Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie z dziećmi. "Oliwia i Jaś to cała Ania". Fakt! Zwłaszcza syn

Ostatnie zdjęcie Jarosława Bieniuka z dziećmi nie umknęło uwadze internautów. Zauważyli, że coraz bardziej przypominają matkę.

Jarosław Bieniuk chętnie chwali się swoimi pociechami. Jakiś czas temu 15-letnią Oliwię, 12-letniego Szymona i 7-letniego Jasia mogliśmy zobaczyć w reklamie Playa. Ich zdjęcia często publikuje także na Instagramie.

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Sobotę rodzina spędziła w stadninie koni Ferensteinów w Gałkowie. Bieniuk opublikował jednak zdjęcie nie z końmi, a... z traktorem.

Zawsze chciałem mieć takie coś... - napisał Bieniuk pod zdjęciem o traktorze.

JAROSŁAW BIENIUK Z DZIEĆMI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Dotychczas pod rodzinnymi fotografiami, obserwatorzy piłkarza zwracali szczególną uwagę na podobieństwo Oliwii do jej matki, Anny Przybylskiej. Tym razem internauci zauważyli też, że najmłodszy syn, Jaś, ma także coraz więcej cech wspólnych z matką.

Cała Ania - czytamy w komentarzach.
Oliwia i Jaś to cała Ania. 
Najmłodszy to cała Ania.

Wy też dostrzegacie to podobieństwo? My bardzo!

embed

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (66)
Jarosław Bieniuk z dziećmi. "Oliwia i Jaś to cała Ania Przybylska". Fakt! Zwłaszcza syn
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: anna

  Oceniono 43 razy 33

  Młoda jest przeciwieństwem swojej matki. Jest wulgarna, pozbawiona ogłady i klasy. Z urody nieco podobna, ale i tak bliżej jej z wyglądu do ojca. Wygląda jednak na rozpuszczoną, próżną małolatę ogarniętą żądzą luksusu. Większej krzywdy Bieniuk nie mógł Ani pośmiertnie wyrządzić niż zepsucie jej dzieciaka :/ Niech czym prędzej ją zabierze z tego pustego celebryckiego świata, inaczej za 2-3 lata tematem nr 1 będą jej cycki oraz romanse. Koszmar umierającej matki, to nie móc zapobiec katastrofalnemu wychowaniu dzieci, przez ludzi zajmującymi się nimi, gdy jej już zabraknie. Im więcej jej ojciec daje i pozwala przebywać w gronie jego koleżanek celebrytek i jej koleżanek - rozpieszczonych bachorów, tym więcej jej tak naprawdę zabiera. Normalność się kurczy, za chwilę zostanie jej tylko kaczy dzióbek i brak szacunku.

 • rozterka47

  Oceniono 49 razy 31

  Oliwia Bieniuk ani ładna ani brzydka , niczym się nie wyróznia .
  Na niektorych zdjęciach nieco wulgarna . ten lans namiesza jej w głowie .
  W sumie szkoda dziewczyny .

 • kaska82

  Oceniono 30 razy 30

  Życzę im wszystkiego dobrego, naprawdę, ale już przestańcie robić z Bieniuka ojca roku, pewnie jest dobrym tatą, ale jak to kobieta zostaje sama z 3 dzieci to nikt z niej nie robi bohatera narodowego, ma sobie radzić i już "bo jest kobietą", facet w takiej samej sytuacji stawiany jest na piedestale.. Sam Bieniuk pewnie nie ustawia się z tabloidami, do plotkarskie portale codziennie przeglądają co tam na insta wrzucił i puszczają dalej w świat, bo "będzie się klikało". Rozwala mnie także czepianie się kolesia w komentarzach, że był konkubentem a nie mężem. To Przybylska nie chciała brać ślubu, bo miała już na koncie jeden szybki ślub i jeszcze szybszy rozwód.Dlaczego w Polsce zawsze się uważa, że brak małżeństwa to musi być "wina" faceta?

 • Gość: Ba-ba

  Oceniono 37 razy 29

  Oliwia jest bardzo podobna do swojego ojca. Zwłaszcza usta i nos mają podobne. Jaś natomiast rzeczywiście jest podobny do Ani.

 • Gość: x

  Oceniono 28 razy 24

  Bieniuku, opamiętaj się! Nie pozwól swojej małoletniej córce na wulgarny lans. To jeszcze dziecko.

 • Gość: vvfvfv

  Oceniono 23 razy 21

  Ania bardzo chroniła dzieci przed całym tym celebryckim światkiem. Ten tatuś raczej nie realizuje jej woli :(

 • Gość: Ja

  Oceniono 15 razy 13

  Przeciętna dziewczynka nieprzeciętnych rodziców. Dużo jej niestety brakuje do mamy i nie tylko mi chodzi o urodę.

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 13

  Ciągle to samo: Oliwia podobna do mamy, Oliwia to wykapana mama, Oliwia to skóra zdjęta z mamy... żenujące te artykuły. Wszyscy widzą i na pudlu już miliardy razy czytali tym rzekomym podobieństwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX