Doda wbija szpilę Majdanowi. "Nie czuję potrzeby witania się ze ścianą". Wszystko przez ich ostatnie spotkanie

Doda i Radek Majdan do niedawna żyli w dobrych relacjach. To już jednak przeszłość. Gwiazda zapowiedziała, że zacznie ignorować byłego.

Doda i Radek Majdan jeszcze kilkanaście lat temu byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Piosenkarkę i bramkarza wielokrotnie porównywano wówczas do małżeństwa Beckhamów. Związek Rabczewskiej i Majdana nie przetrwał jednak próby czasu. Ich małżeństwo rozpadło się po trzech latach. 

Byli małżonkowie mają już nowych partnerów. W kwietniu Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem, Majdan z kolei od dwóch lat jest mężem Małgorzaty Rozenek. Relacje Rabczewskiej i "Perfekcyjnej" nie należą do najcieplejszych. Piosenkarka kilkukrotnie wyśmiewała prezenterkę, jakoby ta kopiowała jej stylizacje. Rozenek z kolei jest przeciwna jakimkolwiek kontaktom Majdana z byłą żoną. 

Doda ignoruje Radka Majdana

Czara goryczy przelała się po tym, gdy podczas imprezy w ambasadzie USA Radek Majdan zignorował Dodę i udał, że jej nie widzi, przechodząc obok. Piosenkarkę wyraźnie zabolało zachowanie byłego męża. Teraz gwiazda zapowiedziała, że również zamierza ignorować Majdana.

Już nie będę podchodzić do Rozenek i Radka, by się przywitać. Ostatnio zostałam zlekceważona, więc nie czuję potrzeby witania się po raz kolejny ze ścianą. Udali, że mnie nie znają, więc kolejne próby z mojej strony to byłaby ujma na honorze - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Co myślicie o zachowaniu pań?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (25)
Doda została zlekceważona przez Majdana. Teraz się odgryza. "Nie czuję potrzeby witania się ze ścianą"
Zaloguj się
 • Gość: Jaca

  Oceniono 26 razy 20

  Tak serio Doda, myślałaś, że jak będziesz kpić z jego żony to on przymknie oko w imię dawnej „miłości” i będzie miło z tobą gawędzić na imprezkach?

 • Gość: pustagłowa

  Oceniono 21 razy 17

  Przyczepiła się do jego żony jak gó... do buta , obraża ją publicznie, insynuuje coś nie wiadomo co , facet się wkurzył i potraktował ją milczeniem no i jak widać zabolało .Miał resztki ciepłych uczuć do niej ,ale Doda sama je zlikwidowała a teraz ma pretensje;/.

 • Gość: Vh

  Oceniono 13 razy 9

  Taa, jasne. Jak zwykle się poodgraża, narobi nadziei, a koniec konców i tak będzie za nimi łazić. Chora baba, 10 lat po rozwodzie, a ta dalej chce być na pierwszym miejscu.

 • Gość: mor

  Oceniono 8 razy 8

  noooo, lodzia ma świetny refleks ;))) dopiro teraz roztrząsa sprawę sprzed miesiąca :))) ciekawe jak długo uda jej się pociągnąć ten temat ?!?

 • bonaprima

  Oceniono 8 razy 8

  zadawa nie się z dodą to jak przyjażń z puszką makreli w sosie pomidorowym

 • mariovanpetersen

  Oceniono 7 razy 5

  Ani on nie jest apetyczny ani ona.Skonczyli już kariery i należy z tym skonczyc.Jedno wielkie gowno z nich zostało i tyle...

 • dodosdontquack

  Oceniono 14 razy 0

  Botox sparalizowal im mozgi i naprawde jej nie rozpoznali.

 • Gość: aLICJA

  Oceniono 2 razy -2

  aLE TY STARO WYGLADASZ mAJCDANKA PRZY dODZIE

 • Gość: kAROL

  Oceniono 4 razy -2

  rOZENEK I mAJDAN TO LUDZIE JEDNI Z NAJGLUPSZYCH W pOLSCE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX