Dawid Podsiadło w "DD TVN". Prowadzący chyba nie zrozumieli jego poczucia humoru. Zapadła krępująca cisza. Widzowie szybko to wyłapali

Dawid Podsiadło pojawił się w "Dzień Dobry TVN". Był gościem Magdaleny Mołek i Marcina Mellera, którzy chyba nie do końca rozumieli jego poczucie humoru. Widzowie zwrócili na to uwagę.

Dawid Podsiadło powrócił na scenę muzyczną po dwuletniej przerwie. Aktualnie promuje swój nowy album "Małomiasteczkowy", przez co przyjął zaproszenie do studia "Dzień Dobry TVN". Magdalena Mołek oraz Marcin Meller rozmawiali z nim o nowym albumie oraz o tym, co robił w przerwie od kariery muzycznej. Widzowie nie ukrywają, że przebiegła ona "dość sztywno".

Dawid Podsiadło w 'DD TVN'Dawid Podsiadło w 'DD TVN' Screen z TVN/ DD TVN

Dawid Podsiadło w "DD TVN"

Podsiadło w ciągu tych dwóch lat udał się m.in. w podróż na Islandię, którą jest oczarowany. Opowiadał o tym, jak mieszkając w wynajmowanym domu, musiał mieć dostęp do internetu. Potrzebował wtedy "być w kontakcie z innymi ludźmi". Magdalena Mołek była zdziwiona, że w takich okolicznościach przyrody potrzebował wi-fi.

Myślałam, że sobie darujesz wi-fi wśród takiej przyrody - powiedziała.
Nie no, ja byłem w takim momencie życia, że musiałem mieć dużo kontaktu z wszystkimi ludźmi, Kamil [kolega, z którym udał się w podróż - przyp.red.] mi nie wystarczył - odpowiedział szczerze Podsiadło.
A co to był za moment? - dopytywała prowadząca.
A to był taki moment, kiedy wyjechałem na Islandię - odpowiedział dowcipnie gość.

Tego żartu nie zrozumieli prowadzący i zapanowała krępująca cisza. Po chwili jednak Mołek i Meller zorientowali się, że to specyficzne poczucie humoru piosenkarza i lekko uśmiechnęli się pod nosem, próbując wybrnąć z sytuacji.

Dzień Dobry TVNDzień Dobry TVN Screen z TVN/ DD TVN

Dawid Podsiadło w "DD TVN" - reakcja widzów

Zachowanie prowadzących nie do końca spodobało się widzom, którzy oglądali program. Na oficjalnym profilu na Facebooku pojawiły się komentarze, w których ogądający nie ukrywali swoich negatywnych odczuć:

Dawid świetny, szkoda tylko, że trafił akurat na taką parę prowadzących. Mołek i Meller totalnie nie rozumieją jego poczucia humoru, zawieszali się, przez co rozmowa była sztywna - uważają.

Przy okazji docenili też jego poczucie humoru, za które go uwielbiają i wyrazili swój żal, że za mało jest "tak sympatycznych i wartościowych osób".

Dawid Podsiadło planuje znowu przerwę?

W "DD TVN" Dawid Podsiadło zapewnił, że nie ma w planach dłuższego odpoczynku oraz opuszczania Polski. Tak więc jego fani mogą być spokojni, gdyż wokalista nie wyobraża sobie życia z dala od kraju. Na razie jest zmotywowany i chce dalej tworzyć muzykę. Podkreślił też, jak ważną dla niego osobą jest jego "mamcia". Nas tym bardzo rozczulił! Głośno przyznajemy, że uwielbiamy takich mężczyzn jak Dawid Podsiadło!

Zobacz: Kiedy słyszę "Jestem fanem kobiet" i wiem, że nie chodzi tu o cycki i tyłek. Polsce potrzeba więcej Dawidów Podsiadło

Oglądaliście? Jak wrażenia?

AW

Więcej o:
Komentarze (87)
Dawid Podsiadło w "DD TVN". Prowadzący nie rozumieli jego poczucia humoru
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 51 razy 37

  No cóż, Mołek może i ładna kobieta, ale intelektem nie grzeszy. Prowadziła kiedyś rozmowe z Szumowską, jej pytania i zdziewienie na odpowiedź obnażyły jej "niekumatość'. Przepaść między paniami. Niestety poza Wellman i Prokopem, to w tych śniadaniówkach sama cienizna. Jak mają zadany temat do wyklepania, to jakoś dają radę, materiał można wykuć, wystarczy w miarę dobra pamięć, ale jak trzeba poprowadzić rozmowę o niczym i coś samemu od siebie powiedzieć a do tego na żywo reagować na wypowiedź rozmówcy, to wychodzi straszna słabizna, bo wbrew pozorom, żeby gadać o niczym, trzeba mieć dużo w sobie polotu, błyskotliwości, inteligencji. Rusin-Kraśko, Mołek-Meller, Kalczyńska- plus cała reszta, np. Pieńkowska są nie do oglądania i nie do słuchania.
  To medialna nomenklatura sztucznie utrzymywana przy dobrze płatnym korycie. To jest taka sieć naczyń połączonych, że jest nie do ruszenia, dlatego na lepszy poziom wszelkich śniadaniówek czy dzień dobry, to nie ma co liczyć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 20

  To nie przejaw poczucia humoru a umiejętność uniknięcia niewygodnego pytania bez krępacji

 • felicjan.dulski

  Oceniono 18 razy 12

  Bo to nie był oryginał.
  W studio coś go najwyraźniej podsiadło.

 • Alicja Ilona Bu

  Oceniono 14 razy 10

  ...bo tylko Prokop moż być partnerem do rozmowy z tym inteligentnym, niezwykle błyskotliwym młodym człowiekiem. Biedni prowadzący, nie ta narracja tym razem, to nie był zwykły gość śniadaniówki. Głupio wysxło trochę.

 • Gość: Pazuzu

  Oceniono 16 razy 10

  Nie no żart, że jej. Chociaż śmieszniejszy jest ten wąsik jak u Sławomira.

 • Gość: Ala

  Oceniono 14 razy 8

  No cóż. Prowadzący nie są inteligentni ani błyskotliwi. Za duzo wymagamy od prezenterów prowadzących śniadaniowki. Takich inteligentnych i potrafiacych przeprowadzać wywiady ludzi w tv prawie nie ma ... charyzmatyczny Wojciech Mann trafia się raz na sto lat. Trzeba szanować rozmówcę, mieć empatię, życzliwość i rzeczywiście zainteresować się gościem. Prowadzący to - brzydko mówiąc - Polaki - cebulaki. Wybujale ego a w środku pusto.

 • tom-ish

  Oceniono 42 razy 8

  Podsiadło to bardzo pozytywny, dowcipny i utalentowany gość :)

 • Gość: małomiasteczkowa

  Oceniono 43 razy 7

  Panie Dawidzie Pan jest naszym Skarbem Narodowym, uwielbiam i Pana i Pana muzykę , gratuluję mamie takiego syna...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Plotkowi natomiast poczucia humoru nie brakuje. W takich okolicznościach przyrody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX