Meghan Markle z pierwszym mężem podpisała "ciążowy kontrakt". Miał płacić za jej dietetyka, trenera i opiekunkę

Jak donosi "Daily Mail", Meghan Markle z pierwszym mężem, Trevorem Engelsonem, podpisała kontrakt, który w razie ciąży zapewniał jej dietetyka, trenera personalnego oraz opiekunkę do dziecka. Za wszystko miał płacić ówczesny mąż księżnej.

Książę Harry nie jest pierwszym mężem Meghan Markle. Jeszcze kilka lat temu księżna Meghan była żoną amerykańskiego producenta telewizyjnego, Trevora Engelsona. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu – rozstali się zaledwie dwa lata po ślubie w 2013 roku. Obydwoje jednak po rozwodzie ułożyli sobie życie.

Macierzyńskie plany Meghan Markle

W przyszłym roku na świat przyjdzie pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego, jednak jak donosi "Daily Mail", plany macierzyńskie księżna miała już długo wcześniej, bo z pierwszym mężem. 

Jak donosi brytyjski portal, Markle podsunęła ówczesnemu mężowi kontrakt, który zobowiązywał producenta do tego, że gdyby zaszła z nim w ciążę, po porodzie poniesie koszty dietetyka i trenera personalnego, którzy mieliby pomóc odzyskać Meghan figurę, a także miałby opłacać opiekunkę do dziecka. 

Wiedziała że w jej rodzinie przeważa "ciężki" typ sylwetki i wizja przytycia ją przerażała, zwłaszcza, że jej kariera w tamtym momencie nabierała rozpędu. Zawsze, kiedy trochę przytyje, od razu widać to po jej twarzy - tego się obawiała i chciała być gotowa do pracy przed kamerą w krótkim czasie po urodzeniu dziecka - donosi źródło "Daily Mail".

Księżna nie zatrudniła ponoć prawników, jednak mimo nieformalnego charakteru umowy, traktowała kontrakt ponoć wyjątkowo poważnie. A ówczesny mąż nie miał podobno problemu z podpisaniem się pod wszystkimi punktami tej umowy. 

Trevor wiedział, że poślubił osobę, dla której wygląd jest bardzo ważny, która jest wrażliwa na punkcie niedoskonałości swojego ciała. Zgodził się na wszystko, by ją uszczęśliwić - informował znajomy z otoczenia Meghan.

Co myślicie o takim rozwiązywaniu domowych finansów?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (33)
Meghan Markle z pierwszym mężem podpisała "ciążowy kontrakt"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jacierpiedole

  Oceniono 32 razy 14

  Tak, jest karierowiczką, wiemy od dawna.
  A wam imponuje, chociaż nie wiadomo czym, też wiemy.

 • ochujek

  Oceniono 8 razy 6

  Był taki prałacina - Henia Jankowska nazywany. Też miał fioła na punkcie wyglądu. Bywalec klubów gejowskich Wybrzeża. Na szczęście nie żyje.

 • 4ted

  Oceniono 6 razy 4

  Czyli ona nic nie zarabiała, nie miała pieniędzy na opiekunkę? To na co jej wygląd i praca skoro z tego nawet tak błahej rzeczy nie ma jak pieniądze. Nie rozumiem, dlaczego to facet jest obciążany takimi rzeczami. Nie może to facet wymusić na kobiecie, że jak po ślubie urośnie mu brzuch od piwa i obiadów, to żona będzie płacić za trenera personalnego?

  ;-)

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 6 razy 4

  -Kochanie pobzykamy?
  -Czekaj, napisze umowę...

 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 4

  Kobieta celebrytka , próżna która nie potrafi sama zadbać o siebie o swoja figure. Dbanie o swoją figurę nic nie kosztuje a Meghan podpisuje dokumenty jak by była najpiękniejsza kobietą świata . Niestety dużo jej brakuje
  ..

 • Gość: Umberto

  Oceniono 5 razy 3

  Nawet drogie kosmetyki i kilo tapety na twarzy nie pomorze zakryć tych ciap na twarzy 😨

 • ochujek

  Oceniono 5 razy 3

  O niejakim Macharskim też opowiadano że dba o każdy szczególik ubioru. Lubił by chłopcy go obsługiwali, którymi pomiatał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX