Sukces Anny Lewandowskiej. Niemiecki tabloid okrzyknął ją "najbardziej wpływową WAG"! Wzięli pod uwagę kilka rzeczy

Anna Lewandowska cieszy się popularnością także u naszych zachodnich sąsiadów. Trenerka jest najsłynniejszą WAG w Niemczech.

Anna Lewandowska jest w Polsce inspiracją i motywacją dla wielu kobiet. Jej profil na Instagramie liczy obecnie 2 miliony obserwujących. Nic dziwnego, że bilety na obozy z trenerką wyprzedają się w kilkadziesiąt sekund. Ze względu na to, że Ania jest żoną Roberta Lewandowskiego, ma w Polsce też miano popularnej WAG. Okazuje się jednak, że nie tylko w Polsce, ale także u naszych zachodnich sąsiadów. 

Ania Lewandowska najbardziej wpływową WAG w Niemczech

"Bild" opublikował listę dziesięciu "najbardziej wpływowych żon oraz partnerek niemieckich piłkarzy". WAGs były oceniane w czterech kategoriach: sport, społeczność, glamour oraz wpływ na partnera i jego karierę. Ania Lewandowska wypadła rewelacyjnie, bo okazała się najlepsza we wszystkich czterech kategoriach!

Na pewno ma wpływ na karierę męża. Opracowuje dla niego plan fitness oraz odżywiania. Pojawiały się pogłoski w Hiszpanii, że naciskała na zmianę klubu. Za granicą mogłaby nadal zwiększać swoją wartość rynkową.

Pozostało nam pogratulować!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski prywatnie. Pokazali nagranie z samochodu

KS

Więcej o:
Komentarze (17)
Anna Lewandowska najbardziej wpływową WAG w Niemczech
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 15 razy 7

  Niemcy działają na zasadzie zaufania społecznego, wiec jej mitomaństwo trafia tam na dobry grunt. Nikomu do głowy nie przyjdzie, że baba której facet zarabia tyle kasy, może tak kombinować, bredzić udając, ze wie o czym mówi, przerabiać się i zamawiane w firmie cateringowej produkty przedstawiać jako swoje.
  To raczej Pascal dba o dietę Lewego.

 • Gość: aga

  Oceniono 17 razy 5

  co pierwsze slysze zeby o niej tutaj pisali,lewandowskimi sie tutaj nie interesuja,sa tutaj o wiele lepsi pilkaze ktorzy nie robia z takich pajacow jak oni.

 • mustangmac

  Oceniono 5 razy 3

  Tzn wybrali najwiekszego pantoflarza, na ktorego jego baba ma wplyw. Lewy, porazka.

 • Gość: OM

  Oceniono 5 razy 3

  Słysząc czasami to co mówi to chyba wpływowOM...

 • Gość: Babcia

  Oceniono 7 razy 1

  Gratuluję Pani Aniu gratuluję Panie Robercie .Jesteście super .

 • Gość: Distanz

  0

  Ani Robert Lewandowski, ani Anna Lewandowska nie są gwiazdami albo wielkimi idolami dla niemieckich kibiców. Oni mają swoich, których kochają. Większą popularnością cieszy się Lukas Podolski. Nie pompujcie na siłę i nie róbcie z nich Beckhamow.

 • Gość: Jana

  0

  Mieszkam w Niemczech od 16 lat i nikt tutaj o Lewandowskiej nie mówi tak jak w Polsce! Wydała tutaj coś co ktoś by kupił? Ten plotek to ma takie parcie na stawianie jej na piedestale że "cel uświęca środki". Proszę nie okłamywać ludzi.
  Bild poinformował o żonach piłkarzy ale tutaj w Niemczech nie jest trenerką ludu jak w Polsce!!!!
  Tutaj ludzie akurat nie kupują czegoś co bogate tylko dlatego że bogate

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX