Wojciechowska udzieliła wywiadu Lewandowskiej. "Najtrudniej było nam po śmierci Marysi taty". Poruszająca rozmowa

Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu Annie Lewandowskiej. W poruszających słowach wyznała, że najtrudniejszym momentem w jej macierzyństwie była śmierć taty Marysi.

Anna Lewandowska na swoim blogu rozmawia z inspirującymi kobietami. Ostatni wywiad przeprowadziła z Martyną Wojciechowską, która opowiedziała m.in. o macierzyństwie. Jednym z najbardziej poruszających wątków był temat śmierci taty Marysi. Lewandowska zapytała o najcięższy okres w życiu podróżniczki i jej córki.

Od kiedy jestem mamą kilka razy poważnie chorowałam i to zmusiło mnie do przewartościowania wielu spraw. Czasem zwyczajnie się bałam, miałam wrażenie, że z trudem utrzymuję się na powierzchni. (...) Najtrudniej było nam oczywiście po śmierci Marysi taty. Przeprowadzenie dziecka i siebie przez żałobę, odnalezienie się na nowo w sytuacji, której nikt z nas nie może zaplanować, jest jednym z najgorszych doświadczeń, jakie można sobie wyobrazić. Rozmowy, które wtedy prowadziłyśmy, pytania, na które odpowiadałam, a nie uciekłam od żadnego, to była jedna z najważniejszych lekcji w moim życiu - powiedziała Wojciechowska.

Przypomnijmy, że były partner Martyny Wojciechowskiej i ojciec jej dziecka zmarł w lutym 2016 r. Jerzy Błaszczyk był rekordzistą w nurkowaniu głębinowym. Miał 46 lat. Odszedł w wyniku choroby nowotworowej. 

Martyna Wojciechowska w wywiadzie Anny Lewandowskiej

Martyna Wojciechowska wyznała również, że ciąża była dla niej ogromną radością, ponieważ lekarze mówili jej, że nie będzie mogła mieć dzieci. 

Byłam więc absolutnie zaskoczona i nie mogłam w to uwierzyć. Funkcjonowałam wtedy w dużym pędzie: miałam nową pracę, nie miałam etatu i pojęcia, jak mój pracodawca na to zareaguje, miałam zaplanowane kilka wypraw. Zrobiłam siedem testów ciążowych, bo uważałam, że są jakieś wadliwe. Do dziś trzymam je na pamiątkę (śmiech). To wszystko było mieszanką zaskoczenia, strachu i radości oraz poczuciem, że dzieje się coś wyjątkowego.

Czytaliście cały wywiad?

JT

Więcej o:
Komentarze (10)
Martyna Wojciechowska udzieliła poruszającego wywiadu Annie Lewandowskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 21

  Matko bosko lewandosko, to ona już jest nawet dziennikarkę?

 • Gość: Tortura

  Oceniono 7 razy 7

  To raczej powinno być odwrotnie. Ania powinna udzielić wywiadu Wojciechowskiej.
  Gdzie sie podziali prawdziwy dziennikarze, pisarze, dyktatorzy mody, projektanci?

 • Gość: go

  Oceniono 8 razy 6

  Martyna, daj se spokój z wywiadami dla takich wagsówien. No chyba, ze ci Lewy w zamian podsponsoruje wyprawę..., ale dałabyś sie kupić?
  No bo w jakąś przyjaźń to nie wierzę, dzieli was ocean...

 • Gość: andi

  Oceniono 1 raz 1

  Lewandowska - mistrzyni sztuk walki, dietetyczka, mistrz kuchni (podobno sama gotuje?), trenerka, influencerka, spec od wychowania dzieci, pisarka, dziennikarka....co dalej?

 • yegua-ha

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Martyno, samego szczęścia. Pani wie, co z tym szczęściem robić 🙂

 • Gość: Grzegorz

  0

  Piękne świadectwo wiary . Wszyscy nie wiemy swój Krzyż

 • stach_79

  0

  Normalna babka w nienormalnym kraju!

 • Gość: DonJon

  0

  Cudowna, prześwietna Kobieta. Uwielbiam ją!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX