Doda znowu spotkała się w sądzie z Emilem Haidarem. "Po trzech latach dalej się ciągnie za mną ten syf"

Doda w środę spotkała się w sądzie ze swoim byłym partnerem, Emilem Haidarem. Jak przyznała na InstaStories, poszło o to, że zmusiła go do przyznania się rodzicom do swoich nałogów.

Trzy lata temu Doda rozstała się z Emilem Haidarem w niezbyt przyjaznych okolicznościach. Już kilka razy spotkali się w sądzie, piosenkarka musiała mu zwrócić wszystkie prezenty i pierścionek zaręczynowy. W środę odbyła się kolejna rozprawa, o czym poinformowała na Instagramie.

Doda i Emil Haidar ponownie w sądzie

Właśnie się szykuję do sądu, dzień jak co dzień - zaczęła na InstaStories.

Piosenkarka została wezwana na sprawę dotyczącą "zmuszania do określonych czynności". Haidar oskarżył ją o to, że zmusiła go do przyznania się rodzicom, że jest "alkoholikiem i narkomanem" i zagroziła, że jeśli tego nie zrobi, to "pokaże nagrania, na których robi patologię". Doda jednak widzi to inaczej. Twierdzi, że nie chciała być sama z nałogiem narzeczonego, więc zwróciła się do jego rodziców z prośbą o pomoc.

Psychologowie pewnie by to nazwali silnym naruszeniem neurologicznym. Bardziej tak artystycznie, to ewidentnie Picasso układa mu klepki w głowie. Idę - relacjonowała.

DodaDoda Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Jej zdaniem sprawa jest "absurdalna". Cieszy się, że w walce z Haidarem nie jest sama i może liczyć na wsparcie męża, Emila Stępnia.

Na szczęście to już się skończyło. Co prawda po trzech latach dalej się ciągnie za mną ten syf, mimo że ułożyłam sobie życie i jestem w szczęśliwym małżeństwie, ale trzeba to jakoś przejść - mówiła.

Przy okazji zwróciła się do dziewczyn, które są w podobnej sytuacji:

Nie przejmujcie się, nie poddawajcie się, nie uginajcie karku. Walczcie o swoje, o swoje dobre imię. Trzymam za was kciuki, a wy trzymajcie za mnie.

Dodała także oświadczenie, w którym została zawarta informacja, że jeśli Emil Haidar począwszy od 17 czerwca 2015 roku zachowa się niepoprawnie pod wpływem alkoholu, będzie mogła upublicznić nagranie lub żądać ekwiwalentu pieniężnego w wysokości miliona złotych.

Doda i Emil Haidar

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Doda wygrała z Emilem Haidarem. Została uniewinniona w sprawie o zniesławienie. Mężczyzna oskarżył ją o publiczne oczernianie i tym samym popsucie wizerunku, co w konsekwencji sprawiło, że jego firma straciła klientów.

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
Doda i Emil Haidar znowu w sądzie. "Po trzech latach dalej się ciągnie za mną ten syf"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Stuknij sie

  Oceniono 30 razy 12

  To po co go rozkrecalas i ciagle szeroku komentujesz w wywisdach i na swoim profilu? Nienormalna, chamska hipokrytka.

 • Gość: ja

  Oceniono 15 razy 11

  Szkoda tlko, że "zapomnieliście" o sprawie z porysowaniem Haidarowi samochodu, którą wygrał. Wy już nawet nie udajecie, że te wasze artykuliki są pisane pod zamówienie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  Narobiłaś syfu to się za tobą ciągnie , ale co to dla kogoś takiego jak ty . Syf tu czy tam , lubisz jak o tobie piszą . Karmisz się tym.

 • Gość: Sofii

  Oceniono 17 razy 11

  Dziewczyna widać ma szczęście do takich elementów..obecny też lepiej nie wygląda..I na pewno też ma dobrze za uszami..Jej faceci fundują rozrywkę w sądach..z obecnym też się tak skończy zobaczycie..żal

 • Gość: Ch

  Oceniono 7 razy 5

  To jak ktoś chleje i ćpa, to się odchodzi, a nie, że ona go zmusza do podpisania "umowy", że w razie następnego spożycia musi jej zapłacić milion zł (!!!). Ona jest stuknięta, zwykła naciągaczka. Jak jej nie chciał dać kasy, to na niego nasłała bandziorów. Taka z niej bogaczka.

 • Gość: hehe

  Oceniono 4 razy 4

  sama tworzysz ten syf :( i to chyba najlepiej ci wychodzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Nie musiała mu oddawać prezentów, wyłącznie pierścionek. Przeczytalibyscie chociaż rzetelnie wyrok sądu, drodzy redaktorzy

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Zdaje się że jej pasują tacy partnerzy Obecny chyba nie lepszy od poprzedniego Dlaczego ona jest taka wychudzona?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX