Książę Karol chciał odwołać ślub z księżną Dianą! "Odkryłem, jak okropne mam perspektywy"

Jak donosi Robert Jobson, dworski korespondent, książę Karol chciał zawczasu odwołać ślub z księżną Dianą.

Małżeństwo księżnej Diany z księciem Karolem nie należało do udanych. Para nieustannie kłóciła się, a tragiczne zakończenie ich związku zna każdy. W trakcie jego trwania, obydwoje się zdradzali. Potomek królowej Elżbiety swoje uczucia ulokował w Camilli Parker-Bowles, która obecnie jest jego żoną.

Książę Karol chciał odwołać ślub z Dianą

Jak donosi Robert Jobson, dworski korespondent, który przez rok towarzyszył Karolowi w podróży, książę Karol chciał odwołać ślub z księżną Dianą.

Rozpaczliwie chciałem opuścić wesele w 1981 roku. Podczas zaręczyn odkryłem, jak bardzo okropne mam perspektywy. Nie miałem wcześniej szansy na poznanie Diany - mówił ponoć książę Karol cytowany przez Roberta Jobsona.

Robert Jobson wydał właśnie biografię księcia Karola, w której nie szczędzi szczegółów dotyczących prywatnego życia rodziny królewskiej. Do ślubu z Dianą Karola namawiał ponoć ojciec, książę Filip. To podobno z jego strony, a nie z powodu królowej Elżbiety, czuł olbrzymią presję.

Jobson podkreśla jednak, że nie trzyma on z tego powodu urazy ani w stosunku do ojca, ani do matki.

Co ważniejsze, Karol nie obwinia ojca ani matki za jego nieszczęśliwe małżeństwo, ani nie obwinia ich za to, że nie zerwał zaręczyn - wyjaśnił autor biografii księcia.  

Diana wiedziała o romansie Karola z Camillą

Dziś wszyscy wiemy, że książę od swoich młodzieńczych lat był zakochany w księżnej Camilli, z którą trwa w małżeństwie po dzień dzisiejszy. Jednak ich romans nie był ponoć dla Diany tajemnicą. Jakiś czas temu Channel 4 wyemitowało kontrowersyjny dokument o życiu "królowej ludzkich serc" - pt. "Diana własnymi słowami" (ang. "Diana In Her Own Words").

Z taśmy wynika też, że Diana zdawała sobie sprawę z romansu Karola i Camilli. Gdy zapytała się swojego męża wprost o jego zdrady, odpowiedział jej:

Nie będę jedynym w historii księciem Walii bez kochanki - wspominała słowa Karola Diana.

Księżna opisała wówczas, jak pewnego razu przyłapała męża na zdradzie. Weszła do łazienki, a książę Karol siedział na toalecie i był w trakcie "seks telefonu" z Camillą, którą Diana podsumowała jako "niezwykle wulgarną".

Spodziewaliście się, że ich małżeństwo dla obojga było taką męczarnią?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (38)
Książę Karol chciał odwołać ślub z księżną Dianą! "Odkryłem, jak okropne mam perspektywy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ewa

  Oceniono 25 razy 21

  Ludzie,, ona juz dawno nie żyje a nadal wywleka sie jakies brudy?

 • Gość: Anja

  Oceniono 51 razy 17

  Takie miał okropne perspektywy. To po cholerę żenił się z młodą dziewczyną, której zmarnował życie?! Żałuje też, że ma synów i wnuki?! Cały czas żyje w kłamstwie. Bezczelny!

 • niko8472

  Oceniono 17 razy 15

  "Książę Karol chciał odwołać ślub z księżną Dianą!"

  Diana przed ślubem nie była ksieżną. Hrabianką owszem.

 • Gość: gdf

  Oceniono 51 razy 15

  Karol i Camila to przykład wspaniałej , prawdziwej miłosci i cudownie ze moga byc razem mimo wszystko

 • natassja

  Oceniono 13 razy 11

  Oboje niesszczęśliwi ludzie zmuszeni przez tradycję/zwyczaje/konwenanse/naciski/rodzinę do ślubu. Monarchia to banda pasożytów.

 • ikselk

  Oceniono 49 razy 11

  Diana - królowa serc?
  A co to ona nie wiedziała, za kogo wychodzi?
  Mała, pusta osóbka bez wykształcenia, zainteresowań i podstawowej wiedzy. Z erudytą takim jak Karol tworzyła jeden wielki oksymoron.

 • aron2004

  Oceniono 11 razy 7

  Co za rodzinka zmuszać człowieka do ślubu z kobietą której nie kocha. Pewnie Filip miał traumę po przeżyciach wojennych stąd jego nienawiść do syna

 • dunajec1

  Oceniono 21 razy 5

  Ale Camila nie mogla zostac krowa rozplodowa krolewskiego rodu tak ze Charles ozenil sie z Diana aby to zapewnic, a potem to juz mial ja gdzies, a i teraz z niby zona a nie uklada sie dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX