"Rolnik szuka żony". Wiedzieliście, że Łukasz miał żonę? Na jaw wyszły szokujące szczegóły z jego życia

"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski ma za sobą trudną przeszłość. Na jaw wyszło, że mężczyzna ma dwójkę dzieci i stawał już raz na ślubnym kobiercu.

Łukasz Sędrowski to uczestnik obecnej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna nie jest jednak zbyt lubiany przez widzów. Wszystko za sprawą tego, jak traktuje swoje kandydatki. Internauci zarzucają mu w komentarzach, że je zwodzi.

Łukasz Sędrowski - fakty z przeszłości

Tymczasem na jaw wyszły fakty dotyczące przeszłości rolnika. Jak podaje "Fakt", tata Łukasza zmarł, gdy ten miał 8 lat. To spowodowało, że Sędrowski musiał stanąć na wysokości zadania i pomagać mamie i siostrze w pracach gospodarczych. Praca na tyle mu się spodobała, a Łukasz był w niej tak dobry, że w 2011 postanowił studiować zootechnikę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Nie wszyscy wiedzieli też, że Sędrowski ma dwoje dzieci z dwoma różnymi kobietami - 12-letnią Adriannę i 8-letniego Antka. Córka Łukasza mieszka w Niemczech z mamą. Synem z kolei opiekuje się tata.

Ciekawe jest też to, że Łukasz miał żonę. Niestety, rolnik nie miał szczęścia. Jego małżeństwo trwało zaledwie... 3 dni! Jak podaje "Fakt", małżonka okazała się być niewierna.

Spodziewaliście się tego?

Myślicie, że w programie znajdzie swoją drugą połówkę?

'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (55)
"Rolnik szuka żony". Wiedzieliście, że Łukasz miał żonę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: miśka

  Oceniono 45 razy 37

  Kiedy wreszcie skończy się ta idiotyczna moda na wystrzyżone męskie łby? Patrzeć na tych typów półwygolonych na jedno kopyto nie można.

 • Gość: Frytka

  Oceniono 37 razy 33

  To już wiedzieliśmy po zerowym odcinku, a po kolejnych wiemy też, że jest chamem, prostakiem i erotomanem. Jak odkryjecie kolejną nowinę to dajcie znać.

 • Gość: kk

  Oceniono 29 razy 21

  obleśny zakłamany typ, pasuje idelanie z tą zębatką swoją

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 17

  Ja mam sześćdziesiątkę i za dopłata nawet na tego dziada nie spojrzałabym, a gdybym była młoda, to uciekałabym od niego ile sil w nogach (teraz to nie dałabym rady, bo nogi bolą, ale zrobiłabym wszystko co w mojej mocy, żeby dał mi spokój)

 • Gość: Onaa

  Oceniono 16 razy 14

  Przecież na samym początku było mówione że jest po rozwodzie i ma 2 dzieci! Więc żadna nowina

 • Gość: jaaaaaaa

  Oceniono 15 razy 13

  Oj Łukaszku masz następną kandydatkę, Agatka pasuje jak ulał dla takiego obleśnego dupka...……. Paula uciekaj byle daleko od niego

 • Oceniono 16 razy 12

  Trudną przeszłość? Od kiedy to skuteczne ciupcianko nazywa się "trudną przeszłością"???

 • Gość: Rr

  Oceniono 14 razy 12

  Zastanawiające że w 2011 zaczął studia w SGGW czyli miał 28 lat. Pani Agata też studiowała na SGGW, w jej opisie jest ze urodziła się pod koniec lat 80. Duże prawdopodobieństwo że może znają się z uczelni ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX