Anna Maria Jarosik i Michał Tomala są już po ślubie. Ale wcześniej aktorka związana była z innym, znanym aktorem. Znacie go z "Korony królów"!

Mateusz Mosiewicz ma złamane serce? Jak podają media, jego była partnerka zostawiła go dla kolegi z tej samej branży.

Mateusz Mosiewicz i Anna Maria Jarosik byli parą przez kilka lat. Związek aktorów nie przetrwał jednak próby czasu - uczucie wygasło, w efekcie 32-latka zostawiła partnera dla kolegi z planu.

Romans i szybki ślub

Nowym wybrankiem Jarosik okazał się być Michała Tomala. Para poznała się na castingu do serialu "Na Wspólnej". Między nimi zaiskrzyło niemal od razu. Ich romansowi sprzyjał fakt, że w telenoweli również grali zakochanych w sobie.

Związek Jarosik i Tomali rozwijał się na tyle bujnie, że para powiedziała sobie w te wakacje sakramentalne "tak". Ślub miał miejsce w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Ta wiadomość musiała być bardzo bolesna dla Mateusza Mosiewicza. Na szczęście nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Aktor występuje obecnie w serialu "Korona królów", gdzie wciela się w postać walecznego Guncela Reibnitza.

Wiedzieliście o tym, że Anna Maria Jarosik i Mateusz Mosiewicz byli parą?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (39)
Anna Maria Jarosik zostawiła partnera dla kolegi z planu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Stirlitz 02

  Oceniono 8 razy 8

  To ta Marta która była w filmie Pan Samochodzik i Templariusze statystyką grającą w tłumie pielgrzymów idących do Częstochowy?

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  Nie i guano mnie to obchodzi. Ja do wczoraj byłem z Ziutą, a od 3 rano jestem z Lodzią. Możecie to wykorzystać.

 • Gość: Kierowca Szydło

  Oceniono 6 razy 4

  A mojemu dozorcy Włodkowi a wczoraj na pogotowiu wyrwali ząb Nareszcie będzie czysto bo ty nygus dwa tygodnie nie sprzątał

 • Gość: Charlie Chaplin

  Oceniono 4 razy 4

  A co to w ogóle jest? Ta Marta nie znam a Korona królów co co za arcydzieło hahaha Nie wytrzymam takiego chłamu jeszcze w życiu nie oglądałem nigdzie

 • y.y

  Oceniono 3 razy 3

  Kto i kto?

 • P L

  Oceniono 2 razy 2

  Kto to oni są?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX