Nad grobem Kory nie stanął karmnik dla wiewiórek. Ale rodzina artystki wpadła na inny pomysł. Internauci: Cyrk na mogile

Rodzina Kory nad jej grobem chciała zainstalować karmnik dla wiewiórek. Pomysł ten spotkał się z krytyką, więc ostatecznie zamontowano skrzynkę na listy, by każdy mógł tam podzielić się wspomnieniami związanymi z artystką. Niestety, ta koncepcja niektórym także nie przypadła do gustu.

Tegoroczny 1 listopada był wyjątkowo trudnym dniem dla Kamila Sipowicza. Kora, jego ukochana żona, zmarła 28 lipca o 5:30 rano w swoim ukochanym domu na Roztoczu. Przez ostatnie 5 lat piosenkarka walczyła z rozsianym nowotworem jajnika. Jej odejście bardzo przeżyli zarówno fani, jak i najbliżsi.

Grób Kory na warszawskich Powązkach

Rodzina artystki bacznie opiekuje się jej grobem. Jednak ostatni pomysł, który ogłosili na oficjalnym Facebooku wzbudził kontrowersje. W zielonej altance, pod którą spoczywa Kora, mąż artystki chciał zainstalować karmnik dla wiewiórek. Miał być to symbol tego, jak bardzo wokalistka kochała naturę i zwierzęta. Koncepcja ta spotkała się jednak z dużą liczbą negatywnych opinii ze strony internautów, wobec czego realizacja planu została wstrzymana. Jednak w międzyczasie nad grobem artystki zamontowano... skrzynkę na listy. 

W komentarzach nie brakowało zachwytów.

Piękne - czytamy. 
Uważam również, że krytykowany pomysł karmnika jest super pomysłem. Kora kochała zwierzęta i pewnie nadal nad nimi czuwa.
Przecudnie.

Jednak jak widać, nie każdemu można dogodzić. Podobnie jak w przypadku karmnika dla wiewiórek, ten pomysł także spotkał się z krytyką.

To jakiś żart chyba. Nie wierzę.
Nie róbcie "cyrku" na mogile GWIAZDY.
Ale co to ma być? Skrzynka na listy, na koperty z "wkładem"?
Czy Kora by takiej tandety chciała? Kochać ją można, się powinno i jej muzykę, ale coś takiego? Śpij spokojnie WIELKA PANI. Cześć Ci. Wiem, że nieważne by Ci były takie tanie, tandetne ołtarze.
Wygląda komicznie. Kora się chyba w grobie przekręca, widząc te ustrojstwo rodem z zaproszenia burdelowego - komentuje druga strona.

Naszym zdaniem to piękna inicjatywa. Komentujący chyba nie wzięli pod uwagę tego, że to rodzina znała ją jednak najlepiej. A wy co o tym myślicie?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Radioaktywny quiz wiedzy ogólnej
1/16Pierwsza polska elektrownia jądrowa miała powstać w pobliżu:
Zobacz także
 • Kora i Kamil Sipowicz To już trzy miesiące od śmierci Kory. Jak radzi sobie Kamil Sipowicz? "Bez jej pomocy bym nie przeżył"
 • Anna Wendzikowska z córką Anna Wendzikowska wróciła do pracy niecały tydzień po porodzie! To nowy rekord w polskim show-biznesie? Wygląda pięknie!
 • Kora z suczką Ramonką Ramonka nie żyje. Odeszła miesiąc po śmierci Kory
Komentarze (105)
Nad grobem Kory nie stanął karmnik. Ale rodzina artystki wpadła na inny pomysł
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ag

  Oceniono 81 razy 57

  A ch... was to wszystkich obchodzi, co będzie na jej mogile? Znaliście ją osobiście i zyliście z nią, że uważacie, że macie prawo wydawać opinie i dyspozycje? Jeżeli rodzina chce pomnik dla wiewiorek, to niech będzie pomnik dla wiewiorek. Nie każdy musi mieć krucyfiks.

 • runfree

  Oceniono 43 razy 37

  Szkoda, że nie ma karmnika. Mieliście cudny pomysł, taki jak Kora, i pożyteczny. Nie baczcie na komentarze, to Wy znaliście Korę najlepiej :) Listy można w necie napisać

 • kann2

  Oceniono 41 razy 25

  Co to znaczy, że rodzina "bacznie" opiekuje się grobem? Bacznie to "uważnie, czujnie, ostrożnie". Co ma to do opieki nad grobem, nie rozumiem.

 • Gość: Lilou

  Oceniono 44 razy 24

  Byłam wczoraj na grobie Kory. Jest pięknie, wyjątkowo i poruszająco, bardzo w stylu Kory... Ludzie między soba wymieniali podobne komentarze

 • miecztemidy

  Oceniono 31 razy 19

  Uwielbiałem KORĘ i jej piosnki.Pomysł z karmnikiem dla wiewiórek przy jej grobie bardzo mi się podobał.Szkoda,że nie jest realizowany. Blichtr i okazałe pomniki mnie nie interesują.
  Chciałbym ,aby w przyszłości moje prochy zostały rozsypane w ulubionym przeze mnie miejscu.
  Wiem,że przepisy na to nie pozwalają,ale pomarzyć dobra rzecz.

 • aagaj

  Oceniono 14 razy 14

  Na głupich nie ma rady , ale i na plotka też !!?

 • Gość: Nn

  Oceniono 14 razy 12

  Dajmy jej w końcu spokojnie odpocząć!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX