Kuba Wojewódzki w swojej książce zdradził szczegóły związku z Anną Muchą. Aktorka w końcu skomentowała

Anna Mucha w rozmowie z WP skomentowała, co myśli o fragmentach autobiografii Kuby Wojewódzkiego, w których dziennikarz wspomina ich były związek.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Spotykali się ze sobą cztery lata i niespodziewanie rozstali w 2007 roku. Choć od tego czasu minęło ponad 10 lat, Anna Mucha nadal zajmuje ważne miejsce w sercu samozwańczego króla TVN

Dowodem na to jest autobiografia Wojewódzkiego, która właśnie trafiła do sprzedaży. Na kartach "Nieautoryzowanej autobiografii" showman z dużym sentymentem wspomina związek z Muchą. 

Anna Mucha w książce Kuby Wojewódzkiego 

Anna Mucha te fragmenty autobiografii Wojewódzkiego dotyczącej jej postaci przeczytała, zanim książki trafiły do księgarni - donosi Wirtualna Polska.  

 Przeczytałam tylko to, co napisał o mnie. Mój prawnik się ucieszył - wyznała aktorka. 

Słowa Wojewódzkiego bardzo spodobały się aktorce. Nie dziwimy się, bo są niezwykle urocze. 

Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem - napisał dziennikarz.

Kolejne wersy również są poświęcone gwieździe "M jak miłość".

Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia. Ania była zaprzeczeniem wszystkiego, co było w kobietach tamtego czasu. (...) Była wtedy związana z przystojnym młodym biznesmenem Tomkiem, by wkrótce zamienić go na nieprzystojnego życiowego anarchistę o żydowskim imieniu.

Jak widać Kuba Wojewódzki im starszy, tym bardziej sentymentalny i... szarmancki. Też macie wrażenie, że tymi słowami dziennikarz przyznał się, że Anna Mucha była największą miłością jego życia? 

AG 

 

Więcej o:
Komentarze (66)
Kuba Wojewódzki w książce o związku z Anną Muchą. Aktorka skomentowała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: minia

  Oceniono 39 razy 25

  To, że Ania była jego największą miłością, wiadomo nie od dziś, dlatego już nigdy z żadną kobietą nie będzie tak do końca szczęśliwy i każdy związek prędzej czy później się rozpadnie.

 • biesczad1

  Oceniono 28 razy 24

  Kuba prywatnie, a Wojewódzki w świetle kamer, to dwie zupełnie inne osoby - to chyba dobrze, że maski nie zabiera do domu?...

 • Gość: Dzimek

  Oceniono 18 razy 14

  Kubuś ! To miłe jak ty przyznajesz że kogoś uwielbiasz i kochasz oprócz siebie . Ania na to zasługuje . Mam tylko nadzieje ze nie robisz tego by zburzyć jej aktualna rodzinę . To mi do ciebie nie pasuje

 • kuponik1

  Oceniono 21 razy 13

  Jakub - najstarszy nastolatek polski, jeszcze troche i bedzie trzeba mu zmieniac pieluch przed wystepami, tak sie robi mlody !

 • Gość: Pimpek

  Oceniono 17 razy 9

  Zyjmy jak Kuba pelnia zycia, od kreski do kreski

 • basiag3

  Oceniono 19 razy 5

  Nie od dziś wiadomo że Kuba ma KLASĘ i STYL, a kto postrzega Go przez pryzmat medialny ma widać sam z sobą problem.

 • tojamyszka

  Oceniono 19 razy 5

  Panie Jakubie , nie czytałam książki , jeszcze do niej nie dotarłam , ale przeczytam . Jeśli z taką kulturą i galanterią będzie się Pan w niej odnosił do innych osób to jest Pan wielki . Szanując innych szanujemy siebie . A Pani Ania , jak mało kto chwyta za serducho , więc dobrze , że nie ukrywa Pan , że ma Pan serducho.

 • Gość: nototak

  Oceniono 7 razy 5

  Było, minęło :-P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX