Agnieszka Hyży po swoim wywiadzie została wyzwana od "wyrodnych matek". Teraz odpowiada hejterom

Agnieszka Hyży udzieliła wywiadu Katarzynie Burzyńskiej na bloga Anny Lewandowskiej. Za słowa o tym, że nic nie czuła do córki po porodzie, spadła na nią fala hejtu. Na Instagramie zwróciła się do krytyków.

Agnieszka Hyży nie spodziewała się, że po jej wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej "Baby by Ann" spadnie na nią aż taka krytyka. "Celebrytka, nie powinna mieć dzieci" - między innymi takie słowa padały pod jej adresem. Dodała więc wpis, w którym odpowiada na komentarze krytyków. 

Zobacz: Hyży gorzko o pierwszych chwilach po porodzie. "Patrzyłam na córkę i nie czułam nic". Odważne wyznanie

Agnieszka Hyży odpowiada hejterom

Atak na Hyży pojawił się po tym, jak wyznała, że po zobaczeniu Marty po porodzie "nic nie poczuła". W dodanym na Instagramie wpisie zwróciła uwagę, że jest to wypowiedź wyrwana z kontekstu.

"WYRODNA matka, która nie kocha swojego dziecka". "Ciekawe, co powie jej córka jak to przeczyta, że mamusia jej nie chciała”. (...) Tak właśnie piszą o mnie - MAMIE - na podstawie wyrwanych z kontekstu zdań określających mój stan po urodzeniu córki - napisała na Instagramie.

Jednak cieszy się, że jej wypowiedź "poruszyła mocne struny", a kobiety z podobnymi doświadczeniami wysyłają do niej prywatne wiadomości. Zachęciła do przeczytania całego wywiadu, żeby zrozumieć, co naprawdę miała na myśli.

Prezenterka zadała też ważne pytanie:

Czy powiedzenie w tym kraju prawdy zawsze musi się spotykać z rynsztokową krytyką? - zastanawia się.

Hyży o macierzyństwie

Przy okazji Hyży napisała, że bycie mamą to najlepsza rzecz na świecie, która nie jest złożona jedynie "ze słodkich historii jak z reklamy o pięknym bobasku".

Bywa kolorowo i bardzo ciężko, są huśtawki i chwile zwątpienia, jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość.

Zapewniła też, że pokaże swoje wpisy córce, a w przyszłości porozmawia z nią na ten temat. 

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
Agnieszka Hyży wyzwana od "wyrodnych matek" odpowiada hejterom. Dodała ważny wpis
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dodosdontquack

  Oceniono 15 razy 11

  Wlasnie takie kobiety jak ona powinny miec dzieci - z kariera, odwaznie budujace wlasne szczesliwe zycie w zgodzie ze soba, a nie pod przymusem czy czyjas dominacja. Reszta nawiedzonych mamusiek, ktore nadaja sie tylko na inkubator, po prostu zazdrosci.

 • byann

  Oceniono 8 razy 8

  Dobrze, że są celebrytki, takie jak Ann i Hyży. Bo skąd "zwykłe" matki by się dowiedziały jak to jest wychowywać dzieci, no i jak się nimi opiekować.

 • Gość: jaktojest

  Oceniono 7 razy 7

  Ja chciałam w pierwszym okresie po porodzie ,żeby moje dziecko ktoś zabrał .. mam się czuć winna?

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 6 razy 4

  Więc niech te wszystkie mamuśki które robią z siebie wielkie matki polki zamilkną, skoro najwidoczniej nie wiedzą o czym mówią. Mnie osobiście wkurza kultywowanie tego obrazu matki polki, która będzie na nos padała, aby uchodzić wszem i wobec za idealną matkę kosztem udawania, że zawsze i wiecznie jest szczęśliwa bez względu na to co by się działo. A prawda jest taka, że mnóstwo świeżo upieczonych matek nie zawsze jest szczęśliwych i w taki czy inny sposób przeżywają kryzys związany z rodzicielstwem. I gdzie te matki polki znajdują czas na takie hejtowanie, skoro 24 godz. na dobę albo wiszą z małym przy cycku, albo nigdzie bez dziecka nie ruszają się z domu,bo przecież matka polka nie odważy się zostawić niemowlęcia pod opieką kogoś z rodziny, bo zaraz uznają ją za wyrodną matkę.

 • Gość: Kasiaaaa

  Oceniono 3 razy 3

  Każdy ma prawo do własnej opinii i prawdy... nie każdy to rozumie ... czasem lepiej jest nic nie mówić bo ludzie są podli i mają pożywkę z odczuć innych wtedy mogą na maksa pokazać jacy są wredni krytykując prawdę czasem smutną... takie niestety jest życie

 • Gość: mmm

  Oceniono 7 razy 1

  Sama o sobie pisze Mama z duzej litery, przesada

 • Gość: swen

  Oceniono 5 razy 1

  prawdziwych kobiet są setki tysięcy ale z całą pewnością nie ma ani jednej wśród tzw celebrytek :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX