Kilkadziesiąt romansów z gwiazdami muzyki i kina. Kuba Wojewódzki nie szczędził intymnych szczegółów swoich relacji

Kuba Wojewódzki w "Nieautoryzowanej autobiografii" nie omija szczegółów ze swojego życia uczuciowego. Zdradził, z kim się spotykał, kto dla niego wiele znaczył, a kto był pomyłką. Niektóre osoby, a było ich kilkadziesiąt, to spore zaskoczenie.

Pierwsza dziewczyna miała na imię Teresa. Pierwsza fantazja erotyczna - Katarzyna. Z Anną przeżył dziewięćdziesiąt sekund doświadczenia, po którym "wszyscy koledzy stali się tacy dziecinni w tym swoim nieokiełznanym samogwałcie". Później było jeszcze kilka nieznanych dziewczyn, aż w końcu Kuba Wojewódzki stał się sławny. I zaczął spotykać się ze znanymi kobietami.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki Instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki i jego największe miłości

W swojej książce, co prawda, nie wymienia wszystkich z nazwiska, niektóre kobiety podpisuje wyłącznie pierwszą literą imienia. Kilka z nich da się zidentyfikować, gdyż nie ukrywa, skąd je zna, gdzie grały lub kim są ich rodzice. Ważne, żeby oczywiście były w odpowiednim wieku, gdyż nie jest tajemnicą, że woli znacznie młodsze partnerki.

Od dzieciństwa przerażała mnie wizja seksu z kobietą czterdziestoletnią - wyznał ze szczerością.

Każdy jego związek trwał do czasu, gdy "wypływał na burzliwe wody obojętności", gdyż Wojewódzki jest fanem tylko początków relacji. Uzależniony od silnych emocji, które pojawiają się, gdy poznaje nową kobietę, traci zainteresowanie, gdy związek dopada rutyna.

Długa lista miłości Wojewódzkiego 

Wyjątkiem w burzliwym życiu uczuciowym samozwańczego króla TVN-u był związek z Anną Muchą. To tej relacji poświęcił najwięcej miejsca w swojej książce, nazywając ją "najważniejszą w życiu". 

Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem - pisze.

Najmniej jest za to o Renacie Kaczoruk, która nie chciała, by były partner o niej pisał. Wojewódzki uszanował jej zdanie i wyznał jedynie, że uwiodły go jej oczy.

Anna Mucha i Kuba WojewódzkiAnna Mucha i Kuba Wojewódzki AKPA

Oprócz Kaczoruk i Muchy, w książce pada jeszcze wiele znanych nazwisk. Czyje erotyczne sekrety możemy dzięki niej poznać? Lista jest naprawdę długa. Olga Bołądź uczyła się u niego ról i mówiła, że "w seksie i teatrze nie uznaje granic". Magdalena Boczarska poszła z nim na randkę, choć do dziś twierdzi, że było to wyjście na ciastko. Hanna Komorowska była "dziewczyną z fantazją". Annę Cieślak chciał poderwać, ale nic z tego nie wyszło. 

I z naszego widowiskowego romansu zostało tylko preludium. Ale było warto. Dziś jesteśmy przyjaciółmi lepszymi, niż wtedy bylibyśmy kochankami.

I na tym kończą się, w których wyrażał się pozytywnie o kobietach. Jego osobowość wzięła górę i bardzo wiele miejsca poświęcił opowieściom o seksualnych podbojach.

Wojewódzki nie ukrywa szczegółów

Wojewódzki nie szczędził kompromitujących szczegółów ze swoich pozostałych związków. Opisuje, jak romansował z zajętą kobietą, a ich spotkania były uzależnione od kalendarza jej narzeczonego. Niepochlebnie wyraził się o Mai Sablewskiej, która "okazała się przewidywalna i nudna". Nie ukrywa też, że zdradził "najmądrzejszą kobietę, jaką znał". Na imię miała Anita i poznał ją, gdy pracował w Trójce. 

Największym k*restwem, jakie wyrządziłem A., było chwilowe związanie się z I., ówczesną prowadzącą kultowy program "Lalamido".

Z książki poznajemy intymne szczegóły z ich "chrztu seksualnego". Wojewódzki opisuje, jak jego partnerka była w "zaawansowanej fazie okresu", więc "ich miłosne łoże oraz niektóre partie jego organizmu wyglądały niczym czerwono-biała makatka". 

Kuba Wojewódzki o ekscytujących doznaniach miłosnych

Kuba Wojewódzki ma na swoim koncie także wiele bardzo namiętnych relacji. Prezenterkę MTV, Paulinę Jaskólską, nazwał "najszybszą dziewczyną", jaką znał. Dowiadujemy się od niego, że uwielbiała lateks i przesadę. 

Nie masz ochoty na dobry seks? - miała się go zapytać od razu.

"Długi i kręty" romans połączył go z Y., niepokorną gwiazdą programu "Big Brothera". Dziennikarz przyznał ze szczerością, że "kiedy dzwoniła, jego penis reagował jak antena teleskopowa". Kiedy się poznali, od razu wyznała mu, że "z nieudawaną przyjemnością zasiadłaby mu na twarzy".

W sumie w autobiografii Wojewódzkiego pojawiło się ponad 20 kobiet, z którymi coś go łączyło. Pisanie o intymnych szczegółach przyszło mu z dużą łatwością. Pytanie tylko, po co? 

AW

Więcej o:
Komentarze (104)
Kuba Wojewódzki w swojej książce "Nieautoryzowana autobiografia" opowiada o swoich romansach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A.M.

  Oceniono 33 razy 31

  Po co? Bo jest gejem. Jakos nie napisal o swoich relacjach z najwieksza miloscua - Kamelem, oraz z Pirogiem, ktorego wkrecil do tvn. Niestety sama pracowalam w radiu, takze z tym gosciem. Nikogo nie podrywal, bo zakrywal sie czapka, nie patrzyl ludziom w oczy, unikal kontaktu. Gosc boi sie ludzi, ciagle mowi o tym samym, jego zarciki i pytania przygotowuje cala redakcja programu, jest nudny. W tej chwili pojawienie sie "u Wojewodzkiego" to juz obciach. A jednak trzymaja go w tv. Zapytajcie sie- kto w tvnie sie go boi i dlaczego

 • Gość: Jarek

  Oceniono 25 razy 23

  Większość z facetów może coś takiego napisać... Pytanie tylko po co? Są granice, są wspomnienia, które zostawiamy dla siebie. Brakuje Ci pieniędzy, że sprzedajesz wspomnienia jak prostytutka cialo i nazwiska klientów? Miej szacunek do byłych kobiet... Zdobędziesz szacunek do siebie... Pieniądze to nie wszystko...

 • Gość: A.

  Oceniono 27 razy 23

  Jak to mówią... krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. Zaryzykowałbym, ze ta daje mleko, tylko nie w te dziury, co trzeba 😂

 • felicjan.dulski

  Oceniono 27 razy 19

  Erotoman gawędziarz, "Marynista" (specjalista od gadek o dupie Marynie).

 • pivit

  Oceniono 24 razy 16

  Erotoman gawędziarz ??? Kiedyś Jan Nowicki (aktor, znany kobieciarz, 100 x bardziej męski i przystojny od Gminnego) powiedział (cytat z pamięci) że tylko prawdziwy mężczyzna potrafi przeżyć całe życie z jedną kobietą. W domyśle - reszta to szmondaki.

 • Gość: Normals

  Oceniono 20 razy 14

  Był z wieloma czyli z nikim, klasyczny nikt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX