"Fan" zarzucił Katarzynie Cichopek brak wykształcenia. Poszło o wpis na Instagramie. Odpowiedziała z klasą

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej hejtu wylewa się w mediach społecznościowych. Zazwyczaj jest on bezpodstawny. Przekonała się o tym Katarzyna Cichopek.

Ostatni weekend był szczególnie ważny dla Katarzyny Cichopek. Aktorka dołączyła do obsady spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem" w warszawskim teatrze Palladium. W piątek gwiazda ''M jak miłość" po raz pierwszy wcieliła się w postać gosposi Bernice. 

Po swojej premierze, Cichopek podziękowała za wsparcie i owacje na stojąco. Nie obyło się jednak bez zgrzytów. Jeden z "fanów" wytknął aktorce, że w opisie pod zdjęciem nie użyła polskich znaków.

Zastanawiam się dlaczego osoby niby wykształcone, obracające się wsrod elity społeczeństwa nie wiedzą, że dziękuję piszemy przez Ę na końcu ..... zatrważające - możemy przeczytać w komentarzu.

Na odpowiedź Cichopek nie trzeba było długo czekać. Aktorka nie dała wyprowadzić się z równowagi i na spokojnie wytłumaczyła, co było przyczyną braku polskich znaków.

Nie jestem „niby” wykształcona, tylko wykształcona, i wiem, że dziękuje pisze się przez "ę" na końcu, jednak słownik w telefonie wie lepiej i niejednokrotnie przekręca słowa. Poza tym, istnieje dysleksja, która w żaden sposób nie ujmuje inteligencji. Myślę, że trzeba wrzucić na luz.

Nie do końca rozumiemy oburzenie. Każdy, kto korzysta ze smartfona wie, że słownik często nie uwzględnia polskich znaków, lub nawet przekręca słowa. Najzabawniejsze w całej sytuacji jest to, że osoba, która zwróciła uwagę Cichopek, również nie użyła polskich znaków ("wsrod").

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (34)
"Fan" zarzucił Katarzynie Cichopek brak wykształcenia. Poszło o wpis na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 40 razy 12

  Za moich szkolnych czasów osoby robiące błędy nazywano nieukami i matołami. Potem aby usprawiedliwić to nieuctwo wymyślono dysleksję, dysmatematykę itp.

 • Gość: Śrivhopek

  Oceniono 21 razy 11

  Brońcie nieuków, bo sami macie z gramatyka i ortografią na bakier. Jeżeli wrzuca się treści do internetu, powinno się chociaż spędzić tę chwilę i przeczytać, co tam będzie zamieszczone. Słownik słownikiem, ale bez przesady. Swoją drogą, słownik podpowiada najczęściej używaną wersję słowa...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy 7

  Po to język ma zasady, żeby je stosować. Warto też wcześniej przeczytać, co się napisało.

 • Gość: slowik

  Oceniono 4 razy 4

  nie matura lecz chęć szczera..., dyktatura ciemniaków

 • Gość: mania

  Oceniono 22 razy 4

  sorki, ale studia PŁATNE, w PODRZĘDNEJ SZKOLE WYŻSZEJ oznaczają, że jeśli płaciła regularnie czesne przechodziła z roku na rok i "zdała" egzamin magisterski :// poziom swojej wiedzy "fachowej" pokazała odzywając się przy sprawie małej Madzi W, z Sosnowca - pełna ŻENADA !! większość zastanawiała się - KTO JEJ DAŁ TYTUŁ MAGISTRA ?!?!?!? i tak jak pewna Aga-dziennikarzyna te paniusie po tych prywatnych kupowaniach semestrów i tytułów są NIEDOUCZONE !!!! tylko niektóre prywatne uczelnie są renomowane, ale nie te które kończyły te panie - nadal są na poziomie wiedzy licealistów !!!!

 • Gość: Luna

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo ładna, ale coś w tej twarzy się zmieniło. Tak mi się wydaje

 • Gość: Zulu gula

  Oceniono 4 razy 2

  Co za prymitywne wypowiedzi . Fuj

 • miastomakow

  Oceniono 1 raz 1

  jest wykształcona, ma maturę.

 • Gość: Mark

  Oceniono 6 razy 0

  Durne tłumaczenie, nawet posta nie potrafi poprawnie napisać. Brak szacunku dla odbiorcy. Btw, jest różnica miedzy "dziękuję" a "dziękuje", no ale tu potrzeba już znać gramatykę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX