Pamiętacie Ashanti? Gwiazda R'n'B zafundowała sobie niezłą metamorfozę. Zmiana na plus?

Ashanti

Ashanti (East News)

Co zrobić gdy płyty przestają się sprzedawać, a media wolą pisać o młodszych gwiazdkach? Przypomnieć o sobie nowym wizerunkiem! Tak właśnie zrobiła uwielbiana kilkanaście lat temu Ashanti.

Ashanti zadebiutowała na początku lat dwutysięcznych. Jej dwa pierwsze albumy dotarły na szczyty list sprzedaży za oceanem. Polscy widzowie mogą kojarzyć ją też z filmów. Gwiazda wystąpiła w takich produkcjach jak "John Tucker musi odejść" czy "Resident Evil:Zagłada".

Przebojowa dziewczyna z Long Island zapowiadała się na gwiazdę pokroju Beyonce. W pewnym momencie kariera Ashanti wyraźnie zaczęła podupadać. Dziś mało kto pamięta wylansowane przez nią przeboje. Mimo to gwiazda nadal jest zapraszana na ścianki.

Metamorfoza Ashanti

Podczas ostatniego eventu przygotowanego przez MTV Ashanti zaprezentowała się w nowym, "odświeżonym" wydaniu.

Z trudem ją poznaliśmy. Kiedyś była uosobieniem dziewczęcości i naturalności. Dziś przypomina raczej wampa z komiksu. 

Ashanti w blondzie. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Rozjaśnione włosy (peruka?), dekolt i krzykliwy makijaż. Tak była idolka amerykańskich nastolatek zaprezentowała się na ściance. Co ciekawe, wydarzenie towarzyszyło wyborom do Senatu i Izby Reprezentantów. Dobra stylizacja na polityczny event? 

Sprawdzimy, JAK DOKŁADNIE pamiętasz bajki z dzieciństwa. Nie będzie łatwo
1/15Ta dziewczynka pojawia się w serialu animowanym:
Zobacz także
  • Daniel Olbrychski sprzedaje swój dom w Mięćmierzu Daniel Olbrychski nie może sprzedać domu. Problemem jednak nie jest wygórowana cena
  • Maciej Stuhr ostro o TVP Maciej Stuhr krytycznie o Telewizji Polskiej: Bojkot TVP. Opublikował wymowny wpis
  • Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Anna Wintour oceniła suknię ślubną Meghan Markle. Takich słów nie spodziewaliśmy się po naczelnej "Vogue'a"