Zamaskowany złodziej z siekierą włamał się do restauracji Magdy Gessler! Zostawił tam istne pobojowisko

Restauracja Magdy Gessler w Bukownie Tatrzańskiej została celem zuchwałego napadu. Wtargnął tam zamaskowany złodziej i urządził w środku demolkę. Jest nagroda za pomoc w odnalezieniu przestępcy.

Magda Gessler i jej biznes padli ofiarą złodzieja z siekierą. Do jej popularnej restauracji "Schronisko Smaków" w Bukowinie Tatrzańskiej wtargnął zamaskowany sprawca, który zdemolował lokal.

Napad z siekierą w restauracji Magdy Gessler

Złodziej naturalnie wybrał na włamanie porę, kiedy w restauracji nikogo nie było. W środku nocy wszedł do środka i z pomocą siekiery doszczętnie zdemolował wnętrze. Odkryli to w piątek 28 września o 7.00 rano pracownicy restauracji, którzy przyszli otworzyć lokal. Na miejsce błyskawicznie wezwano policję - donosi Fakt.

Sprawca był zamaskowany i miał na głowie kaptur. Za pomoc w jego znalezieniu restauracja wyznaczyła nagrodę w wysokości 3 tysięcy złotych. Na profilu knajpy czytamy:

Wyznaczamy nagrodę w wysokości trzech tysięcy złotych za wskazanie sprawcy włamania lub skuteczną pomoc w jego ustaleniu. Do włamania z siekierą doszło u nas dzisiaj w nocy pomiędzy 3:00, a 4:00. Sprawca był jeden, zamaskowany, w bluzie z kapturem. Kontakt mejlowy: kontakt@schroniskosmakow.pl lub przez Messenger. Gwarantujemy anonimowość.

Szacowane są straty, które poniosła restauracja. Na tym etapie wiadomo, że z kasy zniknęło ok. 5 tys. złotych w gotówce - informuje Fakt. Nie wykluczone jednak, że straty są większe, biorąc pod uwagę jedynie informację o tym, że zdemolowano wnętrze.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (46)
Złodziej z siekierą włamał się do restauracji Magdy Gessler. Jest za niego nagroda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 099max

  Oceniono 17 razy 13

  Geslerowej nie pozostaje nic innego jak robić rewolucję u siebie he...he...

 • wiserius

  Oceniono 17 razy 9

  Widzę, że większość zabierających tu głos, to "prawdziwi" Polacy, tacy z krwi i kości. Tacy, jak z modlitwy prawdziwego Polaka z "Dnia świra". W niedzielę do kościoła - uczestnictwo oczywiście na dworze, potem w palnik, komuś przys..ć, wylać swoje pielęgnowane frustracje na forum czy fejsie i dzień dobrze zakończony. Tacy to bo"ch"aterzy, bo jest kapturek netu. Gdyby go nie było, to nie wydaliby z siebie ani be, ani me, ani kukuryku.

 • hipis3308

  Oceniono 11 razy 7

  Tymi w większości żenującymi komentarzami, zamieszczanymi poniżej przez młodych pryszczatych forumowiczów, przesiąkniętych od dziecka polską narodową przywarą, a mianowicie zawiścią. Według Polaków którzy mają tą przywarę, najlepiej jest wtedy, kiedy komuś kto ma więcej od niego, stało się jakieś nieszczęście, jak pożar, zalanie wodą, czy nawet śmierć osoby, której się lepiej od niego wiedzie. Jak sam jest nieudacznikiem i leniem, to innemu ma się stać krzywda.

 • mmagi

  Oceniono 5 razy 5

  3 tysi? Ale nagroda

 • mer-llink

  Oceniono 7 razy 5

  Kolejna ofiara"Kuchennej rewolucji"?

 • vargur09

  Oceniono 5 razy 5

  może mu nie smakowało...

 • tijeras66

  Oceniono 8 razy 4

  Pewnie miał już dość tych jej giga banerów na każdym polu koło bukowiny. Jak jej nie wstyd tak zaśmiecać krajobraz (?!) - wątpię, że nie wie, że takie giga dmuchane reklamy poustawiała na swoje zlecenie. No chyba, że już i tym się zajął ten człowiek z siekierą.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  pewnie ktos niezadowolony z kuchennych rewolucji odbil sobie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX