Kazimierz i Isabel Marcinkiewiczowie rozwiedli się! Kobieta zadowolona po orzeczeniu sądu. "Będę mieć zaspokojone główne potrzeby"

25 października odbyła się ostatnia sprawa rozwodowa małżeństwa Marcinkiewiczów. Isabel zasądzono alimenty w wysokości 5 tysięcy złotych miesięcznie.

Historia Marcinkiewiczów jest jak gotowy scenariusz na operę mydlaną. Jednak wszystko wskazuje na to, że ta właśnie się zakończyła. Jak podaje Pudelek, we wtorek, 25 października, odbyła się ostatnia rozprawa małżeństwa Isabel i Kazimierza.

Kazimierz i Isabel Marcinkiewicz rozwiedli się

Para pobrała się dziewięć lat temu w Barcelonie. Trzy lata temu postanowili się rozstać i od tamtej pory trwała zacięta walka o alimenty. Jeszcze w maju tego roku Isabel oskarżyła męża, że ten nie płaci jej pieniędzy. Nie długo później odwołała wszystko mówiąc, że znalazła je w skrzynce na listy.

Dał mi trzy tysiące, wrzucił je w kopercie do skrzynki na listy. Ale zaznaczył, że jeśli chcę otrzymywać pieniądze w miarę regularnie, to muszę odblokować jego konta, bo nie ma zamiaru płacić komornikom. Wciąż chce mną dyrygować! - wyznała w "Twoim imperium".

Tymczasem, po wielkich trudach, małżonkowie rozwiedli się i ponoć Isabel zasądzono alimenty w wysokości 5 tysięcy złotych miesięcznie. Ta informacja z pewnością nie ucieszyła Kazimierza, który chciał płacić od 500 do 1000 zł.

Cieszę się, że sąd uznał alimenty, przez co okazał zrozumienie dla mojej sytuacji zdrowotnej, która zmniejszyła moje możliwości zarobkowe, które kiedyś były na wysokim poziomie. Będę mieć zaspokojone główne potrzeby, dach nad głową, a to pozwoli mi teraz myśleć o innych rzeczach - komentuje orzeczenie sądu Isabel w rozmowie z Pudelkiem.

Wszystko wskazuje na to, że to koniec głośnej telenoweli...

Co o tym sądzicie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Kazimierz Marcinkiewicz nazwał książkę Isabel "kłamliwym atakiem". Odpowiada. Pewność siebie traci przy pytaniu o byłą żonę

KS

Więcej o:
Komentarze (242)
Kazimierz i Isabel Marcinkiewiczowie rozwiedli się! Kobieta zadowolona po orzeczeniu sądu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • stalowy_jez

  Oceniono 121 razy 115

  Izabel zrobila interes zycia.

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 130 razy 104

  Izabella z Kaziem nie mają dzieci, panna jest młoda, wykształcona, obrotna.Ręka lekko uszkodzona, ale każdego coś boli, gdzieś strzyka i trza łazić do roboty za 2 koła na rękę. Dzieci niepełnosprawne walczyły o 500 zł podwyżki na pieluchy, leki, rehabilitację itd., a tu widzę all inclusive do końca życia. Kaziowi należy się jakiś extra poemat na jego cześć.

 • Gość: gosc

  Oceniono 87 razy 71

  gdzie ten kaziu pracuje i jakie ma dochody bo 5 kafli to ja zarabiam pracując trzy całe miesiące.

 • Gość: Ojciec 2 dzieci

  Oceniono 83 razy 61

  Ciekawe ile zapłaciła papudze która w sądzie wywalczyła dla niej 5000 zł alimentów za nic ! Pasożyt - ale wstyd ! Niektóre matki/ojcowie z 2 dzieci po rozwodzie mają po 800 - 1000 zł na dwójkę !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX