Rozenek i Doda mają teraz takie same fryzury? Wokalistka nie puściła tego mimo uszu. "To nie przypadek, że dodałaś zdjęcie w tej peruce dziś"

Małgorzata Rozenek i Doda mają teraz identyczne fryzury. Przypadek?

W czwartkowy wieczór Małgorzata Rozenek zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. "Perfekcyjna", która przyzwyczaiła nas do długich włosów, zaszalała i zmieniła fryzurę na znacznie krótszą. 

Małgorzata Rozenek w krótkich włosach. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Doda i Małgorzata Rozenek mają takie same fryzury

W tym samym momencie na Instagramie Dody pojawiło się zdjęcie, na którym ma identycznej długości włosy. Można przypuszczać, że wokalistka błyskawicznie odpowiedziała na Instastories Rozenek, która pochwaliła się, że ścięła włosy.

To nie jest przypadek, że dodałaś zdjęcie w tej peruce dzisiaj.
Pani Majdan zainspirowała się Twoją fryzurą. 
Czy wy robicie to specjalnie? W tym samym czasie dwie identyczne fryzury? - czytamy w komentarzach. 

Zauważyliśmy jednak, że Doda w ostatnim czasie dość często nosiła krótką perukę. To jej zdjęcie sprzed dwóch tygodni:

Myślicie, że Małgorzata Rozenek rzeczywiście się zainspirowała? 

embed

Doda i Małgorzata Rozenek

To nie pierwszy raz, kiedy Doda i Małgorzata Rozenek mają coś takiego samego. Niedawno "Perfekcyjna" założyła tę samą kreację, w której wcześniej pojawiła się była żona jej obecnego męża. Rabczewska nawet się do tego odniosła.

Przecież ja mogę jej nawet oddać jakieś ciuchy, w których ja już nie chodzę - zaproponowała w rozmowie z Party.pl.

Doda zaproponowała także wspólnego grilla na pojednanie. Jednak - z tego, co mówi wokalistka - szanse na pogodzenie się są małe. Już nie raz opowiadała o tym, że Majdanowie udają, że jej nie widzą. Tak było np. w lipcu, gdy pojawili się na jednej imprezie, zorganizowanej z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych w rezydencji ambasadora USA w Warszawie. Pomimo tego, że prawie na siebie wpadli, były mąż udawał, że nie widzi Dody i nie przywitał się z nią.

JT

Więcej o:
Komentarze (88)
Rozenek i Doda mają teraz takie same fryzury? Wokalistka nie puściła tego mimo uszu. "To nie przypadek, że dodałaś zdjęcie w tej peruce dziś"
Zaloguj się
 • Gość: Juki

  Oceniono 26 razy 20

  Żenada jak dwie dorosłe kobiety zachowuja się jak dzieci z piaskownicy

 • nioma

  Oceniono 26 razy 12

  jaka ta Doda brzydka
  lata mijają ,niby męża ma a cały czas za Radkiem tęskni

 • Gość: gg

  Oceniono 14 razy 8

  Rabczewska z tymi koszmarnie namalowanymi brwiami, króliczymi nowymi zębami , źle założonej peruce i z toną botoksu i wypełniaczy, wygląda jak sztuczna, plastikowa lala z seksszopu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 7

  Rozenek robi wszystko by upodobnić się do Dody, żeby Majdan nie zwracał uwagę na Dodę, żeby miał w domu ala Dodę. Bo chyba tak naprawdę to Doda wciąż go kręci.....

 • Gość: Emka

  Oceniono 10 razy 6

  Jeszcze niedawno Rozenkowa kilka tysięcy na przedłużenie włosów wydała a teraz ścieła, porażka :/ im więcej się ma hajsu tym bardziej się tych pieniędzy nie szanuje :/

 • Gość: Wróż Maciej

  Oceniono 5 razy 3

  Pojawiam się w tym temacie tylko aby stwierdzić że obie Panie uważam za tępe acz cwane blachary które zawracają ludziom dupę bele czem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX