Angelina Jolie adoptuje siódme dziecko? Reakcja Brada Pitta zaskakuje

Angelina Jolie ponoć ma adoptować siódme dziecko. Tym razem do jej rodziny ma dołączyć sierota z Syrii. Brad Pitt już zapowiedział, że będzie wspierał swoją byłą żonę.

Pomimo rozstania z Bradem Pittem, Angelina Jolie chce adoptować kolejne dziecko. Zawsze marzyła o tym, żeby pomóc sierocie z Syrii i jak donoszą zagraniczne media, wszystko wskazuje na to, że jej plan dojdzie do skutku.

Angelina Jolie z dziećmiAngelina Jolie z dziećmi Heng Sinith (AP Photo/Heng Sinith)

Angelina Jolie chce adoptować kolejne dziecko

Serwis "Express" podaje, że aktorka w ogóle nie widzi problemu w tym, że będzie samotnie je samotnie wychowywać:

Zawsze chciała pomóc noworodkowi z tego regionu i nie widziała powodu, dla którego nie powinna rozpoczynać samodzielnie procedury adopcyjnej - zapewnia źródło magazynu.

Ponoć będzie mogła też liczyć na pomoc byłego męża. Brad Pitt miał zapewnić ją o tym, że zawsze okaże jej swoje wsparcie. To dosyć niespodziewane, biorąc pod uwagę, że od rozstania Angelina utrudnia byłemu partnerowi kontakt z dziećmi. Ich relacje są raczej trudne, ale wygląda na to, że aktor nie chowa urazy.  

Brad podziwia fakt, że rozwód nie zniechęca jej do ukończenia planu, który mieli razem. Uważa, że jest to odważne posunięcie i obiecał wspierać ją na każdym kroku - dodaje informator.

Prawdopodobnie wynika to z tego, że, jak podaje serwis, jeszcze będąc razem, planowali rozpocząć procedury adopcyjne.

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmiAngelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi Bulls

Angelina Jolie - dzieci

Angelina Jolie po raz pierwszy adoptowała dziecko w 2002 roku. Została mamą 7-miesięcznego chłopca z Kambodży, Maddoxa. Trzy lata później trafiła do niej 6-miesięczna dziewczynka z Etiopii, Zahara. W 2006 roku przyszła na świat jej biologiczna córka, Shiloh, której ojcem jest Brad Pitt. Rok później aktorzy zdecydowali się na adopcję i tak zostali rodzicami 3-letniego chłopca z Wietnamu, Paxa. Najmłodsze są 10-letnie bliźniaki, chłopiec Knox i dziewczynka Vivienne.

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Angelina Jolie adoptuje siódme dziecko? Brad Pitt obiecał, że będzie ją wspierać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Kasia M

  Oceniono 24 razy 18

  Wszyscy na niej "jeżdzą"ale sam nikt sieroty niezaadoptuje ,poniżać i obrażac to tylko rodacy umieją ;była młoda to sie wyszumiała ,teraz jest kobietą po rozwodzie po przejsciach i w grupie ryzyka zachorowan na raka ale ma pieniądze i chce pomóc więc w czym problem???

 • Gość: Lola

  Oceniono 10 razy 8

  To wielki i piękny gest i chylę czoła za pomysł, oby tylko sil jej starczyło, trzymam za nią kciuki :)

 • Gość: żabaMonika

  Oceniono 12 razy 6

  Dobry i piękny człowiek.

 • Gość: oleo

  Oceniono 8 razy 4

  Ona ma chyba BARDZO dobrą i silna psychikę, i barzo dużo rozsądku, skoro pomimo wielkich obciążeń z dzieciństwa, krzywd ze strony ojca, dała sobie sama ze sobą radę, wyrosła na świetnego człowieka i supergwiazdę, z imprez wyrosła po 25 roku życia, czyli w normie - od lat jest niezależna, mądra i piękna, zamiast imprezować pomaga innym, adoptowała i wychowała dzieci - powikłani to byli ci, którzy popełnili samobóstwo, nie dali sobie rady ze sławą, itp. ONA do świata wniosła wiele dobrego i dalej wnosi.

 • Gość: kk

  Oceniono 16 razy 4

  ...i bardzo dobrze. Ma na tyle dużo empatii i kasy, że jeśli moze pomóc kolejnemu dziecku, to świetnie ze to robi, a jeśli Pitt chce jej pomóc, to jeszcze lepiej, bo bedzie okazja do poprawy wzajemnych relacji.

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 3 razy -1

  Chora kobieta...co z tych dzieci wyrosnie to samo co ona ..zaden przyklad dla dzieci .Dzieci powinny miec noramalny dom a nie jakis poszarpany,narkotyki ,alkohol,rozwody ..Tragedia!!!

 • Gość: Maat

  Oceniono 7 razy -1

  Lubie Bratta jest spoko i nie moglam przebolec ze zwiazal sie z Angelina to nie kobieta dla niego wyglada na aniolka a tak naprawde to diablica.Dobrze ze sie rozstali a ona niech adoptuje jeszcze pol Afryki zeby udowodnic ze jest pseudo aniolem

 • Gość: cojatamwiem

  Oceniono 35 razy -1

  Ludziom z zachwianą psychiką nie wolno dawać dzieci pod opiekę. Angelina ma zaburzenia psychiczne objawiające się m.in. anoreksją czy samookaleczeniami w wyniku stanów depresyjnych. Do tego dochodzi biseksualizm, skłonność do agresji i nadużywanie narkotyków. To chyba nie środowisko do właściwego kształtowania osobowości dzieci i uczenia ich rozwiązywania problemów, gdy samemu jest się uwikłanym w problemy nie do przeskoczenia. Kasa to nie wszystko...

 • Gość: ooofff

  Oceniono 4 razy -2

  patologia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX