Pytanie, na które odpowiedzi unikała całe życie. Kris Jenner w końcu zdradziła, która córka jest jej ulubioną. I nie jest to ani Kim, ani Kylie

To Kris Jenner stoi za karierami swoich córek. W najnowszym wywiadzie z Ellen DeGeneres zdradziła, co o nich myśli.

Ellen DeGeneres już od kilkunastu lat prowadzi jeden z najpopularniejszych talk-show za oceanem. Tym razem jej gościem była nestorka rodu Kardashianów, Kris Jenner. Celebrytka wzięła udział w "Burning Questions" - zabawie, w której gwiazdy bez namyślenia odpowiadają na serie szybkich pytań.

Kirs Jenner opowiedziała Ellen o swoich dzieciach

DeGeneres bez wahania zapytała ją o to, które z dzieci jest jej ulubieńcem. Wielu rodziców miałoby pewnie problem z odpowiedzią na to pytanie, ale nie Kris Jenner.

Różnie. To zależy od dnia. Dziś moją ulubienicą jest Kendall - wyznała szczerze.

Jeszcze ciekawiej zrobiło się, gdy padło pytanie o to, która z córek jest najmądrzejsza. Gwiazda nie miała żadnych wątpliwości.

Kim! - odpowiedziała od razu.

Dziwi was, że "momager" uważa Kim za najmądrzejszą ze swoich córek? Kariera najpopularniejszej Kardashianki rozpoczęła się niby od nagrania sekstaśmy, a jednak, celebrytce udało się zbudować prawdziwe imperium i trafić na listę Forbes'a. A do tego jednak potrzeba trochę oleju w głowie.

Ellen DeGeneres zapytała też Kris, dlaczego nie została Kylie nie zaprosiła jej na swoją huczną imprezę urodzinową. I tu faktycznie Kris mowę odjęło. Zrobiło się trochę niezręcznie, a Kris nie kryła zakłopotania. Na pocieszenie przyniosła ze sobą upominki z imprezy, które wręczyła Ellen.

Obejrzyjcie całą rozmowę:

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: