Aleksandra Kwaśniewska pokazała wideo, na którym jej mąż tańczy. Od spodni Badacha trudno odwrócić wzrok

Aleksandra Kwaśniewska pokazała film, na którym w obcisłym garniturze tanecznym ruchem wygina swoje ciało Kuba Badach, jej mąż.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzili niedawno 6. rocznicę ślubu. Para nie pokazuje zbyt wielu urywków ze swojego życia prywatnego, ale Ola Kwaśniewska postanowiła się podzielić ze swoimi fanami na Instagramie jednym, króciutkim nagraniem.

Ola Kwaśniewska pokazuje tańczącego męża w obcisłym garniturze

Na 2-sekundowym, zapętlonym wideo, widzimy męża Oli Kwaśniewskiej, Kubę Badacha, w tanecznych ruchach. Badach "wcisnął się" w charakterystyczny, błękitny garnitur z aksamitu, obcisły tak, że to cud, że nie pękł. Ale Aleksandra Kwaśniewska, w dopisku do nagrania, grozi:

Zdradzę, że wkrótce kręcimy kolejny klip do wspólnej piosenki. I tak sobie myślę, że jak się zaprę, to wcisnę Badacha w jeszcze mniejsze spodnie - napisała w poście.

Błękitny garnitur, który Kuba Badach ma na sobie już teraz jest w czasie tańca mocno napięty. Wciąż też ma przyczepioną do guzika metkę sklepową. Film nagrano w zeszłym roku, w czasie kręcenia teledysku do piosenki "Jestem kimś" - w garniturze tym piosenkarz występuje pod koniec teledysku (naturalnie już bez metki).

Ola Kwaśniewska: "Wcisnę go!". Fani: "Wciśnij!"

Fani nie mają litości dla Kuby Badacha. Oli Kwaśniewskiej piszą w komentarzach:

Wciśnij, wciśnij go!
Po co spodnie, w rajstopy go wciśnij!
Żadne gacie mu nie straszne - czytamy.

Chyba więc Ola Kwaśniewska nie ma wyboru i rzeczywiście do następnego teledysku do piosenki Kuby Badacha wokalista zostanie wciśnięty w jeszcze bardziej obcisły strój ;)

Więcej o:
Komentarze (18)
Aleksandra Kwaśniewska pokazała wideo, na którym jej mąż tańczy. Od spodni Badacha trudno odwrócić wzrok
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: pipi

  Oceniono 17 razy 11

  super pozytywni

 • Gość: yena

  Oceniono 11 razy 9

  cudna, pozytywna para. Szczęścia życzę

 • muckal

  Oceniono 12 razy 6

  Ładna para.

 • Gość: Aga

  Oceniono 4 razy 4

  Super para.

 • Gość: mm

  Oceniono 10 razy 4

  fajni ludzie

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  Dziwni ludzie

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  Coś z nimi jest nie tak, on wygląda co najmniej dziwnie,ona pustak jakich mało o mentalności 14 latki a zbliża się do 40 stki

 • Oceniono 3 razy -3

  Coś was w redakcji pogięło? Po artykule o zagrożeniu życia uciekinierów z Tadżykistanu artykulik o palancie i jego spodniach. Strzeliłbym cię w mordę dziennikarzyno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX