Michael Buble kończy karierę? "To mój ostatni wywiad". Menadżerka dementuje: Wcale nie

Michael Buble ogłosił, że przechodzi na emeryturę. W wywiadzie dla "Daily Mail" powiedział, że to jego ostatni wywiad. Kilka godzin później pojawiło się jednak oświadczenie jego menadżer.

Michael Buble w wywiadzie dla "Daily Mail" ogłosił, że przechodzi na emeryturę. Jego decyzja spowodowana jest chorobą synka, Noah.

Michael Buble przechodzi na emeryturę

Michael Buble zdecydował się na bardzo szczerą rozmowę z dziennikarzami "Daily Mail". Kanadyjczyk opowiedział, co się z nim działo w ostatnich trzech latach i dlaczego jego najbliższa płyta będzie tą ostatnią.

Kiedy mój syn zachorował na raka, całe może życie się zmieniło. (...) To mój ostatni wywiad. Odchodzę z tego biznesu. Zrobiłem doskonałą płytę i mogę odejść, będąc na szczycie.

Michael Buble rezygnuje z kariery z kilku powodów. Pierwszym jest choroba jego synka. Dwa lata temu u Noah zdiagnozowano nowotwór, co wywróciło życie całej rodziny do góry nogami. Noah choruje na hepatoblastomę - czyli nowotwór wątroby. 5-latek jest aktualnie w fazie remisji.

Ale Buble podał też inne, również polityczne powody swojego przejścia na emeryturę. Michael Buble 16 listopada wypuści swoją nową - i podobno ostatnią - płytę "Love". Ma ona być podziękowaniem dla wszystkich, którzy wspierali jego i jego rodzinę w tym trudnym czasie. Ale odejście Buble na emeryturę ma też podtekst polityczny. Jak mówi piosenkarz:

Czuję, że świat się kończy. Nie tylko to moje własne piekło, ale też Ameryka i rozpadająca się Europa. To nie jest dobry czas na muzykę.

Michael Buble na emeryturze? Menadżer komentuje

"Ostatni wywiad" Michaela Buble spowodował lawinę komentarzy jego fanów. W końcu po kilku godzinach od publikacji rozmowy, głos zabrała jego menadżer, Michelle R. Larsen:

Plotki i doniesienia, według których Michael Buble rezygnuje, są zupełnie fałszywe. Prosimy, by nie powielać tych tabloidowych informacji - mówi menedżerka artysty dla CTV News.

MM

Więcej o:
Komentarze (9)
Michael Buble kończy karierę? "To mój ostatni wywiad". Menadżerka dementuje: Wcale nie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: je8e8e8e

  Oceniono 1 raz 1

  Facet ma rację. Nasz obecny świat rozpadnie się w ciągu jednej nocy. Gdzieś w okolicy 2020-22

 • Gość: Dópa

  Oceniono 2 razy -2

  Ile można kristmasów śpiewać?

 • Gość: Padaka

  Oceniono 7 razy -3

  Każdy sposób jest dobry żeby dostać trochę publicity, no nie ?

 • heliheli

  Oceniono 6 razy -4

  michael buble ? nigdy o niej nie slyszalem

 • moler1

  Oceniono 16 razy -12

  super, odchodzi u szczytu kariery, chwali się taką odwagę u każdego artysty, ale, do cholery...kto to jest???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX