Kinga Rusin odnosi się do rozmowy z Mają Frykowską w "DD TVN". Dodała wpis. Widzowie: Mało wiarygodny...

Kinga Rusin i Piotr Kraśko w niedzielnym odcinku rozmawiali z Mają "Frytką" Frykowską. Padły zarzuty, że prowadzący atakują swojego gościa. Teraz dziennikarka odniosła się do tego na Instagramie.

Maja Frykowska w "Dzień Dobry TVN" opowiadała o swoim nawróceniu i wierze w Boga. Kinga Rusin i Piotr Kraśko, którzy prowadzili niedzielny odcinek, zarzucili ją serią niewygodnych pytań. Ich zachowanie skrytykowali widzowie.

Kinga Rusin o Mai Frykowskiej w "DD TVN"

Kiedy Kraśko rozmawiał z Frykowską o jej nawróceniu, Rusin wtrąciła się, że kobieta jest w mediach tylko ze względu na swoje głośne wyskoki z lat młodzieńczych (przypomnijmy, że chodzi o udział w programie "Big Brother" i scenę seksu z jednym z uczestników). I to na nich buduje swoją popularność.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj: Rusin i Kraśko atakują Maję "Frytkę" Frykowską w "DD TVN". Widzowie zniesmaczeni. "Hipokryzja i brak szacunku"

Po fali krytyki ze strony widzów, Rusin zdecydowała się skomentować sprawę. We wpisie na Instagramie zaznaczyła, że historia Mai jest "świetna". Wytłumaczyła także swoje zachowanie i próbowała wyjaśnić widzom, dlaczego na początku nie wierzyła celebrytce:

Miałam i mam jeszcze trochę wątpliwości, bo na początku „Frytka” nie chciała jednoznacznie odciąć się od swojej kontrowersyjnej przeszłości i uznać jej za błąd. Ale dopytana to wyjaśniła. Uwierzyłam też w to, że pojawiła się w telewizji ponownie po to, żeby zachęcać do nawrócenia, a nie po to by dzięki spektakularnemu nawróceniu wrócić na pierwsze strony gazet, magazynów i portali - napisała. 

Później dodała, że "Maja musiała się więc trochę natrudzić, żeby rozwiać nasze wątpliwości". Na koniec ją pochwaliła, że "świetnie sobie poradziła". 

Rusin zaatakowana przez widzów

Widzowie jednak nie mogą zapomnieć prowadzącym tej rozmowy. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których znowu krytykują ich zachowanie.

Ostra dyskusja. Atak za atakiem. Maja dała radę, dzielna dziewczyna. A Wy chyba trochę przesadziliście.
Dziś ewidentnie się pogubili pastwiąc się nad gościem, którego zaprosili... I to nie było miłe.
Poczułam, że ją atakujecie - piszą.

Jednak zdaniem niektórych wypowiedź Rusin była potrzebna i cieszą się, że go napisała. Ale są też tacy, którzy uważają, że jest on nie do końca szczery...

Mnie cieszy ten post. Oglądając wywiad zauważyłam z Pani i Pana Piotra strony wielką krytykę.
Dobrze, że Kinga napisała ten post. Choć mało wiarygodny... - wyrażają swoje zdanie.

A jak Wy myślicie? Kinga Rusin rzeczywiście żałuje swojego zachowania, czy jedynie uznała, że powinna publicznie przeprosić, żeby zatrzeć złe wrażenie?

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

AW

Więcej o:
Komentarze (131)
Kinga Rusin odnosi się do rozmowy z Mają Frykowską w "DD TVN". Widzowie stają w obronie "Frytki": Poczułam, że ją atakujecie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dupaj

  Oceniono 56 razy 34

  A dlaczego ona ma rozwiewać wasze wątpliwości, dlaczego ma się tak trudzić? A miejcie je sobie kogo one obchodzą?Dziewczyna podjęła pewne decyzje w swoim życiu ,które wyszły jej na zdrowie . A wy sobie je miejcie te wątpliwości . Kraśko nie powiedział jakie to niesamowite , niepowtarzalne , cudowne, wstrząsające przecież to jego ulubione słowa a szkoda bo akurat chociaż jedno z nich tutaj pasuje Bo wyjść z życiowego 'szamba' to jest niesamowita sprawa

 • Gość: Miki

  Oceniono 53 razy 33

  A kim jest ta Pani Rusin, żeby kogoś atakować... Podstarzała celebrytka pełna cnót i usta pełne frazesów. To było słabe w jej wykonaniu...

 • kalam-burka

  Oceniono 58 razy 32

  Rusin tez na początku w tv pojawiła się tylko dzięki temu ze była żoną Lisa

 • Gość: Iga

  Oceniono 37 razy 19

  Pani Kinga ostatnio tylko atakuje. Nie wiem co chce przez to uzyskać. Popularność? Żałosne to i poniżej krytyki. Obłuda straszna. Po co to Pani? Skąd ostatnio tyle jadu i nienawiści?

 • drozd215a

  Oceniono 38 razy 18

  Zobaczyła młodszą i ładniejszą i nie wytrzymała.
  Jej kariera, to żona Lisa.

 • Gość: Ala

  Oceniono 35 razy 17

  Ludzie tej Rusin nie idzie słuchać i oglądać. Panie Miszczak najwyższy czas wymienić tą kobietę.Jak ona prowadzi program to jest to paranoja. Kobieta 50 letnia rechocze się jak półgłupek.Mało tego przerywa wypowiadającym się zawsze wtrąca swoje przygłupawe zdania. Najwyższy czas by zajął się pan tą niepoważną dziennikarką bo psuję wizerunek dzień dobry TVN.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX