Kamil Durczok i Julia Oleś znów są razem? Te zdjęcia są tego najlepszym dowodem. "Juleczki nikt nie przebije"

Kamil Durczok i Julia Oleś byli ostatnio widziani na koncercie Dawida Podsiadło. Znowu są razem? Naprawdę wiele na to wskazuje.

O kryzysie w związku Kamila Durczoka i Julii Oleś głośno zrobiło się na przełomie czerwca i lipca tego roku. Dziennikarz ostatecznie rozstał się w końcu z dużo młodszą od siebie partnerką. Pojawiły się nawet mocne posty na Instagramie:

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny - pisał wówczas.

Wiele wskazuje jednak na to, że Kamil i Julia ponownie są razem. 

Kamil Durczok i Julia Oleś na koncercie Dawida Podsiadły 

Idealnym dowodem na to, że zakochani do siebie wrócili, są zdjęcia, jakie zamieścili w mediach społecznościowych. Okazuje się, że para bawiła się wspólnie na koncercie Dawida Podsiadły w katowickim Spodku. Wydarzenie odbyło się dokładnie 27 października i również tego samego dnia zarówno Julia jak i Kamil zamieścili na Instagramie swoje zdjęcia z trybun hali. Mimo, że para nie pochwaliła się wspólną fotografią, to łatwo domyślić się, że wieczór ten spędzili w swoim towarzystwie. Uwagę przykuły także stroje Julii i Kamila. Oboje postawili na białe koszulę w zestawieniu z dżinsowymi spodniami.

Kamil Durczok potwierdza związek z Julią

Zdjęcia od razu wzbudziły spore zainteresowanie wśród internautów, dla których było to pewne potwierdzenie, że Kamil i Julia ponownie są razem. Dużo emocji wywołała również odpowiedź dziennikarza na jeden z komentarzy zamieszczonych pod jego wpisem. 

Juleczki to Pan nie przebije, ale dobrze Panie piszą, że Pan to całkiem jak wino albo dwa. Udanego Podsiadłowania - napisała internautka.
Juleczki nikt nie przebije - odpisał Durczok. 

Jak dodaje tygodnik "Na żywo", zakochani na koncercie byli w doskonałych humorach. Czy tym razem związek Durczoka i Oleś przetrwa? 

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

DH

Więcej o:
Komentarze (27)
Kamil Durczok i Julia Oleś już do siebie wrócili? Ich nowe zdjęcia na to wskazują
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • justas32

  Oceniono 37 razy 31

  Jak można być w związku z Durczokiem ??? Przecież ten człowiek jest moralnym zerem ...

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 22

  czemu wy znowu wracacie do tego kacapa i karmicie nas jego bzdetami .---przecież to już jest trup.

 • Gość: pop

  Oceniono 20 razy 20

  dorosły człowiek i podlotek to taki kogut goniący kurczaka, ludzie dajcie sobie spokój z upowszechnianiem takich historii może oni są potrzebni sobie zawodowo, a może łączy ich jakaś patologiczna więź nie wiem jaka jest odpowiednia partnerka dla Pana Kamila ale chyba nie ona sprawia wrażenie jakby nie zakończyła pisania swojego pamiętnika. Oni muszą się promować udając parę albo celebrytów wciskają nam ciężko pracującym ludziom że są nie wiadomo kim a muszą sie upokarzać i zniżać do poziomu swojego towarzystwa by zachłysnąć się blaskiem fleshy, a tak naprawdę sami w domu piją wino na smutno.

 • Gość: Tuza

  Oceniono 23 razy 17

  Do pięt byłej żonie nie dosięga 🙂

 • Gość: oj durnyczok!

  Oceniono 15 razy 15

  czlowiek juz dawno skonczony ale choc s...ki sie wypromuja do szol biznesoo wsiarzy

 • Gość: Poinformowana

  Oceniono 9 razy 9

  Aktualnie przebywają na tygodniowym urlopie w Izraelu. Oczywiście Kamil i Julka. Julce gratulujemy naiwności, bo jakieś 2 tygodnie temu Kamilek był widziany pod swoim szczyrkowskim domem z inną blondynką (nie była to Julia), a 3 tygodnie temu na kolacji i w szczyrkowskim klubie nocnym. Ktoś tu się ewidentnie nie może zdecydować...

 • Gość: emp

  Oceniono 5 razy 5

  Dumm und dumm gesellt sich gern!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX