David Beckham odwiedził w szpitalu chorą dziewczynkę. Mała niczego się nie spodziewała. "Moja córka pokochałaby twoją kamizelkę!"

David Beckham odwiedził w szpitalu Ellę Chadwick. 11-latka nie mogła uwierzyć w niespodziankę, jaką przygotował jej piłkarz.

Świat kocha i podziwia Davida Beckhama. Ogromny wpływ ma na to to, jak cudownym jest ojcem, jak ciepło wypowiada się o swoich dzieciach i jak doskonały ma z nimi kontakt. Tymczasem okazuje się, że piłkarz uwielbia okazywać serce także innym dzieciom.

David Beckham zrobił niespodziankę chorej dziewczynce

Na profilu instagramowym sportowca pojawiło się nagranie, które porusza do łez. David odwiedził w szpitalu małą, chorą dziewczynkę i tym samym zrobił jej ogromną niespodziankę. 

Ella Chadwick, bo tak nazywa się dziewczynka, spędziła w szpitalu większość swojego życia. 11-latka cierpi bowiem na wrodzony zespół nerczycowy. Ella ma jednak w sobie mnóstwo siły i energii, dlatego też postanowiła zaangażować się w pozyskiwanie funduszy, które miałyby pomóc chorym dzieciom. Ponadto, własnoręcznie wykonuje kartki dla innych pacjentów. Nic dziwnego, że Chadwick została nagrodzona nagrodą Child of Courage Award.

Jednocześnie Ella jest ogromną fanką Davida, dlatego piłkarz postanowił zrobić jej niespodziankę, odwiedzając ją w szpitalu. To spotkanie było wzruszające zarówno dla Beckhama, jak i 11-latki.

Gwiazdor pomagał dziewczynce rozdawać wspomniane wyżej kartki. Nie obyło się też bez komplementów. David zwrócił uwagę na uroczą kamizelką Elli.

Moja córka pokochałaby twoją pluszową kamizelkę - powiedział.

Nie ukrywał też zachwytu związanego z kartkami, które 11-latka zawzięcie wykonuje. Chadwick była wzruszona, przejęta i jednocześnie rozbawiona tym niesamowitym spotkaniem ze swoim idolem. 

Aż łezka się w oku kręci. Zresztą, przekonajcie się sami:

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Victoria Beckham świętowała urodziny w rodzinnym gronie. Dzieciaki sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy

KS

Więcej o:
Komentarze (7)
David Beckham odwiedził w szpitalu chorą dziewczynkę. Mała niczego się nie spodziewała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 26 razy 26

  Jeżeli ktoś samym faktem pojawienia się gdzieś może dać tyle radości i siły komukolwiek, nie tylko dziecku, to cudownie, fantastycznie, że to robi. Niby nic, ale nie każdemu się chce!
  Brawo!

 • Gość: ewa

  Oceniono 14 razy 14

  Super

 • Gość: Ewa

  Oceniono 9 razy 9

  Słodka jest ta dziewczynka 😍😍

 • norik

  Oceniono 6 razy 6

  Wspaniałe! Po prostu wspaniałe. Cudownie móc zobaczyć taką radość dziecka, niekłamaną, szczerą. Od razu świat wydaje się być lepszy!
  Śmiem twierdzić, że to było najlepsze "zagranie" Davida Beckahama. Cudownie, że dostarczył dziecku tyle radości i nie mniej cudownie, że można to było zobaczyć! Gratuluję i dziękuję!

 • Gość: e50504

  Oceniono 10 razy -10

  Ale w sensie że dziewczynka wyzdrowiała, czy promujecie lans na chorobie odstawiany przez jakiegoś celebrytę klasy F?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX