Zamordowano iracką modelkę. Teraz kolejna boi się o swoje życie. "Jesteśmy zabijane jak kury"

Na ulicach Bagdadu zginęła jedna z najbardziej znanych irackich modelek - Tara Fares. Teraz głos zabrała miss Iraku, która twierdzi, że dostaje pogróżki i boi się o swoje życie.

Nie żyje Tara Fares. 22-letnia Iracka modelka została zamordowane na jednej z ulic w  Bagdadzie.

Jak donoszą zagraniczne media - zamaskowany zabójca strzelał do młodziutkiej gwiazdy Instagrama. Dziewczyna zmarła zanim dotarła do szpitala Szejka Zaida. W jej ciele znaleziono aż trzy kule. 

To była piękna i bardzo miła dziewczyna. Jedyne, czego chciała, to być szczęśliwą i żyć własnym życiem, jak ludzie na całym świecie: bez bezsensownych barier i nienawiści - twierdzi w rozmowie z "New York Times" fotograf i przyjeciel Fares - Omar Moner.

Tara Fares była niezwykle popularna w Iraku. Jej konto na Instagramie obserwowało  2,7 mln osób. 

Umrze kolejna modelka?

Inna modelka  - miss Iraku 2015 roku - Shima Qassim również nie czuje się bezpiecznie. Dziewczyna na swoim Instagramie zamieściła film, na którym płacze, że  także dostaje pogróżki i zginie jako następna. 

Czy jesteśmy winne, ponieważ jesteśmy sławne i pojawiamy się w mediach? Jesteśmy zabijane jak kury - wyznała Shima Qassim podczas relacji na Instagramie.

Tara Fares nie była pierwsza 

W Bagdadzie niewiele ponad tydzień temu zginęły również inne kobiety, które obracały się w tym samym towarzystwie, co zamordowana Fares. Mowa o właścicielkach salonów SPA - Raszy al-Hassan i Rafif al-Jasiri. 

Ciała obu kobiet znaleziono w ich domach. Przyczyny ich śmierci są zarówno niejasne, co podejrzane. 

AG

Więcej o:
Komentarze (8)
Zamordowano iracką modelkę. Teraz kolejna boi się o swoje życie. "Jesteśmy zabijane jak kury"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 16 razy 6

  nie wiem o co tylu krzyku przecież tak funkcjonuje ich prawo,morale i kultura oraz religa według ich zasad zamordowanie tych kobiet, nie było zbrodnią tylko obowiązkiem prawego muzułmanina, to te złe kobiety dokonały przewinienia łamiąc ich reguły i dlatego poniosły zasłużoną karę. Mordercy ( dla nas) zgodnie z ich stradami dla nich są bohaterami.

 • Gość: Gośc

  Oceniono 8 razy 6

  Pewnie chodzi o motywy religijne.

 • Gość: Pipi

  Oceniono 3 razy -1

  Straszna tragedia, nie powinno do niej dojść. No ale taka ich kultura, byc może nie życzą sobie zgnilizny moralnej jaka jest na zachodzie, wzorce zachodnie nie są najlepsze, choć wszyscy do nich aspirują. Zaczyna się od takich Pań jak ta, a potem feminizmy, genderyzmy i inne wynaturzenia. Nie pierdzielą się, ucinają łep Hydrze w zarodku, w ten sposób dbają o swoją tradycje i społeczeństwo. Zauważmy że Europa Zachodnia niby taka cywilizowana gnije i ginie a ich niby prymitywna kultura najprawdopodobniej zajmie jej miejsce. No i czyja cywilizacja lepsza? Która ma lepsze zasady?

 • Gość: Zwolenniczka

  Oceniono 17 razy -3

  Ale przecież to tacy cudowni ludzie bierzmy ich do kraju budujmy im meczety ? Wogole nie rozumiem oburzenia ...a ze tam kogoś zabija ,czy później nas bo w lato spodenki krótkie założymy we własnym kraju to tam chuuuu...zabijane jak kury ? Myślę że są poniżej kury bo kurę i kozę to oni do łóżka biorą

 • miastomakow

  Oceniono 5 razy -3

  Ale o co chodzi, przecież sojusznik Polski, tj USA oraz askaki zwani wojskiem polskim, z małych liter zawsze, wprowadzili w Iraku demokrację ?

 • Gość: itu

  Oceniono 5 razy -5

  To amerykańska demokracja. Za Hussaina tego nie było jakoś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX