Meghan Markle jest w ciąży. Powiedziała o tym królowej w czasie ślubu księżniczki Eugenii. Skradła pannie młodej jej dzień

Ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem

Ślub księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem (EastNews (REX/Shutterstock))

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Informację oficjalną podano dopiero w poniedziałek, ale rodzina królewska już od piątku wiedziała, co sie dzieje. Meghan i Harry powiedzieli o ciąży królowej w czasie ślubu księżniczki Eugenii.

Meghan Markle i książę Harry będą mieli dziecko. Para ogłosiła nowinę publicznie w poniedziałek za pośrednictwem konta Kensington Palace na Twitterze.

Meghan Markle jest w ciąży. Królowa dowiedziała się pierwsza - w czasie ślubu

Zgodnie z protokołem, królowa musi dowiedzieć się pierwsza o ciąży w rodzinie królewskiej. Meghan Markle i książę Harry musieli powiedzieć jej o tym zanim wydano oficjalne oświadczenie. Stało się to podobno... w czasie ślubu księżniczki Eugenii.

Choć najważniejszą osobą na ślubie księżniczki Eugenii miała być ona sama i jej małżonek, okazuje się, że Meghan Markle i książę Harry skradli cały show. Królowa, bez wątpienia zadowolona ze szczęścia swojej wnuczki, zapewne nie spodziewała się takich informacji akurat tego dnia. A jak wiadomo, nie tylko w rodzinie królewskiej ogłoszenie takich wieści w dniu ślubu innej osoby jest uważane za co najmniej lekkie faux pas.

Jednak Meghan Markle i książę Harry musieli się spieszyć z przekazaniem wieści królowej Elżbiecie. Już w poniedziałek przylecieli z wizytą do Australii, gdzie spędzą następnych kilka dni. Ciąża Meghan musi być już na tyle widoczna, że nie mogli zwlekać i pozostawiać tej kwestii stamym plotkom.

Meghan Markle jest w ciąży. Jak zareagowała królowa Elżbieta?

Meghan i Harry przekazali nowinę o ciąży królowej. Królowa Elżbieta jest ponoć "zachwycona i gratulowała parze osobiście w czasie piątkowego wesela".

Co ważniejsze - ślub księżniczki Eugenii czy ciąża Meghan Markle?

Oficjalna informacja o ciąży Meghan Markle pojawiła się w poniedziałek rano, zaledwie dwa i pół dnia po ślubie księżniczki Eugenii. Matka księżniczki Eugenii, Sarah Ferguson, nie powstrzymała się przed kąśliwym komentarzem na temat osób, które kradną jej córce najważniejszy dzień w życiu.

Kiedy tylko minęła godzina od oficjalnego komunikatu z Pałacu Kensington, Sarah Ferguson postanowiła przypomnieć, kto tu tak NAPRAWDĘ jest ważny. I zamiast gratulacji dla przyszłych rodziców (jak robili to wszyscy na świecie), przypomniała o ślubie księżniczki Eugenii, witając jej męża Jacka Brooksbanka w rodzinie. I nie przestaje wciąż, bo kolejne zdjęcia ze ślubu wciąż pojawiają się na jej oficjalnym koncie na Twitterze. Niby drobna rzecz, ale jednak znacząca.

Wiesz, czy to miasto leży na Śląsku? Szybki quiz z geografii Polski
1/16Pytamy o miasta ze śląskich części 3 województw: śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Opoczono:
Zobacz także
 • Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle jest w ciąży! Informację tę potwierdził Pałac Kensington
 • Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka To druga suknia ślubna księżniczki Eugenii! Pałac opublikował już oficjalne zdjęcia z uroczystości
 • Meghan Markle i książę Harry na ślubie księżniczki Eugenii Meghan Markle na ślubie księżniczki Eugenii wyglądała świetnie. Jednak strojem tym złamała protokół
Komentarze (33)
Meghan Markle jest w ciąży. Powiedziała o tym królowej w czasie ślubu księżniczki Eugenii
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gggg

  Oceniono 56 razy 40

  troche chamsko... mogli poczekac z ta informacja

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 38

  Faktycznie slabe. Przeciez to byl najważniejszy dzien w zyciu Eugenii.
  Alw podstarzala celebrytka Meg nie mogla znieść, ze ktos inny znajduje się w centrum uwagi. Jeszcze kilka takich sytuacji i BRK z niecierpliwoscia będzie czekala na rozwod Harry'ego. Sarah zachowala się wlasciwie

 • Gość: ja

  Oceniono 35 razy 31

  rzeczywiscie , mogli wczesniej , przeciez nie jest w ciazy od 24 godzin...

 • Gość: zxcvbnm

  Oceniono 35 razy 31

  w sumie, faktycznie słabo z ich strony

 • lipaca

  Oceniono 38 razy 24

  Coz, meghan chce byc najwazniejsza w zyciu calej rodziny i ciagle na piedestale. Po swinsku zrobila, ale ta kobieta nie zna zadnych zasad. Aktoreczka zadna ciaglego poklasku i bycia we fleszy blasku. Plycizna.

 • Gość: ość

  Oceniono 20 razy 12

  i na prawdę w to wierzycie!? że królowa dowiedziała się teraz?! a może specjalnie czekali z ogłoszeniem tego po ślubie, żeby nie przyćmić ślubu Eugenii...

 • ebom

  Oceniono 8 razy 6

  Jeśli powiedzieli tylko królowej, a nie ogłosili całej rodzinie przy stole, to trudno mówić o kradnięciu dnia... Protokół już taki jest, że ma się dowiedzieć pierwsza i możliwie najszybciej.

 • Gość: gość Art

  Oceniono 8 razy 6

  Co za bzdury! Oczywiście znowu anonimowa "sensacja"
  Plotku, od stwierdzenia ciąży jest królewski lekarz więc rodzina i królowa wiedzieli to od pierwszego miesiąca ciąży.
  A oficjalne oświadczenie pałacu to całkiem inna sprawa i jest związane z dworskim procedurami.
  Zresztą o ciąży Meghan mówiono już wcześniej, brakowało tylko oficjalnego potwierdzenia.

 • ttwo

  Oceniono 5 razy 5

  Jestem wstrząśnięty, a nawet zmieszany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX