Meghan Markle jest w ciąży. Powiedziała o tym królowej w czasie ślubu księżniczki Eugenii. Skradła pannie młodej jej dzień

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Informację oficjalną podano dopiero w poniedziałek, ale rodzina królewska już od piątku wiedziała, co sie dzieje. Meghan i Harry powiedzieli o ciąży królowej w czasie ślubu księżniczki Eugenii.

Meghan Markle i książę Harry będą mieli dziecko. Para ogłosiła nowinę publicznie w poniedziałek za pośrednictwem konta Kensington Palace na Twitterze.

Meghan Markle jest w ciąży. Królowa dowiedziała się pierwsza - w czasie ślubu

Zgodnie z protokołem, królowa musi dowiedzieć się pierwsza o ciąży w rodzinie królewskiej. Meghan Markle i książę Harry musieli powiedzieć jej o tym zanim wydano oficjalne oświadczenie. Stało się to podobno... w czasie ślubu księżniczki Eugenii.

Choć najważniejszą osobą na ślubie księżniczki Eugenii miała być ona sama i jej małżonek, okazuje się, że Meghan Markle i książę Harry skradli cały show. Królowa, bez wątpienia zadowolona ze szczęścia swojej wnuczki, zapewne nie spodziewała się takich informacji akurat tego dnia. A jak wiadomo, nie tylko w rodzinie królewskiej ogłoszenie takich wieści w dniu ślubu innej osoby jest uważane za co najmniej lekkie faux pas.

Jednak Meghan Markle i książę Harry musieli się spieszyć z przekazaniem wieści królowej Elżbiecie. Już w poniedziałek przylecieli z wizytą do Australii, gdzie spędzą następnych kilka dni. Ciąża Meghan musi być już na tyle widoczna, że nie mogli zwlekać i pozostawiać tej kwestii stamym plotkom.

Meghan Markle jest w ciąży. Jak zareagowała królowa Elżbieta?

Meghan i Harry przekazali nowinę o ciąży królowej. Królowa Elżbieta jest ponoć "zachwycona i gratulowała parze osobiście w czasie piątkowego wesela".

Co ważniejsze - ślub księżniczki Eugenii czy ciąża Meghan Markle?

Oficjalna informacja o ciąży Meghan Markle pojawiła się w poniedziałek rano, zaledwie dwa i pół dnia po ślubie księżniczki Eugenii. Matka księżniczki Eugenii, Sarah Ferguson, nie powstrzymała się przed kąśliwym komentarzem na temat osób, które kradną jej córce najważniejszy dzień w życiu.

Kiedy tylko minęła godzina od oficjalnego komunikatu z Pałacu Kensington, Sarah Ferguson postanowiła przypomnieć, kto tu tak NAPRAWDĘ jest ważny. I zamiast gratulacji dla przyszłych rodziców (jak robili to wszyscy na świecie), przypomniała o ślubie księżniczki Eugenii, witając jej męża Jacka Brooksbanka w rodzinie. I nie przestaje wciąż, bo kolejne zdjęcia ze ślubu wciąż pojawiają się na jej oficjalnym koncie na Twitterze. Niby drobna rzecz, ale jednak znacząca.

Więcej o:
Komentarze (33)
Meghan Markle jest w ciąży. Powiedziała o tym królowej w czasie ślubu księżniczki Eugenii
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gggg

  Oceniono 57 razy 41

  troche chamsko... mogli poczekac z ta informacja

 • Gość: gosc

  Oceniono 53 razy 39

  Faktycznie slabe. Przeciez to byl najważniejszy dzien w zyciu Eugenii.
  Alw podstarzala celebrytka Meg nie mogla znieść, ze ktos inny znajduje się w centrum uwagi. Jeszcze kilka takich sytuacji i BRK z niecierpliwoscia będzie czekala na rozwod Harry'ego. Sarah zachowala się wlasciwie

 • Gość: ja

  Oceniono 36 razy 32

  rzeczywiscie , mogli wczesniej , przeciez nie jest w ciazy od 24 godzin...

 • Gość: zxcvbnm

  Oceniono 36 razy 32

  w sumie, faktycznie słabo z ich strony

 • lipaca

  Oceniono 39 razy 25

  Coz, meghan chce byc najwazniejsza w zyciu calej rodziny i ciagle na piedestale. Po swinsku zrobila, ale ta kobieta nie zna zadnych zasad. Aktoreczka zadna ciaglego poklasku i bycia we fleszy blasku. Plycizna.

 • Gość: ość

  Oceniono 20 razy 12

  i na prawdę w to wierzycie!? że królowa dowiedziała się teraz?! a może specjalnie czekali z ogłoszeniem tego po ślubie, żeby nie przyćmić ślubu Eugenii...

 • ebom

  Oceniono 8 razy 6

  Jeśli powiedzieli tylko królowej, a nie ogłosili całej rodzinie przy stole, to trudno mówić o kradnięciu dnia... Protokół już taki jest, że ma się dowiedzieć pierwsza i możliwie najszybciej.

 • Gość: gość Art

  Oceniono 8 razy 6

  Co za bzdury! Oczywiście znowu anonimowa "sensacja"
  Plotku, od stwierdzenia ciąży jest królewski lekarz więc rodzina i królowa wiedzieli to od pierwszego miesiąca ciąży.
  A oficjalne oświadczenie pałacu to całkiem inna sprawa i jest związane z dworskim procedurami.
  Zresztą o ciąży Meghan mówiono już wcześniej, brakowało tylko oficjalnego potwierdzenia.

 • ttwo

  Oceniono 5 razy 5

  Jestem wstrząśnięty, a nawet zmieszany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX