Księżna Meghan do tej pory wyglądała bezbłędnie. Teraz jednak zaliczyła wpadkę

Księżna Meghan i książę Harry są w trakcie 16-dniowej oficjalnej podróży. Przyszła mama zaliczyła modową wpadkę.

Księżna Meghan i książę Harry odwiedzili Królestwo Tonga. Po wyjściu z samolotu zostali przywitani przez miejscowych artystów. Jednak stylizacja księżnej Sussex nie była perfekcyjna.

Księżna Meghan i modowe faux pas

Meghan pojawiła się w pięknej czerwonej sukience, która podkreśliła jej ciążowy brzuch. Kolor kreacji był zbliżony do odcienia flagi państwa, do którego się udali. Jednak nie wszystko wyszło idealnie. Gdy zawiał wiatr, mogliśmy zobaczyć... zwisającą metkę, co jest sporą modową wpadką.

Księżna Meghan zaliczyła modową wpadkę. Zobacz zdjęcia >>>>>

Mimo to Meghan wyglądała pięknie. Do kreacji Diora dobrała ciemne szpilki Manolo Blahnik na dość wysokim obcasie. Tym razem zrezygnowała z ulubionego koka i pojawiła się w rozpuszczonych włosach. Musimy przyznać, że ciąża zdecydowanie jej służy.

Książę Harry miał na sobie jasny garnitur i brązowe buty. Nie ma wątpliwości, że stanowią jedną z lepiej ubranych par i pomimo tej wpadki księżnej Meghan, śmiało mogą być uznawani za wzór. Zgadzacie się z nami?

AW

Więcej o:
Komentarze (45)
Księżna Meghan do tej pory wyglądała bezbłędnie. Teraz jednak zaliczyła wpadkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 46 razy 38

  Poziom dziennikarstwa w "Plotku" od zawsze pozostawia wiele do życzenia, ale w jednym aspekcie osiągnęliście już dno. To nie tajemnica, że większość Waszych dziennkiarzy charakteryzuje się dramatycznie ubogim zakresem słownictwa. Stąd proponuję go troszkę rozszerzyć i zamiast w co drugim tytule umieszczać słowo WPADKA zacząć używać innych, bardziej adekwatnych do sytuacji, np. blamaż, kompromitacja, kłopot, przykrość, pech, przypadek, potknięcie, uchybienie, faux-pas, fuszerka, trudność, nietakt, itp. Otóż, to, że pewnej celebrytce zsunął się but, to nie żadna wpadka, tylko mało znaczący pech. To, że polityk pisze teksty publicznie z błędami ortograficznymi i/lub świadczące o braku znajomości zasad gramatyki ojczystego języka to też nie wpadka, tylko kompromitacja i blamaż nie tylko osobisty, ale i urzędu który sprawuje. Księżna Maghan nie zaliczyła żadnej wpadki, tylko w jej stylizacji pojawiło się drobne niedopatrzenie, prkatycznie bez znaczenia.

 • Gość: rama

  Oceniono 34 razy 26

  No bo kto normalny wszywa metkę w takim miejscu??? Pewnie nawet garderobiana księżnej nie wiedziała...

 • Gość: Joanna

  Oceniono 24 razy 14

  Jaka wpadka kawałek metki😘ładna dziewczyna to we wszystkim jej ładnie

 • azjael

  Oceniono 7 razy 7

  Wielkie, k***a halo! Bo wiatr podwiał i metka się pokazała. Jakie to w CH. niemodne!
  Ot, "wersacze i guczje" się odezwały...

 • dodosdontquack

  Oceniono 13 razy 7

  Zadna wpadka, tylko zaczeli jej podatnicy podliczac koszty garderoby, to pokazala, ze te wszystkie ciuchy ma na jedno wyjscie od projektantow. Wspaniala dziewczyna, dobrze wyksztalcona, elokwentna, ambitna i sympatyczna. Partia jakich malo.

 • delivered

  Oceniono 4 razy 2

  To jest dno dna już nie wspominam o tym, że polskie media bardziej interesują się brytyjską rodziną królewską niż brytyjskie.

 • Gość: Mika

  Oceniono 2 razy 2

  A czy to przypadkiem nie jest kryptoreklama ;-)) pewnej brytyjskiej firmy odzieżowej współpracującej z Harrodsem? Metka jakoś dziwnie powiększona....

 • Gość: Mam swoje zdanie

  Oceniono 3 razy 1

  Klasyczna gó...-burza o nic. Raz zdarzyło się jej zapomnieć odciąć metki i od razu afera. Ja rozumiem, że ona jest księżną, ale jednocześnie jest też człowiekiem. Wyrozumiałości trochę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX