Kasia Tusk wybiera tak duże swetry, że na zdjęciach jej brzuch jest niewidoczny. Specjalnie? Sprawdziliśmy, co nosiła rok temu

Kasia Tusk w połowie października potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Blogerka jednak w dalszym ciągu dość sprytnie ukrywa swój ciążowy brzuszek. Najlepiej widać to na jej Instagramie!

Kasia Tusk już wkrótce zostanie mamą. Blogerka i jej mąż, Staszek Cudny, spodziewają się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Córka przewodniczącego Rady Europejskiej informacje o ciąży potwierdziła niedawno wpisem na Instagramie. Blogerka nie zaprzestała jednak działalności w sieci i nadal publikuje swoje stylizacje w mediach społecznościowych. 

Stylizacje Kasi Tusk

Mimo, że Kasia poinformowała już fanów o ciąży, możemy zauważyć, że obecnie dość niechętnie zamieszcza fotografie, na których podkreślony byłby jej ciążowy brzuszek. Widać, że blogerka najbardziej polubiła szerokie, długie swetry. Na ostatnich zdjęciach naprawdę trudno dopatrzeć się jakichkolwiek ciążowych krągłości. 

Musimy jednak zauważyć, że oversizowe swetry już w zeszłym roku przypadły Kasi do gustu, czego idealnym przykładem są dawne stylizacje gwiazdy. Wydaje się więc, że założycielka bloga "Make Life Easier" po prostu pokochała te jesienne trendy. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Kasi Tusk, jak i te pochodzące sprzed roku. Czy rzeczywiście blogerka próbuje zakryć ciążowy brzuszek, a może po prostu stawia na wygodę?

Katarzyna Tusk próbowała swoich sił jako... pogodynka. Chcecie zobaczyć jak jej szło? Blogerka sama była rozbawiona

DH

Więcej o:
Komentarze (2)
Kasia Tusk wybiera tak duże swetry, że na zdjęciach jej brzuch jest niewidoczny. Specjalnie? Sprawdziliśmy, co nosiła rok temu
Zaloguj się
  • Gość: Mela

    0

    Kasia wydaje się fajną i skromną dziewczyną.Nie bawi się w celebrytkę, pokazuje że można żyć z dala od fleszy i na ile to możliwe na tyle chronić swoją prywatność.

  • Gość: Fall

    Oceniono 3 razy -3

    Jaka Kasia Tusk-jeżeli wyszła za mąż to Cudna No chyba ze chce”z jakiś”powodów zachować nazwisko po tatusiu..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX