Dorota Szelągowska nie zaprosiła matki na swój ślub. Katarzyna Grochola tłumaczy zachowanie córki

Dorota Szelągowska wzięła ślub kilka miesięcy temu. Katarzyna Grochola odpowiada, dlaczego zabrakło jej przy boku córki podczas tak ważnej uroczystości.

Dorota Szelągowska na początku roku urodziła córkę, a w kwietniu wzięła drugi ślub, co długo ukrywała przed mediami. Podczas uroczystości, zabrakło jednak matki projektantki wnętrz - Katarzyny Grocholi

Szelągowska nie zaprosiła matki na ślub

Katarzyna Grochola w wywiadzie dla Plejada.pl tłumaczyła, dlaczego nie została zaproszona na uroczystość:

Nigdy nie byłam o to obrażona. Wiedziałam, że Dorota ma to w planach. Dlaczego niby miałaby mnie zapraszać na swój cichusieńki ślub, po którym nie było żadnego wesela? Moja córka postanowiła pobrać się tylko w obecności świadków i miała do tego prawo. Przecież gdyby zaprosiła mnie, musiałaby też zaprosić rodziców swojego męża, swojego ojca z żoną i nagle lista gości by się bardzo wydłużyła. 

Ślub Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska również wyznała, że na ślubie jej i jej partnerowi towarzyszyli tylko świadkowie i starszy syn prezenterki, z poprzedniego małżeństwa. Byłym mężem prowadzącej program "Domowe rewolucje" jest kompozytor Adam Sztaba, z którym była związana kilkanaście lat.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba

To przez doświadczenia z hucznego, medialnego ślubu ze Sztabą Szelągowska postanowiła, że jej drugi ślub będzie przebiegał dużo skromniej. Uroczystość kosztowała ją zaledwie kilkadziesiąt złotych!

Więcej o:
Komentarze (33)
Dorota Szelągowska nie zaprosiła matki na swój ślub. Katarzyna Grochola tłumaczy zachowanie córki
Zaloguj się
 • Gość: Zora

  Oceniono 72 razy 56

  Jeden ślub już był I napewno mama była A drugi skoro skromnny to decyzja młodych Wreszcie nie krytykujcie Te uwagi wsadzcie sobie w cztery litery

 • Gość: Nove

  Oceniono 46 razy 38

  Ja też nie byłem - i jest ok. Cicho, tanio, spokojnie, króciutko. Pani gratuluję, jesteś super kobietka i super pisarka. Nowoczesne Kobiety też.

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 19

  kazdy postepuje jak uwaza i nie mamy prawa wtracac sie i osadzac takich decyzji

 • pola wróbel

  Oceniono 14 razy 14

  Co komu do domu jak chałupa nie jego, chcieli tak zrobić i zrobili, życzę małżonkom dużo radości i szczęścia i tyle w tym temacie

 • Gość: asia

  0

  Michał Wawro jest góralem, jakby tak urządzili weselicho po góralsku, to by kasy i z siedmiu sezonów siedmiu programów nie starczyło :)

 • kaska82

  Oceniono 4 razy 0

  To jej trzeci ślub. Ten ze Sztabą był drugi, a pierwszy miała z ojcem swojego pierwszego dziecka.

 • haritka

  0

  no i dobrze

 • mamagra

  Oceniono 5 razy -1

  No, na miłość boską, przestańcie się epatować tzw. projektantką wnętrz, gwiazdą po kursie. Otwieram internet a tam jak nie autocyklista, goniący za F1, to wybitna tzw. specjalistka, projektantka wnętrz, albo jakieś gwiazdy ekranu serialowego. Szanowni Państwo z GW, przenieście tego Plotka gdzieś na zaplecze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX