Miałem romans z Charlize jakieś 12 lat temu. Faktycznie potrafi być dyskretna. Przyjeżdżała do mnie autobusem w przebraniu staruszki zbierającej puszki i butelki. Nikt nas nie wyśledził. Może dlatego, że w Polsce łatwiej się ukryć niż w Paryżu czy Londynie.

 • Gość: Meller

  Oceniono 17 razy 13

  Angelina ma jakąś fobie na punkcie facetów aniston ??charlize piękna każda jest piękna przy angelinie ona wygląda jak transwestyta

 • Gość: Pepe

  Oceniono 4 razy 4

  Sam bym się umowil

 • tpdlagier

  Oceniono 3 razy 3

  Jak się koledzy z jednego biura mieniają koleżankami to jest to trzymane w tajemnicy firmy. Jak se Brat Pitt chce pociupcicać koleżankę z branży to nawet w Korei wiedzą o tym. Jestem po ich stronie. Chętnie niedrogo wynajmę im własne lokum. Nawet piwo mogę dowieźć.

 • Gość: boyscout

  Oceniono 3 razy 3

  leza pod ich lozkiem?

 • Gość: Niuniuni

  Oceniono 3 razy 3

  dwoje jakichś ludzi ze sobą sypia albo nie sypia - zabierzcie tego niby "newsa" z samej góry głównej strony, trzeba się szanować.
  Dajcie to gdzieś niżej, niech to nie wali po oczach niewinnych czytelników, którzy nie szukają takich debilizmów.
  Jak ktoś koniecznie musi obcym ludziom do łóżka i do gaci - to i tak znajdzie jak to gdzieś niżej będzie, ale po co atakować takim szajsem ludzi niezainteresowanych ?

 • elenem

  Oceniono 4 razy 2

  I super fajna para. :)
  On zasługuje na szczęście po traumie z Angeliną.

 • dzioucha_z_lasu

  Oceniono 2 razy 2

  Kurde, ja też bym się z nią umówiła na seks..... I-D

 • cucurucu

  Oceniono 3 razy 1

  Pyerdolic sie jak kroliki juz nie aktualne, teraz mowi sie pyerdolic sie jak w Hollywood.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX